Pesti srác.
Gondolkodott, de ezt nemrég vette újonnan.
Rövid szegény... mármint a hajtókar :-) 165-ös, és atomkönnyû. ilyet integráltban európában sajna nem sokat kapna.
sõt :-)
Tehát arra a tömegre, amit LCS képvisel, teljesen zsír kis kar
nye:
Egy 530 grammos hajtómû nehéz? A kormányt és a stucnit nem látom.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
A sebesség mindent megold.
RAUH-Welt
B E G R I F F
Egy 530 grammos hajtómû nehéz? A kormányt és a stucnit nem látom.Ami nehéz: Gumik (ez nem a 330 verzió) szarv, nyeregcsõ, elsõváltó, hajtómû, teló, sztem a stucni meg a kormány is, a többi az könnyû
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
az hogy a francba olyan sok ?
az én sárgám 10,4 volt de azon semmi grammozós cucc nem volt
az hogy a francba olyan sok ?azt nem mondtam, hogy nem építek egy grammániás vfékes sid telós bicajt
10,68 kg lett a wenson
azt nem mondtam, hogy nem építek egy grammániás vfékes sid telós bicajtHelyes, fogyjon csak a kona kula a bike of the year xc kategóriából
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
A váz 1420gr, ami kb 65000Ft-ért szerintem nem rossz.