sok kilometert vele!
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#8601
Írta 2009. április 12. - 17:55
csiiiiiinos 
sok kilometert vele!
sok kilometert vele!
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8602
Írta 2009. április 12. - 17:43
Hát végre az enyém is elkészült...sajnos anyagi okokból nem tudtam lecserélni a hajtómûvet és a fékváltókart újabbra...de ezekkel a cuccokkal legendák mentek.... : ) ehhh
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
10.2 lett de még bõven lehet könnyíteni....(20")
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
10.2 lett de még bõven lehet könnyíteni....(20")
Team Heavy Pedál Szeged
#8603
Írta 2009. április 12. - 00:37
#8604
Írta 2009. április 11. - 23:58
#8605
Írta 2009. április 11. - 10:40
a harok mindig is szarul néztek ki
Ez már megint az ízlések és pofonok dolog. Nekem is bejön.
Kinek a pap,kinek a paplan.
De ha ennyire bejött Andrásnak,akkor Harosandrás lesz az új nickje?
#8606
Írta 2009. április 11. - 07:50
JAJ. Tegnap volt némi dínomdánom, és emiatt félreérthetõ volt a megfogalmazás. Arra gondoltam, h tényleg 2005-ben? Mert azt hittem, régebb óta vagy rákattanva bringázásra
#8607
Írta 2009. április 11. - 07:30
Zoli ,ez komoly, h az volt az elsõ komoly bringád? És akkor?
Nincs és akkor. Azt akartam vele mondani, hogy mindenkinek a sajátja tetszik a legjobban és a többiek véleménye csak másodlagos. Tekerni kell sokat vele és kész.
Bár Andris szerintem az ükapja bringájával is többet és gyorsabban tekerne, mint mi ketten együtt.
#8608
Írta 2009. április 11. - 02:08
Sose nem is kívánnék Haro BMX-et 
Zoli ,ez komoly, h az volt az elsõ komoly bringád? És akkor?
Zoli ,ez komoly, h az volt az elsõ komoly bringád? És akkor?
#8609
Írta 2009. április 10. - 22:34
#8610
Írta 2009. április 10. - 22:08
#8611
Írta 2009. április 10. - 21:25
Mutassatok a most futó modellek közül egy normális kinézetû Haro fullyt! Rusnya, ipari hulladék kinézetû mindegyik.
#8612
Írta 2009. április 10. - 21:18
nekem is a hátulja kicsit fura,mintha vmi joval alacsonyabb kategoriás géprõl került volna oda..de azt azért nem mondanám rá, hogy ronda:)
#8613
Írta 2009. április 10. - 21:11
#8614
Írta 2009. április 10. - 20:56
Andris, nekem inkább az elmegy kategóriába tartozik. 
De azért sok jó km-et vele!
De azért sok jó km-et vele!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8615
Írta 2009. április 10. - 20:39
Mindenkinek a sajátja tetszik.
Amikor 2005-ben megvettem gyerekkorom utáni elsõ bringámat, egy Olimpia Athen-t, akkor elolvadtam a gyönyörûségtõl, ha ránéztem.

A Te bringádnak igazából a hátuljával nem vagyok kibékülve. Olyan, mintha egy másik bringáról barkácsolták volna oda.
Mint az egy forgáspontosok általában, ezért nem is tetszenek. Bocsi.
Amikor 2005-ben megvettem gyerekkorom utáni elsõ bringámat, egy Olimpia Athen-t, akkor elolvadtam a gyönyörûségtõl, ha ránéztem.

A Te bringádnak igazából a hátuljával nem vagyok kibékülve. Olyan, mintha egy másik bringáról barkácsolták volna oda.
Mint az egy forgáspontosok általában, ezért nem is tetszenek. Bocsi.
#8616
Írta 2009. április 10. - 19:18
fene tudja, lehet elfogultság, de szerintem nem gáz.
élõben talán jobb, ezek a telefonos képek nem adják annyira vissza.
a dizájn kicsit olyan "ipari". matt festés, sötét színek
BBB kulacs az eddigi legpraktikusabb kulacsom. van is itthon 3 db
egyet meg ledobtam a lépcsõn és széttört a kupakja
élõben talán jobb, ezek a telefonos képek nem adják annyira vissza.
a dizájn kicsit olyan "ipari". matt festés, sötét színek
BBB kulacs az eddigi legpraktikusabb kulacsom. van is itthon 3 db
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#8617
Írta 2009. április 10. - 17:20
Andris!
Tudom nem vagyok mérvadó, de nekem nagyon nem jön be, szvsz ronda.
Viszont, ha neked tetszik, akkor senki véleménye nem számít. Tekerj vele sokat. Ha addig nem találkozunk, akkor a gázló megnézem, hátha élõben szebb.
Tudom nem vagyok mérvadó, de nekem nagyon nem jön be, szvsz ronda.
Viszont, ha neked tetszik, akkor senki véleménye nem számít. Tekerj vele sokat. Ha addig nem találkozunk, akkor a gázló megnézem, hátha élõben szebb.
#8618
Írta 2009. április 10. - 14:26
BBB kulacs 
sok kilometert vele!
sok kilometert vele!
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8619
Írta 2009. április 10. - 14:23
#8620
Írta 2009. április 10. - 13:50
ma végre igazán ki tudtam próbálni a Harot.
hatalmas élmény vele a bringázás! csodásan kimozog mindent, ahol máskor kiállva mentem, mert pattogtam a nyeregben, ott most játszi könnyedséggel tekertem végig.
mentem pár kört a kürtös kupa pályáján, összevetettem a tavalyi idõmmel, s nem sokkal maradtam el tõle.
lefelé iszonyat bátor lettem. nem sokat gondolkodok, végigeresztem mindenen
nagyobb lejtõkön, ahol eddig 35 körül tudtam menni, most 40-45-tel simán. szar gumikat hagytam fenn, már tavaly év közepén is kopott maxxiseket, így a kavicsos részeken nagyon sodródott.
felszerelése tökéletes, még nem jött elõ negatívum. trinity kormány-kormányszár kombó aránylag könnyû (272 gr) és merev, mint állat. plusz tetszik az Ibeam-es nyereg rendszer is



bocs a képekért, csak telefon volt nálam az erdõben...
hatalmas élmény vele a bringázás! csodásan kimozog mindent, ahol máskor kiállva mentem, mert pattogtam a nyeregben, ott most játszi könnyedséggel tekertem végig.
mentem pár kört a kürtös kupa pályáján, összevetettem a tavalyi idõmmel, s nem sokkal maradtam el tõle.
lefelé iszonyat bátor lettem. nem sokat gondolkodok, végigeresztem mindenen
felszerelése tökéletes, még nem jött elõ negatívum. trinity kormány-kormányszár kombó aránylag könnyû (272 gr) és merev, mint állat. plusz tetszik az Ibeam-es nyereg rendszer is



bocs a képekért, csak telefon volt nálam az erdõben...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





