Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7361
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

szerk.: én meg csavaros piros nyeregcsõbilincset szeretnék :)

pl. hope
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#7362
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

A piros hézagoló honnan van? Miféle? Nekem is kellene ilyen...


Nekem is piros van. Én innen vettem.
http://www.ftwbikes....al_kategoria=74

#7363
Gi-Gi

Gi-Gi

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás

A piros hézagoló honnan van? Miféle? Nekem is kellene ilyen...


A2z hézagolószettet anno az Árkádban (ridebike) vettem az ottani bringás boltban. Egy zacsiban 4 darab különbözõ méretben.

Ridebike weboldalán tudsz nézelõdni, s választani hol, mert több van belõle pesten.

szerk.: én meg csavaros piros nyeregcsõbilincset szeretnék :)

#7364
semmiho

semmiho

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 637 hozzászólás

A piros hézagoló honnan van? Miféle? Nekem is kellene ilyen...


Pirosat mintha az ebike-on láttam volna. Én zöldet keresek, az viszont sehol széles e kis hazánkban. :-)

_____________________________________________
AM rlz


#7365
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
A piros hézagoló honnan van? Miféle? Nekem is kellene ilyen...

#7366
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás

nekem sokkal jobban böki a szemem az a kurva ház ott hátul, olyat kérek karira!


Azt a házat én is elfogadom. Ha már a bringát is adják hozzá nem bánom !

#7367
Gi-Gi

Gi-Gi

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás

Szép gép! Milyen agyak vannak a wtb laser xc kerékszettben? (wtb/formula?)


Szia!

Az agyak WTB Laser Disc Lite ipari csapágyasak, s 3 éve hûen szolgál.


Amúgy köszi fiúk :)

#7368
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 hozzászólás

Hali! Most készült el a bicóm!

Szép gép! Milyen agyak vannak a wtb laser xc kerékszettben? (wtb/formula?)

#7369
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc

na az elmúlt másfél évben a következõ változások történtek a bicajon:
- új Nagy-Magyarország matrica

kép:
Feltöltött kép


nekem sokkal jobban böki a szemem az a kurva ház ott hátul, olyat kérek karira!

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#7370
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
csini....

#7371
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Váz-villa kombó, lock kar-hézagoló kombó nagyon bejön! XT kerekeket neki! :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#7372
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Hali!

Most készült el a bicóm!

Setup:

Váz: Merida '07 HFS 4000V
Teló: Manitou '09 R7 super
Fékek: Avid Elixir R 160/160
Kerekek: WTB Laser XC
E/h váltók: Shimano '08 XT/ Sram X9
Hajtómû: Shimano XT '08
Pedál: Shimano M520
Lánc, fogaskoszorú: Shimano XT '08
Váltókar: Sram X0 markolatváltó
Bandázs: Jagwire
Nyeregcsõ, nyeregcsõbilincs: X-Mission Comp
Nyereg: Syncross
Stucni: Truvativ XR
Kormány: Truvativ Stylo Team
Kormányszarv: Merida

Ami még hiányzik:
Fékcsõrövidítés, piros hajtómûcsavar(van):D


Feltöltött kép

http://img4.imagesha...cn1343small.jpg

http://img686.images...cn1345small.jpg

Most dobtam össze a masinát, szal a nyereg még nincs beállítva.



küldöm a címet hova hozd :)

nyerget meg a pedált megtarthatod az nem kell :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7373
Gi-Gi

Gi-Gi

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Hali!

Most készült el a bicóm!

Setup:

Váz: Merida '07 HFS 4000V
Teló: Manitou '09 R7 super
Fékek: Avid Elixir R 160/160
Kerekek: WTB Laser XC
E/h váltók: Shimano '08 XT/ Sram X9
Hajtómû: Shimano XT '08
Pedál: Shimano M520
Lánc, fogaskoszorú: Shimano XT '08
Váltókar: Sram X0 markolatváltó
Bandázs: Jagwire
Nyeregcsõ, nyeregcsõbilincs: X-Mission Comp
Nyereg: Syncross
Stucni: Truvativ XR
Kormány: Truvativ Stylo Team
Kormányszarv: Merida

Ami még hiányzik:
Fékcsõrövidítés, piros hajtómûcsavar(van):D


Feltöltött kép Feltöltött kép

http://img4.imagesha...cn1343small.jpg

http://img686.images...cn1345small.jpg

Most dobtam össze a masinát, szal a nyereg még nincs beállítva.

#7374
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
van láncfeszítõ és elöl plexi is. a fék kábelekkel nincs probléma.

a bicajt amúgy már csak mászkálásra használom

#7375
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
nekem tetszik:)


és mintha lenne ott láncfeszítõ meg elöl plexi. ha nem ugrál le, akkor sztem azért nem.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#7376
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
pedig ott van a láncfeszítõ
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#7377
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

na az elmúlt másfél évben a következõ változások történtek a bicajon:
- új Nagy-Magyarország matrica

kép:
Feltöltött kép


Az a fékkábel furán van elvezetve.......
A láncod nem ugrál le? Mert se terelõt, se váltót nem látok..

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#7378
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
na az elmúlt másfél évben a következõ változások történtek a bicajon:
- új Nagy-Magyarország matrica

kép:
Feltöltött kép

#7379
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Apróban láttam még régebben olyan állítót, két sör áráért.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#7380
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

Levetted vagy elveszett a visszaút csillapitást állító kis piros pöcök?
Egyebkent tényleg szép nagyon!!! És lilában is durván bejön!
Lehet én is csinálok egy képet ma az enyémrõl:D


Kivettem, letettem valahová és ellopták:(. Amúgy szerintem nem tud elveszni, elég erõsen kattan a helyére