kiegészítõk feketék lesznek? mert azzal igazán jól nézne ki
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9241
Írta 2009. február 26. - 22:17
kiegészítõk feketék lesznek? mert azzal igazán jól nézne ki
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#9242
Írta 2009. február 26. - 22:15
#9243
Írta 2009. február 26. - 21:52
(meg a gyári mindig drágább is mint ha összekukázza az ember)
a villa adja hogy mindenképp 20-as átütõs kerék kell,meg nem 60kg vagyok,ezért az 1750 necces sztem nekem
#9244
Írta 2009. február 26. - 21:07
nem üti nagyon a narancs a pirosat?
http://[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090226/10032740371_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]
Húhú, ez dögös masina.
Szinkombó jó, de a 1750 es szet jobban illene bele ès a súlyban is könnyeb volna.
De igaza van VV nek, jobban mutatna egy 3. szin. (pl. fekete) is a bringába.
Ez a gyári szerelése?
http://www.ktm-bikes.at/2009/_bikes/desktop_bg/Lycan1_0_48_white_orange.jpg
#9245
Írta 2009. február 26. - 21:06
csecse :spoko:
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#9246
Írta 2009. február 26. - 21:04
Ne ess át a ló túlsó oldalára!nem üti nagyon a narancs a pirosat?
http://[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090226/10032740371_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]
Ahhoz, hogy szép legyen, meg kell találnod az "egészséges" összhangot, harmóniát a színek között. A váz és villa fehérsége kizárja a teljesen fehér kereket, mert túl fehér/világos lesz. A narancs betétek miatt pedig nem harmonizál a piros/vörös felnivel, aggyal. Fehér agy sötét felnivel már jó választás. Mivel a fõ darabok világosak, lehet tiszta fekete is a kerék, nem lesz túl sötét.
Tapasztalataim alapján azt mondom, hogy elsõre, de még másodikra se lehet megtalálni a tökéletes harmóniát. Sokat kell próbálni, vagy összeszedni olyan fotókat, melyeken részegységenként megtekinthetõk a kívánt színkompozíciók.
Ettõl függetlenül sok sikert kívánok az építéshez.
#9247
Írta 2009. február 26. - 21:00
#9248
Írta 2009. február 26. - 20:50
#9249
Írta 2009. február 26. - 20:31
Nagyon gyönyörû gépek!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#9250
Írta 2009. február 26. - 19:32
#9251
Írta 2009. február 26. - 19:25
Az új alkatrészekkel összerakva. új alkatrészek: BBB BSP-20 400mm, 27.2, Speci 120-as stucni 6fok emeléssel... ja... ha jól emlékszem, még a pedált sem láttátok. Polarral, Polar mûszerekkel, régi hátsó kerékkel, tacx gyorszárral(kb. 110g), vagyis a fotókon látható setupban==> 10,3, 10,4kg!!!!!
Az a hajtókar mekkora? Így képrõl úgy néz ki, mintha legalább 200-as lenne.
#9252
Írta 2009. február 26. - 18:53
Ezen a Ktm-en leakadtam! NAGyON szép szerintem így is...
Henger==> lesz új váz... már csak hetek-hónapok kérdése...
#9253
Írta 2009. február 26. - 18:51
Az új alkatrészekkel összerakva. új alkatrészek: ...
Remek! Lassan cserélheted a vázat is, sztem eggyel nagyobb méret jobb lenne.
Race, no Rest!
#9254
Írta 2009. február 26. - 18:44
nem üti nagyon a narancs a pirosat?
http://[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090226/10032740371_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]
Szerintem is fekete vagy fehér jobban mutatna!
#9255
Írta 2009. február 26. - 18:38
#9256
Írta 2009. február 26. - 18:36
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9257
Írta 2009. február 26. - 18:32
http://[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090226/10032740371_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]
#9258
Írta 2009. február 26. - 18:11
gratula hozzá, használd egészséggel és sikeres versenyeket!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#9259
Írta 2009. február 26. - 17:28
#9260
Írta 2009. február 26. - 17:04

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére









