Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9221
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Fõnököm bringája,besz.rás:)
http://bikemag.hu/ma...gy-karbonsztori



#9222
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Persze a tetején feketedik az olajtól.


ezen filóztam én is.
barátnõnek gondoltam rózsaszín lizardot, de ha az elsõ 5m-en olajos lesz úgy csúnyább mintha fekete lenne alapból.

#9223
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Végeztem a tuninggal. A bike of the year verseny után elkezdtem pár dolgot kicserélni a kona dawg-omon.
Így kapott új fékrendszert a bb7 helyett, ami nagyon jó volt, de a 160-as tárcsa néha kevés volt a Börzsönyben hegymenetben pl, az ujjaim majd letörtek. Azt eladtam és jó áron vettem egy avid elixir r 180-as szettet. Nagyon baba, fõleg a fékkar kicsit rezes csillogása. Sikerült beállítani is végre.
Kész lettek az új kerekek, a régi mavic xm317-deore agy kombó helyett(ami már megszolgálta az árát/idejét) fûzettem egy mavic en521 új slx aggyal szettet.
Picit nehezebb a felni(100gr/kerék), de tartósabb lesz szerintem.
Egy új ülés a régi bike+ helyett, wtb laser v.
Új kék lizard skins markolat.
Bocs, nem tudok képet linkelni csak így:
elõtte: http://bikeoftheyear...ndex_03_AM.html
jelenleg: http://picasaweb.goo...eiboros/Bringa#

Örülnék ha véleményeznétek. Köszi
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#9224
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
csak az nem színes...
nekem zöld ripszalag van fenn, szûk 2méter és olcsó

gyak. bármelyik rövidáruboltban kapható, olcsó



#9225
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
nekem a láncvillavédõm egy félbevágott belsõ szorosan rátekerve, végén gyors kötözõvel lezárva. Hatásos.
Szerintem.

#9226
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
a láncvillavédõ lizard skins neoprene és mosható

#9227
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
jah nekem is van fekete meridás, de ígyis feketedik kicsit, de mosással jól bírja, van BBB matricás is, igaz h zörög állandóan ha hozzáütõdik a lác de csak megtörölni kell, és jól bírja....

#9228
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Elég jól bírja, nekem kb. 1 éve van fent kék. Nem használom túl gyakran, ha mindennapi használatra kell, akkor inkább feketét válassz!. Persze a tetején feketedik az olajtól.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#9229
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

ktmrõl jut eszembe:
szines láncvillavédõ meddig marad szines?



ahogy ezt a KTM et nézem, ez valamilyen textil, amit lehet mosni mosógépbe, szerintem ha rendszeresen van mosva fél-vagy1 évet kibírhat.....

#9230
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ktmrõl jut eszembe:
szines láncvillavédõ meddig marad szines?

#9231
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
nagyon szép az összes, de a KTM el nemtudok betellni.....kerék marad!!!:D

#9232
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Arpi==> tartsd meg ezt a kereket, vegyél egy fehéret, egy feketét, meg egy narancssárgát, és minddel linkeld be;):).

Bálint: Szép! Fõleg azzal a fehér Rebával az elejében! Grat.!

Retrós==> ezt sem hallottam még senkitõl:), de lehet, hogy van benne valami... jöhetne már az új váz!

#9233
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
pbg, szép bringa, de fura, ez a váz nekem elég retro dizájnúnak tûnik a festés miatt. de tekknika modern:) meg szép is.
arpi, szerintem ezzel a kerékkel is odavág, de narancssárgával lenne az überbrutál, az tény:) nyálcsorgatós lesz. illetve már most is az.

rakok én is pár képet, újra egyben van a gép.
ami új: xtr kerekek, reba, saint fékek slx 180/160 tárcsákkal, rf evolve nyeregcsõ, canecreek s-8 kormánycsapágy, x-mission stucni.
majd még egy könnyebb hajtókart és 9-es rendszer, oszt finito.
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#9234
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

csak komplett kerekben gondolkodsz, vagy epiteni is jo? mert akkor esetleg csinalhatnal olyat, hogy

narancssarga agy es niplik, fekete felni es kullok.

már építettem egyet a héten,de még nem tudom mi lesz a sorsa,2080gr a pár:Novatec agyak,fehér bts küllõk,fekete niplik,fehér Syncros felnik
nem csúnya,meg persze harmadannyi mind az e2200,csakhát a mohóság..egyenlõre próbaképp ebben:
[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090226/feh_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]

#9235
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

narancssarga agy es niplik, fekete felni es kullok.

http://www.aspirevel...SO_MANGO_WW.jpg
http://www.ftwbikes....o=termek&id=722

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#9236
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
csak komplett kerekben gondolkodsz, vagy epiteni is jo? mert akkor esetleg csinalhatnal olyat, hogy

narancssarga agy es niplik, fekete felni es kullok.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9237
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Ha vastag lenne a pénztárcád, azt mondanám, hogy Industry 9:)

nahh igen,de gondolom azok 1000usd felett mocorognak

#9238
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

Arpi meg PBG kiehetitek a vetést. :)


Ezt a dumát!:D

#9239
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

de én nem vagyok profi :D
belenézem azt is,meg megnézem a tárcám 8)

Ha vastag lenne a pénztárcád, azt mondanám, hogy Industry 9:)


#9240
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

EX1750-el DH gépeket szerelnek, sõt profik csapatok mennek vele (pld. Syndicate, Monster Energy, Yeti, stb...), úgy hogy ne mond nekem azt, hogy kevés lesz neked!:D


de én nem vagyok profi :D
belenézem azt is,meg megnézem a tárcám 8)

jó lesz ez a piros felni! fekete gumikkal nem lesz olyan kirívó! ;)
kiegészítõk feketék lesznek? mert azzal igazán jól nézne ki :)


igen,fekete Thomson cuccok és fekete FSA hajtómû