nem, az egy másik. az enyém megmarad.Szabi vette meg vegul?
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9561
Írta 2009. január 25. - 21:33
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#9562
Írta 2009. január 25. - 21:17
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9563
Írta 2009. január 25. - 20:59
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#9564
Írta 2009. január 25. - 01:38
#9565
Írta 2009. január 25. - 01:23
Gratula!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9566
Írta 2009. január 25. - 01:14
Kicsit olyan ufo technologiának tûnik
Amugy ki gyártja a KTM-eket, mert a láncvilla elég Meridás...? (race force)
#9567
Írta 2009. január 24. - 22:30
#9568
Írta 2009. január 24. - 20:51
#9569
Írta 2009. január 24. - 20:42
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
#9570
Írta 2009. január 24. - 20:09
#9571
Írta 2009. január 24. - 19:55
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9572
Írta 2009. január 24. - 19:53
#9573
Írta 2009. január 24. - 19:27
#9574
Írta 2009. január 24. - 19:20
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9575
Írta 2009. január 24. - 19:13
[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090124/lycan_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]
#9576
Írta 2009. január 24. - 16:56
#9577
Írta 2009. január 24. - 16:29
Konás: Nem kötelezõ, nekem sincs, ízlés dolga...
#9578
Írta 2009. január 24. - 15:27
gyönyörû!
( jól nézhetett ki a hûtõ is)
:-D
#9579
Írta 2009. január 24. - 15:19
A gyári adatok semmit sem érnek... 730 gramm van a katalógusba körülbelül (komplett hajtás + középrész),nálam 800 körül jelzett a mérleg,de már nem emlékszem pontosan, mert 3hónap alatt állt össze a keró mire minden alkatrész megérkezett hozzá.Addig a hûtõ tetején pihizett a sok cucc (:hmm, csinos!
debreceniként kötelezõ a kcnc kiegészítõ?
jó kis versenygép lett!
a hajtókar tömegét megmérted? csak kíváncsiságból összehasonlítanám a sajátommal...
#9580
vendég_Berger_*
Írta 2009. január 24. - 15:16
vendég_Berger_*
Ez igaz,hogy csakis komplett bicót lehet venni,de ha jó emberrel veszed fel a kapcsolatot (pl:magyar forgalmazó) és idõben szólsz(november vége-december eleje),akkor külön neked legyártanak egy vázat magában (:
A súlya csavarok,féktüskék és váltópapucs nélkül 1530 gramm ...
az idei évtõl már vannak külön vázak is

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





