Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#9601
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Villa nyakát nem akarod elmetélni?
Egyébként szépséges, õ az élettársad? :P

Sziasztok.

Tegnap lett kész az új technikám ... annyira új,hogy még majdhogynem "szûz" :D
A véleményeteket szeretném kikérni. Elõre is köszönöm Nektek :spoko:
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg



#9602
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,977 posts
@pampi,

jujuju... ez egy bevált masina. A Vázat késziti a KTM a Felt nek. a legendás RXC hez. Scandium, karboc komdós cirkus.

Gyönyörü masina.

Salának azért nincs iljen masinája, mert pelenkára kell neki :P

#9603
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,254 posts
  • LocationSvájc

(: igazad van nem csajom van hanem élettársam,de az majdnem ua...


viccnek szántam ;)
azé' ez se két fillér volt ;)

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#9604
pumpikutya

pumpikutya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 384 posts

neked sincs csajod fogadjunk ;)

szép, elfogadnám

(: igazad van nem csajom van hanem élettársam,de az majdnem ua...

#9605
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,254 posts
  • LocationSvájc

Sziasztok.

Tegnap lett kész az új technikám ... annyira új,hogy még majdhogynem "szûz" :D
A véleményeteket szeretném kikérni. Elõre is köszönöm Nektek :spoko:
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg


neked sincs csajod fogadjunk ;)

szép, elfogadnám

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#9606
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
csini;) bár én más felnit választottam volna.

#9607
pumpikutya

pumpikutya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 384 posts
Sziasztok.

Tegnap lett kész az új technikám ... annyira új,hogy még majdhogynem "szûz" :D
A véleményeteket szeretném kikérni. Elõre is köszönöm Nektek :spoko:
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.....toltes.hu_.jpg

#9608
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,254 posts
  • LocationSvájc
ROB ne húzd az agyam! :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#9609
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,254 posts
  • LocationSvájc

T-4 nap ;)


Õ

ezt nekem irtad?
:love1:

amugy én a nagybicajra gondoltam a 2 hetet

#9610
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
T-4 nap ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#9611
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ma megin`? :wtf:

igaz most nekem is epul egy uj...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9612
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,254 posts
  • LocationSvájc
T-14 nap ;)

#9613
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
nem aproztad el... ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9614
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts
Ez meg az én kecském:
http://www-peterdh-h.../Demo9-minimal/

#9615
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
fasza lett kala :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#9616
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
OCR az kb ugyanaz mint kesobb az SCR lett. mert ugye a TCR volt a verseny-orientalt, a masik pedig a kenyelmesebb-hatradolosebb "edzobringa". ami nem gyilkolja le a hatadat ha sokat ulsz rajta.

milyen bandazs? ezek a zseles cuccok jok? marmint nem az amikor rateszed a zselet a kormanyra es ugy tekered be, hanem amikor a zsele bele van diffundalva a bandazsba gyarilag
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9617
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Meglesz, csak elsõnek túl akarok lenni vizsgákon, majd aztán finomhangolás.

OCR1 a gép, fõ a kényelem! Nyáron tekertem vele 9 órát egyhuzamban, és annyira nem volt vele problémám, hogy másnap is szívesen szálltam nyeregbe :) Valszeg közrejátszott ebben a 25-ös külsõ és a szuper bandázs is.

#9618
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
a masik ahogy elnezem egy regebbi SCR, ami teljesen jo kis bringa. majdnem en is vettem egy olyat tavaly nyaron. csak a fullkarbon verziot. iiiiiiiszonyat lehetett vele hasitani :)

az anthemben a villanyakat pedig tessek gyorsan elfureszelni! [egyreszt mert sulyt csokkentesz vele :D masreszt - ami fontosabb - csunya! :D :D ]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9619
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Jól lemodellezték a computeren, majd elégedetten hátradõltek.
"87%-os megfelelõség az elõzetes teszteken, ilyet értünk el a speckónak is nem?" :D
A többit meg, letudják gariban.
/ma cinikus napom van!/;)
Viszont tutkón néznek ki így együtt! Meg jók is, már az ANTHEM biztosan a másikat nem tudom.

#9620
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Gondolom, ki van ez találva.
Vélhetõen a tervezõi jobban értenek hozzá mint én,
csak logikailag nem értem, hogy miért kell egy csövet hajlítani, ha nem muszáj.
Emiatt biztos, hogy az alsócsõvet vastagabbra (nehezebbre) kellett csinálni.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."