Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8401
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Jó az SS Crux! Feszítõt teszel fel, vagy hogy oldod meg a láncfeszítést?

A 20"-os cromo Cruxom nekem is volt, hogy SS-ként futott, én feszítõvel oldottam meg, 32×16-os áttétellel, de új lánctányérral, új lánccal és új SS hátsó fogassal is ugrott néha valami a legdurvább mászásoknál...

Egysebûzni talán jobb lenne valami szélesebb kormány és elõl 4csavaros kormányszár, de majd úgyis érzed ha nagyon tekeredik kiállva a cucc. ;)

#8402
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Ha már Crux, akkor legyen 2! :D


http://img218.images...28/16803414.jpg
http://img218.images...63/16618453.jpg

Crux 'á la SS

Még nincs kész, ideiglenes az állapot.


McGywer Vagány lett a gép! :spoko:

#8403
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

en meg ezzel is :D:D es kevesebb mint 10kilo... www.fotos.web.de/batil/agy


élõben jobban néz ki :P

#8404
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég

Mostantól ezzel is nyomulok:

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

~10,6kg


en meg ezzel is :D:D es kevesebb mint 10kilo... www.fotos.web.de/batil/agy

#8405
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

irigykedõsszmájl. 18-as? ez volt az apróban?
nem kicsi egy kicsit neked (nyeregcsõ alapján)


Egy kicsit kicsi, a 40centis nyeregcsõbõl 9cm van a vázban, de az elõzõ tulaj 6évig használta jobban túlhúzott nyeregcsõvel, de nem lett baja a váznak. Hosszra teljesen jó a bringa, a 20as verziót 90es kormányszárral használtam, ez meg pont jó 120assal.
Igazából barátnõm miatt cseréltem vázat, mert egy gyors stucni és nyeregcsõ+nyeregcserével õ is használni tudja ha ráér hétvégenként, egyébként meg én nyúzom, így nem áll feleslegesen még 1 bringa itthon.

Ami az apróban volt, azon csak a matrica volt 18"-as, lemértem, és minden csöve akkora volt mint a 20"-osomnak, de elhoztam. Feldobtam az apróba, aztán írt egy miskolci srác, hogy elcserélné, mert 192centihez kicsi a 18as. Így lett kamu 18asból tényleges 18as cruxom. A 20"-os Cruxot vagy eladom, vagy városi egysebû lesz belõle.

#8406
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

Mostantól ezzel is nyomulok:

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

~10,6kg


irigykedõsszmájl. 18-as? ez volt az apróban?
nem kicsi egy kicsit neked (nyeregcsõ alapján)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#8407
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Mostantól ezzel is nyomulok:

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

~10,6kg

#8408
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
vazze nem tudom hogy a bringat irigyeljem jobban vagy azt a napsuteses hegyoldalt ami mogotte van... :cry:

nekem is 240 belseju hatso agyam van es az is csendes. nem olyan mint a regi hugi volt anno. annak volt egy jellegzetes ciripelese
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8409
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Uly kerékszet, Fat Albert Evo (SS 2.25) külsökkel, belsö nélkül szerelve 50ml löttyel.

3 bárral gurultam ma, majd lassan lemegyek 2tö felé.
Jól müxik, csak kicsit halk a hátsó agy. 240s akar lenni, de ahoz szerintem halk.
http://www.pic-uploa...61/Fat.jpg.html

Még szinre is elmegy, má le akartam szedni a matricákat róla.

#8410
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Egyébként néha kerékpározol is, vagy csak a vitrinnek építed a vasakat?:D


ehh,néha felmászok a 3h-ra :)

#8411
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Egyébként néha kerékpározol is, vagy csak a vitrinnek építed a vasakat?:D


#8412
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

kivanok hozzajuk sok szabadidot is :spoko:


köszi,meglátjuk mennyire megy a munka rovására(vagy fordítva) :)

#8413
F.T.W.

F.T.W.

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Köszönöm mindenkinek és meglessz a jó tekerés is!

#8414
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
ftw nagyon szép a géped. sok jó tekerést vele.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8415
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás

Az új kerékpárom.


remélem holnap összetöröd, kellenek róla a bowdenszemek

#8416
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
sexy a cannondale :) kéne!
durva megint milyen gépeket linkeltek folyamat. botrány! :D

#8417
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

Az új kerékpárom.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Jóféle! Gratulálok itt is!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#8418
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
kivanok hozzajuk sok szabadidot is :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8419
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Meg apróból a Jekyll is enyém lett :)

#8420
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

ilyen 140-es az enyem is :) majd irj te is hogy hogy szuperal. eddig nalam bevalt


tudom,nagykerben nem találták,szívrohamot kaptam amikor eszembe jutott hogy Rob ilyet adott:))