Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#9901
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts
Szerintem OB-n tuti elindulok, azon kívül nem valószínû sajnos.

Mondjuk nemrég álltam neki edzeni újra úgyhogy nem is baj :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9902
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
nem akartam így, hogy neveztem, de ha már Ti elkezdtétek...:D:
Feltöltött kép

#9903
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
nááájsz :)
versenyezni is fogsz vele, most, h itt a szezon?

rocsi gépei meg még mindig kategóriájuk legjobb, legszebb darabjai

#9904
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Feltöltött kép
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9905
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 posts
Jó kis endurot építek belõle!
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#9906
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,125 posts
a Scott még mindig bejövõs!!!



#9907
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts
ha már a szavazás miatt lefényképeztük, berakom õket ide is:

Feltöltött kép


Feltöltött kép

#9908
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts

Manapság ezzel furikázok: [ATTACH]570[/ATTACH]
További képek itt: http://picasaweb.goo...fjfgj/Kona2008#

Az van rajta, ami az elõdön, vagy éppen itthon hevert a sufniban. Ez a felállás nekem most tökéletesen megfelel, jól mûködik. Tudom, hogy min kell változtatni, de egyik sem létszükséglet, így majd csak akkor, ha lesz rá keret, vagy letelt az ideje, mert vannak olyan dolgok, amikben már csak egy szezon van, így azokat még végig viszem. 11,8kg teljesen készre szerelve.

Váz: Kona Kula Primo 2006 - "20
Villa: RS Reba Race 2005
Felni - elöl: Rigida Taurus 2000 - 36L
Elsõ agy: Novatech DO41SB - 36L (Hope gyorszár)
Küllõ: Sapim - 2mm
Felni - hátul: Rigida Taurus 2000 - 32L
Hátsó agy: Novatech DO42SB - 32L (Hope gyorszár)
Küllõ: Mach1 - 2mm
Gumi /elsõ/: Maxxis High Roller XC eXCeption 2,1
Gumi /hátsó/: Maxxis High Roller XC 2,1
Kormány: FSA XC-190 - 630/25,4/25,4mm
Kormányszár: FSA XC-170 - 100/25,4mm
Kormánycsapágy: Ritchey WCS "1 1/8
Hézagoló: Titec karbon 7,5mm
Markolat: ODI Rogue Lock On Grips - 130mm
Nyereg: SDG Ti-Fly (black/kevlar)
Nyeregcsõ: FSA FR-200 - 27,2x350mm
Nyeregcsõ bilincs: Kona
Hajtómû: Shimano LX + RaceFace Race Ring Set
Hajtómûcsapágy: Integrált
Váltókar: SRAM X9 Trigger Shifter (2005)
Elsõ váltó: SRAM X-Gen (2006)
Hátsó váltó: SRAM X-9 medium cage (2006)
Fogaskoszorú: SRAM PG-990 (2005)
Lánc: Connex 908
Fék - elöl: Avid Juicy7 + Hayes V6
Fék - hátul: Avid Juicy7 + Avid CS G2 "6
Pedál: Shimano PD-M520



szép ez a Kona !
Kulából ez a kedvenc vázam színben (is) :D

#9909
LordPheaton

LordPheaton

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Hell!Lenne felétek egy olyan kérdésem hogy vettem egy Corratec freeride deore bringát manitu telóval és truvatív cucokkal+ specialized spd-vel! 30.000-ft-ért jutottam hozzá és nagyon egybe van! Nem találtam eladót a neten! Ez lehet azért mert jók ezek a birngák vagy pedig az hogy nagyon rosszak és senki nem használja? A kérdésem végülis hogy mire használjam és mi a körübelüli ára!? Elõre is köszönöm!
by: Lord Pheaton

#9910
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
meg szerencse hogy volt elfekvoben a sufniban porosodva egy kula vaz meg egy RF lanctanyer szett ;) nekem is van 3 :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9911
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Manapság ezzel furikázok: [ATTACH]570[/ATTACH]
További képek itt: http://picasaweb.goo...fjfgj/Kona2008#

Az van rajta, ami az elõdön, vagy éppen itthon hevert a sufniban. Ez a felállás nekem most tökéletesen megfelel, jól mûködik. Tudom, hogy min kell változtatni, de egyik sem létszükséglet, így majd csak akkor, ha lesz rá keret, vagy letelt az ideje, mert vannak olyan dolgok, amikben már csak egy szezon van, így azokat még végig viszem. 11,8kg teljesen készre szerelve.

