Rocsi ez tényleg szépre sikerült.
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#9321
Írta 2009. február 18. - 10:24
#9322
Írta 2009. február 18. - 00:44
ja neztem is hogy miert nem feher a fatty. akkor ezert
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9323
Írta 2009. február 17. - 23:59
zorba jó gyerek. átalussza az éjszakát. és még reggel is úgy kell feldaruzni.
kompletten vettem, de más villával, kerékkel. volt egy zsír új fatty ultra elfekvõben, meg ez az fsa kerék. kihagyhatatlan ajánlat volt, meg megérintett a múlt
ilyesmivel versenyeztem az õskorban....
kompletten vettem, de más villával, kerékkel. volt egy zsír új fatty ultra elfekvõben, meg ez az fsa kerék. kihagyhatatlan ajánlat volt, meg megérintett a múlt
#9324
Írta 2009. február 17. - 23:56
11 es 3 
nekemis tecc :spoko:
most ezt komplett vetted vagy ugy raktak ossze? vagy csak cserebereltek rajta par dolgot a boltban?
nekemis tecc :spoko:
most ezt komplett vetted vagy ugy raktak ossze? vagy csak cserebereltek rajta par dolgot a boltban?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9325
Írta 2009. február 17. - 23:26
köszi szépen a bringa meg Zorba nevében is. akkut kipiheni a szeme, mert a nap 20 órájában úgyis csukva van
És éjfél és hajnali 4 között szokott éber és ugatós lenni?
#9326
Írta 2009. február 17. - 22:57
köszi szépen a bringa meg Zorba nevében is. akkut kipiheni a szeme, mert a nap 20 órájában úgyis csukva van
#9327
Írta 2009. február 17. - 22:49
amúgy szerintem az az fsa kerékszett amit a faktor szórt akcióban az nem 300SL volt csak sima régi 300-as és nem 1650g hanem valahol 1900 közelében. (konákat legalábbis azzal szerelték (a tûlépítésra hajlamos cégre nem jellemzõi módón pl a dawg de luxot, teljesen értelmetlen választás bele )) igaz annak sem volt túl erõs híre.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#9328
Írta 2009. február 17. - 22:41
#9329
Írta 2009. február 17. - 22:26
de csak akart mert nem vett..../most van 1 eladó kerékszettem...de most se FSA-t akarok venni.../
egyébként szerintem is szép a Cannondale :clap:
egyébként szerintem is szép a Cannondale :clap:
#9330
Írta 2009. február 17. - 22:23
Hejj, nagyon gyönyörû lett ez a Kenondél!
Olyan FSA kereket Koca is akart venni, akcióban 35-ért.
Olyan FSA kereket Koca is akart venni, akcióban 35-ért.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9331
Írta 2009. február 17. - 22:07
#9332
Írta 2009. február 17. - 22:04
Szép a kánondél, nincs mit ragozni 
Viszont a kutyust ne vakuzd szembe, mert nem tesz jót neki...
Viszont a kutyust ne vakuzd szembe, mert nem tesz jót neki...
#9333
Írta 2009. február 17. - 21:27
ja, félek is tõle kicsit. de olyan szépen illik a bicajra, hogy nem bírtam kihagyni.... gyárilag 317es mavic volt rajta.
kérdés, hogy mennyire tolerálja majd a dh-s stílusomat.
ja, a váz-villa egyébként eladó
kérdés, hogy mennyire tolerálja majd a dh-s stílusomat.
ja, a váz-villa egyébként eladó
#9334
Írta 2009. február 17. - 21:17
Csak azzal az fsa kerékkel vigyázz, a hátsó kazetta hajlamos minden induk nélkül ugrani, tudom nekem is volt 45.000 Huf volt az x factorban. Gondolom konából bontották amúgy felsõ és középkategóriás bringákat szereltek vele.
Merida a nyugat dácsiája, de jó a garis ügyintézése
#9335
Írta 2009. február 17. - 21:07
az a mata olyan szép, hogy már-már hiányzik a cc...
Azt hiszem, ezt most viszonozhatom egy NAGY GRATULÁCIÓVAL! NAGYON SZÉP!
GRAT mégegyszer! Használd egészséggel, sok-sok kilométeren keresztül!
A kutya is szép;)
#9336
Írta 2009. február 17. - 21:05
szép binyigli!
nyimi, irigyellek
én is pont most gondolkoztam, hogy kéne egy 160as villa a reignbe .)
de valószínû nem mostanában lesz lyrikem vagy fox 36om :/
nyimi, irigyellek
én is pont most gondolkoztam, hogy kéne egy 160as villa a reignbe .)
de valószínû nem mostanában lesz lyrikem vagy fox 36om :/
#9337
Írta 2009. február 17. - 20:43
#9338
Írta 2009. február 17. - 20:40
#9339
Írta 2009. február 17. - 20:39
#9340
Írta 2009. február 17. - 20:26

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





