Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9181
SP!T

SP!T

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Hali! Õ lenne az én cangám! :)

Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

Váz: Mongoose Fireball 2007 (+ valami Hammer fejcsapágy)
Telo: Santour Duro 100
Korm: Pry Bar (höh?)
Stucni: Mongoose
Kerekek: Jagwell felnik, ismeretlen agyak és küllõk
Fékek: Magura Julie, Shimano Alivio BR485
Hajtókar: FSA Alphadrive
Hátsó váltó: Shimano Deore + Sram SX 7 kar
Pedál: Mongoose
Ülés: Mongoose BMX
Gumik: Kenda nem tudom mi

Van mit költeni még rá! :)

#9182
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
szekszi
wannahave


#9183
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Fúúúúú! Ez csodaszép lett!! nagyon tetszik, egyben van az egész!! Sok jó bicajozást vele!!

#9184
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás

fubazze :scared:

nagyon siraly! milyen ez a kormany-stucni kombo? marmint erzesre? van valami kulonbseg?


Még igazából csak most próbálgatom, anno a Morati pont az apró rezgéseket
próbálta így csillapítani. Késõbb majd beszámolok a menet tapasztalatokról.

Engem meg az érdekelne, hogy érzésre van különbség a komfortban a titán miatt a többi merev vázhoz képest?


Igazából szerintem jobb lesz komfortban legalábbis az eleje mert együtt dolgozik az M-bár és a villa.

Moratizo: akkor téged láttunk ma a Normafánál gurulni lefelé az aszfalton, igaz?


Igen fent voltam megfürdettem a kicsikét, jó kis hókása volt.

szerintem megnyered az idei bikeoftheyear-t.
gratula.
gyönyörû.


Köszi ,de azért ez túlzás:)


Most olvasom a hsz. örülök hogy sokaknak tetszik. (nem gondoltam a karbon bringák világában)
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#9185
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
az a kormány iszonyat kemény, az tetszik a legjobban. gratu!

#9186
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Hát ezt nem apróztad el, nagyon csecse lett!:clap: Sok örömteli km-t a nyergében!

#9187
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
szerintem megnyered az idei bikeoftheyear-t.
gratula.
gyönyörû.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#9188
Bubuka

Bubuka

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
Nagyon klassz a Kona!:clap: Furi az a kormány:scared:

#9189
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Moratizo: akkor téged láttunk ma a Normafánál gurulni lefelé az aszfalton, igaz? (Mi a Normafa utcából kanyarodtunk ki egy fekete és egy fehér karbon vassal.) Már ott feltûnt, hogy mennyire gyönyörû a géped. Ez a (visszafogott, de még is high tech-et sugárzó) szín mindig is nagy kedvencem volt. Le a kalappal!

#9190
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Engem meg az érdekelne, hogy érzésre van különbség a komfortban a titán miatt a többi merevvázhoz képest?

#9191
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
fubazze :scared:

nagyon siraly! milyen ez a kormany-stucni kombo? marmint erzesre? van valami kulonbseg?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9192
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
Elkészült! 9.3Kg :)

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

váz: Kona Explosif

villa: Morati Ti
nyeregcsõ: Moots Ti
nyereg: Selle Italia SLR Gel Flow
kormány: Morati M-bars Ti
stucni gyûrû: Ti 20mm
markolat: Sram
korm.csapágy: Chris King
kerék: Mavic Crossmax Sl
gumi: Hutchinson Tubless Ready
sor: Shimano Xt
lánc: Shimano Xtr
hajtómû: Race Face Deus Xc
h.váltó: Shimano Xtr 952
e.váltó: Shimano Xtr 953
váltokar Sram Attack
bovden: Shimano xtr-Nokon
fék: Avid BB7
tárcsa: Hayes
pedál: Shimano Xtr 959
kulacstart: King Cage Ti
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#9193
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

KisHerceg: hol vadasztal ilyen vazat? illetve mennyi matyas volt az ara?

szerintem crc.

#9194
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
KisHerceg: hol vadasztal ilyen vazat? illetve mennyi matyas volt az ara?

#9195
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Hát igen a 193cm-es magasságom kívánja a 21"-os vázat... így legalább nem úgy festek rajta mint majom a köszörûn :D.

#9196
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Cove;)

A Speci meg óriási!!!!:)

#9197
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Gyönyörû a papucsa a Cove-nak!

#9198
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás

Kivéve a trial-t.


Nem tudod te, mi a jó! :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9199
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Az agyak szintén Sach márkájúak. A fogsort nem tudom.
Köszi a dicséreteket. :)
Nekem is úgy jött,hogy haverral gépet cseréltünk egy napra és megkívántam az o.utit. :)
De ezekre is kevés idõm jut. :( Ha idõm és pénzem is lenne,akkor minden kategóriából lenne egy gépem. :D Kivéve a trial-t.
A merida 9,2 kg volt a régi gumikkal,most nem tudom mennyi. A kona meg augusztusban volt 18,5 kg :D Bár azóta sok dolog cserélve lett. Jó lenne 18 alá hozni. :)

#9200
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
najo

szemelyes dolog. amennyit en tekerek oda eleg ez a ketto. meg az a jo a yetiben hogy 14centi rugouthoz kepest valami 11.8 kilo. szoval nem kell kulon 12 es 15 centit mozgo gep, mert ez a ketto egyutt :)

trekking nekem nem kell
a merev montit meg most arulom, mert rajottem hogy az se kell. nem mintha nem volna jo, de szamomra folosleges
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F