Mondjuk nemrég álltam neki edzeni újra úgyhogy nem is baj
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9901
Posted 2008. November 29. - 14:39
Mondjuk nemrég álltam neki edzeni újra úgyhogy nem is baj
#9902
Posted 2008. November 29. - 14:36
#9903
Posted 2008. November 29. - 14:25
versenyezni is fogsz vele, most, h itt a szezon?
rocsi gépei meg még mindig kategóriájuk legjobb, legszebb darabjai
#9904
Posted 2008. November 29. - 14:09
#9905
Posted 2008. November 29. - 01:45
#9906
Posted 2008. November 28. - 20:21
#9907
Posted 2008. November 28. - 19:14
#9908
Posted 2008. November 24. - 19:40
Manapság ezzel furikázok: [ATTACH]570[/ATTACH]
További képek itt: http://picasaweb.goo...fjfgj/Kona2008#
Az van rajta, ami az elõdön, vagy éppen itthon hevert a sufniban. Ez a felállás nekem most tökéletesen megfelel, jól mûködik. Tudom, hogy min kell változtatni, de egyik sem létszükséglet, így majd csak akkor, ha lesz rá keret, vagy letelt az ideje, mert vannak olyan dolgok, amikben már csak egy szezon van, így azokat még végig viszem. 11,8kg teljesen készre szerelve.
Váz: Kona Kula Primo 2006 - "20
Villa: RS Reba Race 2005
Felni - elöl: Rigida Taurus 2000 - 36L
Elsõ agy: Novatech DO41SB - 36L (Hope gyorszár)
Küllõ: Sapim - 2mm
Felni - hátul: Rigida Taurus 2000 - 32L
Hátsó agy: Novatech DO42SB - 32L (Hope gyorszár)
Küllõ: Mach1 - 2mm
Gumi /elsõ/: Maxxis High Roller XC eXCeption 2,1
Gumi /hátsó/: Maxxis High Roller XC 2,1
Kormány: FSA XC-190 - 630/25,4/25,4mm
Kormányszár: FSA XC-170 - 100/25,4mm
Kormánycsapágy: Ritchey WCS "1 1/8
Hézagoló: Titec karbon 7,5mm
Markolat: ODI Rogue Lock On Grips - 130mm
Nyereg: SDG Ti-Fly (black/kevlar)
Nyeregcsõ: FSA FR-200 - 27,2x350mm
Nyeregcsõ bilincs: Kona
Hajtómû: Shimano LX + RaceFace Race Ring Set
Hajtómûcsapágy: Integrált
Váltókar: SRAM X9 Trigger Shifter (2005)
Elsõ váltó: SRAM X-Gen (2006)
Hátsó váltó: SRAM X-9 medium cage (2006)
Fogaskoszorú: SRAM PG-990 (2005)
Lánc: Connex 908
Fék - elöl: Avid Juicy7 + Hayes V6
Fék - hátul: Avid Juicy7 + Avid CS G2 "6
Pedál: Shimano PD-M520
szép ez a Kona !
Kulából ez a kedvenc vázam színben (is)
#9909
Posted 2008. November 24. - 09:54
by: Lord Pheaton
#9910
Posted 2008. November 11. - 20:20
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9911
Posted 2008. November 11. - 20:15
További képek itt: http://picasaweb.goo...fjfgj/Kona2008#
Az van rajta, ami az elõdön, vagy éppen itthon hevert a sufniban. Ez a felállás nekem most tökéletesen megfelel, jól mûködik. Tudom, hogy min kell változtatni, de egyik sem létszükséglet, így majd csak akkor, ha lesz rá keret, vagy letelt az ideje, mert vannak olyan dolgok, amikben már csak egy szezon van, így azokat még végig viszem. 11,8kg teljesen készre szerelve.
Váz: Kona Kula Primo 2006 - "20
Villa: RS Reba Race 2005
Felni - elöl: Rigida Taurus 2000 - 36L
Elsõ agy: Novatech DO41SB - 36L (Hope gyorszár)
Küllõ: Sapim - 2mm
Felni - hátul: Rigida Taurus 2000 - 32L
Hátsó agy: Novatech DO42SB - 32L (Hope gyorszár)
Küllõ: Mach1 - 2mm
Gumi /elsõ/: Maxxis High Roller XC eXCeption 2,1
Gumi /hátsó/: Maxxis High Roller XC 2,1
Kormány: FSA XC-190 - 630/25,4/25,4mm
Kormányszár: FSA XC-170 - 100/25,4mm
Kormánycsapágy: Ritchey WCS "1 1/8
Hézagoló: Titec karbon 7,5mm
Markolat: ODI Rogue Lock On Grips - 130mm
Nyereg: SDG Ti-Fly (black/kevlar)
Nyeregcsõ: FSA FR-200 - 27,2x350mm
Nyeregcsõ bilincs: Kona
Hajtómû: Shimano LX + RaceFace Race Ring Set
Hajtómûcsapágy: Integrált
Váltókar: SRAM X9 Trigger Shifter (2005)
Elsõ váltó: SRAM X-Gen (2006)
Hátsó váltó: SRAM X-9 medium cage (2006)
Fogaskoszorú: SRAM PG-990 (2005)
Lánc: Connex 908
Fék - elöl: Avid Juicy7 + Hayes V6
Fék - hátul: Avid Juicy7 + Avid CS G2 "6
Pedál: Shimano PD-M520
#9912
Posted 2008. November 04. - 19:59
#9913
Posted 2008. October 26. - 19:59
Nekem is örültek otthon mikor már 2 bringát akartam bezsúfolni.
#9914
Posted 2008. October 26. - 19:21
@ Oldi
szép kis rakás. Ugye nem a Shimano vagy a RS a munkaadód?!
Nagyon, nagyon szépek, amilyen "lábbal" ébredtsz reggel, olyan bringával kezded a napot.
(az asszony kirakna, ha ennyire elvadulnék)
egyet tudok érezni, én is repülnék ha az õsök ilyen 3-4 bringás tüneteket vennénak észre:D:D...néha azt az 1 et is sokalják:D
#9915
Posted 2008. October 24. - 19:16
#9916
Posted 2008. October 24. - 19:09
általában a cube a nyerõ,de a gt is "mozgatva" vanszép kis géppark... melyikkel nyomod leggyakrabban? itt a montikra gondolok...
a speedernek kora tavasz,késõ õsz a szezonja
a magellánt talán hanyagolom túlságosan,de pl.szárliget-bodajk közötti távot,zugló-esztergomi kerülõt remekül bírja,
Zsizsi-remekül megvannak a "lovak" a szõnyegekekel!
#9917
Posted 2008. October 24. - 17:02
Nekem a "lótartó" is tetszik!"portalanítás volt a lovardámban"
http://picasaweb.goo...ikeold/Lovarda#
El is felejtettem, hogy másnak is elment az esze, de jó irányba! :clap:
#9918
Posted 2008. October 24. - 13:39
"portalanítás volt a lovardámban"
http://picasaweb.goo...ikeold/Lovarda#
szép kis géppark... melyikkel nyomod leggyakrabban? itt a montikra gondolok...
#9919
Posted 2008. October 24. - 11:19
azigen, le vagyok maradva egy fullyval......"portalanítás volt a lovardámban"
http://picasaweb.goo...ikeold/Lovarda#
látom te is a márkafüggetlenek csapatában nyomod
#9920
Posted 2008. October 24. - 08:47
Jorci gépe nagyon fajin, a Merida meg gyönyörû! Nagyon tetszik, gratula!
Ha a meridámra gondolsz köszönjük szépen

Sign In
Create Account

Back to top









