pl. hopeszerk.: én meg csavaros piros nyeregcsõbilincset szeretnék
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7361
Írta 2009. december 02. - 16:32
#7362
Írta 2009. december 02. - 16:04
A piros hézagoló honnan van? Miféle? Nekem is kellene ilyen...
Nekem is piros van. Én innen vettem.
http://www.ftwbikes....al_kategoria=74
#7363
Írta 2009. december 02. - 16:00
A piros hézagoló honnan van? Miféle? Nekem is kellene ilyen...
A2z hézagolószettet anno az Árkádban (ridebike) vettem az ottani bringás boltban. Egy zacsiban 4 darab különbözõ méretben.
Ridebike weboldalán tudsz nézelõdni, s választani hol, mert több van belõle pesten.
szerk.: én meg csavaros piros nyeregcsõbilincset szeretnék
#7364
Írta 2009. december 02. - 15:56
A piros hézagoló honnan van? Miféle? Nekem is kellene ilyen...
Pirosat mintha az ebike-on láttam volna. Én zöldet keresek, az viszont sehol széles e kis hazánkban. :-)
_____________________________________________
AM rlz
#7365
Írta 2009. december 02. - 14:57
#7366
Írta 2009. december 02. - 13:30
nekem sokkal jobban böki a szemem az a kurva ház ott hátul, olyat kérek karira!
Azt a házat én is elfogadom. Ha már a bringát is adják hozzá nem bánom !
#7367
Írta 2009. december 02. - 07:59
Szép gép! Milyen agyak vannak a wtb laser xc kerékszettben? (wtb/formula?)
Szia!
Az agyak WTB Laser Disc Lite ipari csapágyasak, s 3 éve hûen szolgál.
Amúgy köszi fiúk
#7368
Írta 2009. december 02. - 02:01
Szép gép! Milyen agyak vannak a wtb laser xc kerékszettben? (wtb/formula?)Hali! Most készült el a bicóm!
#7369
Írta 2009. december 01. - 23:40
#7370
Írta 2009. december 01. - 23:05
#7371
Írta 2009. december 01. - 22:26
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7372
Írta 2009. december 01. - 21:51
Hali!
Most készült el a bicóm!
Setup:
Váz: Merida '07 HFS 4000V
Teló: Manitou '09 R7 super
Fékek: Avid Elixir R 160/160
Kerekek: WTB Laser XC
E/h váltók: Shimano '08 XT/ Sram X9
Hajtómû: Shimano XT '08
Pedál: Shimano M520
Lánc, fogaskoszorú: Shimano XT '08
Váltókar: Sram X0 markolatváltó
Bandázs: Jagwire
Nyeregcsõ, nyeregcsõbilincs: X-Mission Comp
Nyereg: Syncross
Stucni: Truvativ XR
Kormány: Truvativ Stylo Team
Kormányszarv: Merida
Ami még hiányzik:
Fékcsõrövidítés, piros hajtómûcsavar(van)
http://img4.imagesha...cn1343small.jpg
http://img686.images...cn1345small.jpg
Most dobtam össze a masinát, szal a nyereg még nincs beállítva.
küldöm a címet hova hozd
nyerget meg a pedált megtarthatod az nem kell
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#7373
Írta 2009. december 01. - 21:21
Most készült el a bicóm!
Setup:
Váz: Merida '07 HFS 4000V
Teló: Manitou '09 R7 super
Fékek: Avid Elixir R 160/160
Kerekek: WTB Laser XC
E/h váltók: Shimano '08 XT/ Sram X9
Hajtómû: Shimano XT '08
Pedál: Shimano M520
Lánc, fogaskoszorú: Shimano XT '08
Váltókar: Sram X0 markolatváltó
Bandázs: Jagwire
Nyeregcsõ, nyeregcsõbilincs: X-Mission Comp
Nyereg: Syncross
Stucni: Truvativ XR
Kormány: Truvativ Stylo Team
Kormányszarv: Merida
Ami még hiányzik:
Fékcsõrövidítés, piros hajtómûcsavar(van)

http://img4.imagesha...cn1343small.jpg
http://img686.images...cn1345small.jpg
Most dobtam össze a masinát, szal a nyereg még nincs beállítva.
#7374
Írta 2009. november 29. - 23:45
a bicajt amúgy már csak mászkálásra használom
#7375
Írta 2009. november 29. - 23:11
és mintha lenne ott láncfeszítõ meg elöl plexi. ha nem ugrál le, akkor sztem azért nem.
Izomtéridõninja-geológus!
#7376
Írta 2009. november 29. - 23:10
#7377
Írta 2009. november 29. - 22:52
#7378
Írta 2009. november 29. - 22:46
#7379
Írta 2009. november 29. - 14:59
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7380
Írta 2009. november 29. - 14:32
Levetted vagy elveszett a visszaút csillapitást állító kis piros pöcök?
Egyebkent tényleg szép nagyon!!! És lilában is durván bejön!
Lehet én is csinálok egy képet ma az enyémrõl:D
Kivettem, letettem valahová és ellopták:(. Amúgy szerintem nem tud elveszni, elég erõsen kattan a helyére

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






