Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7421
Írta 2009. november 25. - 17:37
szerintem szuper!
#7422
Írta 2009. november 25. - 17:19
õszi fotók a bicómról, új nyeregcsõbilincs
![]()
sztem egy csavaros bilincs sokkal szebb lenne rajta.
viszont az ahead kupak az pofás
#7423
Írta 2009. november 25. - 16:52
jónak jó, de legalább nem szép!
használd egészséggel és sikerrel!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7424
Írta 2009. november 25. - 16:14
http://picasaweb.goo...042791286971570
http://picasaweb.goo...042784725945954
http://picasaweb.goo...042906301208722
ja és tényleg szép az outi, grat!
#7425
Írta 2009. november 25. - 00:39
Mivel gondolom, mindenki tud 2-vel osztani, inkább kiírom: 100-ért vettem. Szerintem megérte.(ja, a sor-elsõ váltó-hátsó váltó-lánc kvartettnek én vagyok az elsõ tulaja, meg a nyeregnek is)mond meg a dupláját , úgy nem fáj annyira :-)
Ja, és FSA kormánycsapágy. A teljesség kedvéért.
#7426
Írta 2009. november 25. - 00:28
#7427
Írta 2009. november 24. - 23:37
Egyben vettem-az országúti gumikon, és az Easton kerékszetten kívül-, és igen, használt. Téli edzõbringának használta az elõzõ tulajdonosa(akinek sajnos abba kellett hagynia a bringázást, és így eladta ezt a bringát).
Az árát meg szerintem nem akarjátok tudni... nagyon utálnátok érte.
#7428
Írta 2009. november 24. - 22:54
Mondom én, aki meg pont most -lehet- épít montit majd...
Látom hozzád került az Easton kerék ("párszor" felbukkant apróban)
Vázat mennyiért vetted? (új, használt?)
#7429
Írta 2009. november 24. - 22:27
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7430
Írta 2009. november 24. - 22:25
#7431
Írta 2009. november 24. - 22:15
Váz: Merida Cyclocross Team 58 cm
Villa: Merida Carbon
Kerekek: Mavic Cosmic kerékszett(CX-re)(hátsó kerék a fotókon), illetve van egy Easton EA90SL elsõ kerekem(fotókon), és egy Velomax Ascent II-es hátsó kerekem
Külsõk: Kenda(CX-re), Continental 20 mm(drótperemes), Michelin Pro Race II 23 mm(drótperemes)
Fékek: Avid Shorty 4
Fékváltókar: Shimano Sora 2X8s
Hátsó váltó: Shimano Sora
Lánc: Shimano Sora 8s(?)
Fogaskeréksor: Shimano Sora(?) 12-13-15-17-19-21-23-26
Elsõ váltó: Shimano Sora
Hajtómû: FSA Omega 50-34 175 mm
Pedál: Shimano PD-M520
Bandázs: ? fekete(az biztos:))
Stucni: Easton EA30 120 mm
Kormány: Easton EA30 44 cm(?)
Nyeregcsõ: X-Mission Comp 27.2 mm
Nyereg: Specialized
Kulacstartó: BBB Carbon Fiber
Kulacs: BBB Hydratank
Óra: Polar S725X
Óra tartozékai: Polar S szériás tartozékok



#7432
Írta 2009. november 23. - 16:51
#7433
Írta 2009. november 23. - 13:25
en meg a buborekokat tettem bele
jah azota is fine... koszi.
***
ezzel az spd dologgal most jol elultettetek a bogarat a fulembe. majd a haveret kolcson kerem, megse a sajat cangat torjem.
Az spd jó... a barátod minden helyzetben.... az elején lehet vele egy két kisebb borulás, de megszokod, és a legtöbb pedál rugóerejét is szabályozhatod, így olyan finomra tudod állítani az oldást, mintha platformról lépnél le
#7434
Írta 2009. november 23. - 12:18
Igen, a bácsai részen... sõt, én légtelenítettem a magurádat, remélem mûködik jól...
en meg a buborekokat tettem bele
***
ezzel az spd dologgal most jol elultettetek a bogarat a fulembe. majd a haveret kolcson kerem, megse a sajat cangat torjem.
#7435
Írta 2009. november 23. - 10:27
nem, ott dolgozom
de jo megfigyelo vagy... te arra laksz?
a cubeot szeretnem eladni (vagyis szivem szerint megtartanam, de luxus ket ilyen bringa).
eddig egesz pozitivak a tapasztalataim vele. talan vmi konnyebb platformpedalt vennek helyette - lefele a bakonyban nem art. saros cipovel csuszhat, de butykokkek ez se gond.
Igen, a bácsai részen... sõt, én légtelenítettem a magurádat, remélem mûködik jól...
#7436
Írta 2009. november 22. - 20:28
haveroknal nem lattam annyi elonyet egy turan - kicsit nehezebb terepen paraznek is vele. a versenyek meg nem nagyon erdekelnek
Gondolom egyénfüggõ, de nekem terepen pont, hogy biztonságérzetet ad az spd.
#7437
Írta 2009. november 22. - 20:11
én is arra gondoltam
haveroknal nem lattam annyi elonyet egy turan - kicsit nehezebb terepen paraznek is vele. a versenyek meg nem nagyon erdekelnek
#7438
Írta 2009. november 22. - 19:01
én is arra gondoltamszerintem inkább az spd-t próbáld ki.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#7439
Írta 2009. november 22. - 18:02
szerintem inkább az spd-t próbáld ki.
azaz, amit nem szeretnek
#7440
Írta 2009. november 22. - 17:32
eddig egesz pozitivak a tapasztalataim vele. talan vmi konnyebb platformpedalt vennek helyette - lefele a bakonyban nem art. saros cipovel csuszhat, de butykokkek ez se gond.
szerintem inkább az spd-t próbáld ki.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





