Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#9521
Írta 2009. február 01. - 20:12
#9522
Írta 2009. február 01. - 20:10
vajon a kocsit is így tároljátok?
batmobil, batbike...
Rémhörcsög, az a bicaj nemsemmi! Majd képeket!
batmobil, batbike...
Rémhörcsög, az a bicaj nemsemmi! Majd képeket!
Izomtéridõninja-geológus!
#9523
Írta 2009. február 01. - 20:03
néha nekem is megfordult a fejembe h "félek" kicsit de a bizalom nem kamu és azért nem vagyok nyugodt ha lennvan a garázsban, inkább letakarítom bringázás után és jön föl a szobámba itt kissebb eséllyel lopják el:D
valóban nagyon szép gép az összes!
#9524
Írta 2009. február 01. - 19:59
Ámulok, és bámulok, milyen szép gépek! Téli álom... kölcsönös bizalom... én azért nem bíznék annyira;)
Hibernált gép elég durva:D
Rémhöri: várjuk a saját fotókat! Netes képpel nem elégszünk meg:D! De azért szép!
Hibernált gép elég durva:D
Rémhöri: várjuk a saját fotókat! Netes képpel nem elégszünk meg:D! De azért szép!
#9525
Írta 2009. február 01. - 19:54
jogos a kérdés mert alatta van a számítógép....de tudod, kölcsönös bizalom:)
#9526
Írta 2009. február 01. - 19:49
#9527
Írta 2009. február 01. - 17:52
#9528
Írta 2009. február 01. - 17:41
Ki gondolta volna...
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9529
Írta 2009. február 01. - 17:08
Ezt a kepet a neten talaltam, amit en veszek, az meg a boltban van, kepet meg csak rosszat tudnek csinalni.
Es nem, nem uj tamogatok, csak meguntam h nincs sajat bringam...
Mondjuk azert kozel sem bolti aron veszem persze...
Es nem, nem uj tamogatok, csak meguntam h nincs sajat bringam...
Mondjuk azert kozel sem bolti aron veszem persze...
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#9530
Írta 2009. február 01. - 15:50
jó ez a bringás rumli kép, pont ilyet tudnék lõni én is itt a szobában, egyik az állványon a másik mögötte a harmadik meg holnap érkezik
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
#9531
Írta 2009. február 01. - 15:38
Új támogatók, vagy hogy, mi? Mesélj csak!
Amúgy igazi nekedvaló, tiszta fekete.
Amúgy igazi nekedvaló, tiszta fekete.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9532
Írta 2009. február 01. - 14:49
#9533
Írta 2009. január 31. - 23:11
Zoomstag: 12,0 kg volt a legutóbbi mérésnél, azóta pár dekát vesztett, remélem
Még alakul, bár komolyabb dologként csak fékcserét tervezek, a többi apróbb csere, pl. kormánycsapágy, bowden szett, nyeregcsõ.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"
#9534
Írta 2009. január 31. - 19:32
Ez nagyon jó kép lett. Lementem, és egy kicsit 'belenyúlok' .
Nem baj?
Montírozhatnál 40 pucér csajt a sziklákra...
#9535
Írta 2009. január 31. - 19:12
Ez nagyon jó kép lett. Lementem, és egy kicsit 'belenyúlok' .
Nem baj?
Nem baj?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9536
Írta 2009. január 31. - 19:08
Húúú
Nagyon szép.:clap:
A vidék is. Bakker, én is akaroook!
Nagyon szép.:clap:
A vidék is. Bakker, én is akaroook!
Izomtéridõninja-geológus!
#9537
Írta 2009. január 31. - 19:02
Hibernáltad, hogy tovább tartson?
Gyorsfagyasztott zöldség.
Hát 2200Km-en át észak felé tartva 120Km/h átlaggal januárban a kocsi seggére akasztva, bizony csúnyán hibernálta a gépet:)
De azóta leolvadt...
Származási hely: Bicajozás Bomlon">
#9538
Írta 2009. január 31. - 10:06
Hibernáltad, hogy tovább tartson?
Gyorsfagyasztott zöldség.
Gyorsfagyasztott zöldség.
Izomtéridõninja-geológus!
#9539
Írta 2009. január 31. - 01:48
#9540
Írta 2009. január 31. - 01:46

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








