Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9201
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

ja

amugy rajottem hogy ez igy az idealis. egy monti meg egy orszaguti. es nem kell tobb.


egy rövid ideig én is így gondoltam

de rájöttem sajnos nem így van

kell legalább egy merevseggû monti
egy 120, meg egy 150, -at mozgó fulli

+egy cross/trekking

ja országúti az nem kell :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9202
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Használtan vettem a gépet,csak a vázat,villát,nyerget cseréltem ki.
A sor-t mibõl gondolod hogy campa? Azt nem tudom,de igen a váltó hátul Sach Sora karral. De nincs problémám a váltással. :) Ennyire gáz lenne?


ja dehulyevagyok

regen a campa felniket lehetett kulon is kapni. abbol indultam ki hogy most csak komplett kerekek vannak, ergo campa agy, ergo campa sor. de lehet hogy csak a felni az, es az agy meg lehet barmi.

amugy rajottem hogy ez igy az idealis. egy monti meg egy orszaguti. es nem kell tobb.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9203
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Még egy SPD pedál fog rámenni és kész is. :)


Még arra nyeregre azért ráférne egy beállítás

#9204
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

De szépek ezek a gépek!:lick:

Lehet, hogy én is megfertõzödöm az országútival:chin:?


Elõbb vagy utóbb, de biztos. ez nálam is bekövetkezett.:D

#9205
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
De szépek ezek a gépek!:lick:

Lehet, hogy én is megfertõzödöm az országútival:chin:?

#9206
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Csak mert nem állt bent a kocsi! :D Amúgy sajnos sosincs elég hely. :)

#9207
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Amindenit, de szellõs a garázsod!

#9208
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Használtan vettem a gépet,csak a vázat,villát,nyerget cseréltem ki.
A sor-t mibõl gondolod hogy campa? Azt nem tudom,de igen a váltó hátul Sach Sora karral. De nincs problémám a váltással. :) Ennyire gáz lenne?

#9209
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
sachs valto, campa sor, shimano valtokar jol latom? azt ugy hogy? :wtf:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9210
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Igazából,csak új gumikat raktam az országútira,de annyira bejön,hogy gondoltam eldicsekszem vele nektek is! :D
Feltöltött képFeltöltött képFeltöltött képFeltöltött kép

Még egy SPD pedál fog rámenni és kész is. :)

#9211
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Herceg szép a bringa.
A gumikat felcserelném. NN elöre, MK hátra. NN elöl harapósab és széleségben 1 formák kb. Èn igy tekertem egy darabig.

A KTM-re nekem nagyon oversized ez a DT szet ( E2200?) a 120mm hátsóhot.

A Speckó meg hatalmasnak tünik. XXXL ::))

#9212
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Sziasztok!

Most lett "kész" a Stumpim. Sajnos a hátsó rész tárcsásítására nem maradt elég pénzem, mert a mostani v-fékes 240es hátsóagytól nem akarok rosszabbat, már megszoktam a hangját :D. A kormányszár lehet hogy a másik biciklimen landol, és még nincs elvágva a teló nyaka.

http://img7.imagesha...ge=p1020974.jpg
http://img222.images...ge=p1020980.jpg

Ja a pedál meg lemaradt, egyébként Shimano spd lesz, csak most még a téli biciklimen van.

#9213
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ha igy hagynad is teljesen rendben lenne :)

bar en tuti osszeraknam full feketere. ha mar ilyen jo matt fekete a vaz

batmobil feeling :matrix:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9214
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás
elkészült.


Feltöltött kép Feltöltött kép Feltöltött kép

Feltöltött kép Feltöltött kép Feltöltött kép

Feltöltött kép Feltöltött kép




cove handjob xc 19,5
rs recon 351 u-turn (acélrugós)
fsa xl2
xt hajtómû, h.váltó, slx e.váltó és karok
sram fogsor és lánc
avid elixir r 185/160mm
pd-m540
mavic/dt/author kerekek
continental mountan king 2.4, schwalbe nibby nic 2,25
easton ea30, pro stucni
use alien csõ és syncros nyereg

mivel a hajtás és a kerekek a másik bringáról jöttek, ezért már vannak fejlesztési elképzelések. hope stucni (kék :D), kék lánctányér csavarok, lehet az slx karból is xt lesz, kell majd új fogsor, lánc, középsõ lánckerék, csavaros bilincs a karos helyett. lehet kap majd betét nélkül illeszkedõ elsõ váltót (ha találok). és mindenek elõtt ezüst felniket, mert azt szeretem, de ez volt itthon.
a fékvezetékek is méretre lesznek vágva.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#9215
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

szerintem nem diszharmonikus ezzel a kerékszettel, amit többen emlegettek, bár tény, hogy élõben kellene látni hozzá. cuccokból pedig ezüst színût tennék rá, nem feketét.
pl thomson stucni, nyeregcsõ, xt kar, elixir fékek-vagy fehér stroker-, fehér flite nyereg.
ehhez a vázhoz-villához szerintem a világos cuccok jobban mennek, mint a feketék.


a fék fehér trail,de a fekete thomson cuccok már megvannak,fehér nyereg is megvan

meg ha kevésnek bizonyul(bár nem fog)a 120mm,akkor jól fog mutatni a piros-fehér Prowler-ban :)

#9216
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

de nekem slr sem kell:D

marad a dt sztem

szerintem nem diszharmonikus ezzel a kerékszettel, amit többen emlegettek, bár tény, hogy élõben kellene látni hozzá. cuccokból pedig ezüst színût tennék rá, nem feketét.
pl thomson stucni, nyeregcsõ, xt kar, elixir fékek-vagy fehér stroker-, fehér flite nyereg.
ehhez a vázhoz-villához szerintem a világos cuccok jobban mennek, mint a feketék.

#9217
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Hát igen, de új árakon az SLR is ott lesz valahol. Sajnos.


de nekem slr sem kell:D

marad a dt sztem

#9218
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Hát igen, de új árakon az SLR is ott lesz valahol. Sajnos.

#9219
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Tudom, a pénztárca.......:chin:

azért 3kilót kerékre kiadni:scared:

#9220
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

nem üti nagyon a narancs a pirosat?

http://[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090226/10032740371_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]


Ez ütne, de rendesen. Fekete kiegészítõkkel és ez a kerék fekete felnivel és narancs aggyal, küllõkkel.
Ebbõl van minden méretû elsõ tengelyhez. LINK:http://www.industrynine.net/Enduro
Tudom, a pénztárca.......:chin: