azt biztos nem
max 24 óráson láttad, maratonra még nem sikerült rávenni a tulaját
Gázlón ott volt. (Tudom, az nem maraton, hanem TT :-))
azt biztos nem
max 24 óráson láttad, maratonra még nem sikerült rávenni a tulaját
azt biztos nem
max 24 óráson láttad, maratonra még nem sikerült rávenni a tulaját
akkor neked egyedileg készített meg fényezett vázad van ?
annyit nekem nem ér, azt a pénzt inkább pl kerékszettre költöm
Ride everywhere.
.
azt biztos nemegy viszonylag magas úrnak is van pink epicje, nem egy maratonon futottam már össze vele...
edit: pont ez, amit VV linkelt.
hááát én nemtudom.....nem aztmondom hogy inkább szart veszek de széplegyen, de én nemszeretek feltûnés nélkül végigmenni az utcán. Az én bringám legyen az enyém, ne egy gyárból kigurult másolathalmaz.....
szerintem egy bringánál kurva mindegy hogy néz ki
lehet a legszebb "ultraszép" bringa ha funkcionálisan egy rakás szar
nálam kb a 22-ik szempont hogy szép e
A három közül, amit itthon van, nála találod a másodikat:DIlyen színfelhozatal után, már csak egy rózsaszín EPIC hiányzik.:love1:
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
Neked olyanod van?
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Azannyát, ez se kutya.
Epic napok vannak!