Váz: Kona Kula Primo 2006 - "20
Villa: RS Reba Race 2005
Felni - elöl: Rigida Taurus 2000 - 36L
Elsõ agy: Novatech DO41SB - 36L (Hope gyorszár)
Küllõ: Sapim - 2mm
Felni - hátul: Rigida Taurus 2000 - 32L
Hátsó agy: Novatech DO42SB - 32L (Hope gyorszár)
Küllõ: Mach1 - 2mm
Gumi /elsõ/: Maxxis High Roller XC eXCeption 2,1
Gumi /hátsó/: Maxxis High Roller XC 2,1
Kormány: FSA XC-190 - 630/25,4/25,4mm
Kormányszár: FSA XC-170 - 100/25,4mm
Kormánycsapágy: Ritchey WCS "1 1/8
Hézagoló: Titec karbon 7,5mm
Markolat: ODI Rogue Lock On Grips - 130mm
Nyereg: SDG Ti-Fly (black/kevlar)
Nyeregcsõ: FSA FR-200 - 27,2x350mm
Nyeregcsõ bilincs: Kona
Hajtómû: Shimano LX + RaceFace Race Ring Set
Hajtómûcsapágy: Integrált
Váltókar: SRAM X9 Trigger Shifter (2005)
Elsõ váltó: SRAM X-Gen (2006)
Hátsó váltó: SRAM X-9 medium cage (2006)
Fogaskoszorú: SRAM PG-990 (2005)
Lánc: Connex 908
Fék - elöl: Avid Juicy7 + Hayes V6
Fék - hátul: Avid Juicy7 + Avid CS G2 "6
Pedál: Shimano PD-M520


#9912
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
lassacskán elkészül az én paripám is..
Feltöltött kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

#9913
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 posts
1 pár bringa:D
Nekem is örültek otthon mikor már 2 bringát akartam bezsúfolni.
www.sintesibikes.com

#9914
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 posts

@ Oldi

szép kis rakás. Ugye nem a Shimano vagy a RS a munkaadód?!

Nagyon, nagyon szépek, amilyen "lábbal" ébredtsz reggel, olyan bringával kezded a napot.

(az asszony kirakna, ha ennyire elvadulnék :D )



egyet tudok érezni, én is repülnék ha az õsök ilyen 3-4 bringás tüneteket vennénak észre:D:D...néha azt az 1 et is sokalják:D

#9915
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts

Zsizsi-remekül megvannak a "lovak" a szõnyegekekel!

Mindjárt gondoltam! :D

#9916
oldbike

oldbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 652 posts

szép kis géppark... melyikkel nyomod leggyakrabban? itt a montikra gondolok...

általában a cube a nyerõ,de a gt is "mozgatva" van
a speedernek kora tavasz,késõ õsz a szezonja
a magellánt talán hanyagolom túlságosan,de pl.szárliget-bodajk közötti távot,zugló-esztergomi kerülõt remekül bírja, :)
Zsizsi-remekül megvannak a "lovak" a szõnyegekekel!

#9917
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts

"portalanítás volt a lovardámban" :)
http://picasaweb.goo...ikeold/Lovarda#

Nekem a "lótartó" is tetszik! :D
El is felejtettem, hogy másnak is elment az esze, de jó irányba! :clap:

#9918
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts

"portalanítás volt a lovardámban" :)
http://picasaweb.goo...ikeold/Lovarda#


szép kis géppark... melyikkel nyomod leggyakrabban? itt a montikra gondolok...

#9919
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 posts

"portalanítás volt a lovardámban" :)
http://picasaweb.goo...ikeold/Lovarda#

azigen, le vagyok maradva egy fullyval......

látom te is a márkafüggetlenek csapatában nyomod :)

#9920
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 posts

Jorci gépe nagyon fajin, a Merida meg gyönyörû! Nagyon tetszik, gratula!



Ha a meridámra gondolsz köszönjük szépen :D!