Amennyiben kicsi lenne szivesen átvállalom jutányos áron.
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#7021
Írta 2010. január 17. - 11:21
#7022
Írta 2010. január 17. - 11:01
Néhány kémfotó....
http://img85.imagesh.../dsc00464i.jpg/
http://img46.imagesh.../dsc00463t.jpg/
http://img41.imagesh...dsc00465kv.jpg/
hajtókar a medvetalpal kölcsönbe van....
http://img85.imagesh.../dsc00464i.jpg/
http://img46.imagesh.../dsc00463t.jpg/
http://img41.imagesh...dsc00465kv.jpg/
hajtókar a medvetalpal kölcsönbe van....
#7023
Írta 2010. január 17. - 10:14
Sziasztok!
Lenne egy hülye kérdésem.
Most akarok venni kerót, és az lenne a kérdésem h a trial miben különbözik a dirttõl??
Lenne egy hülye kérdésem.
Most akarok venni kerót, és az lenne a kérdésem h a trial miben különbözik a dirttõl??
#7024
Írta 2010. január 17. - 00:31
Szép a Kula! (micsoda képzavar)
Nem tudom pontosan a váz tömegét de elég könnyû ahhoz gondolom (illetve megérdemli), hogy megérje a késõbbiekben az alkatrészeket fejleszteni hozzá. (ledobni a felesleges ballasztot)
A villát mindenképpen, féket max ha nem fog meg. Hajtómû viszont hibátlan, kormány stucni is. Többit meg nem nagyon ismerem fel (nyeregcsõ naon low budgetnek látszik)
ja kula bácsi büntet a nyeregvázcsövöm
kormánycsapágy meg kisüti a szemem, szerintem óvakodj a hófehér alkatrészektõl
Nem tudom pontosan a váz tömegét de elég könnyû ahhoz gondolom (illetve megérdemli), hogy megérje a késõbbiekben az alkatrészeket fejleszteni hozzá. (ledobni a felesleges ballasztot)
A villát mindenképpen, féket max ha nem fog meg. Hajtómû viszont hibátlan, kormány stucni is. Többit meg nem nagyon ismerem fel (nyeregcsõ naon low budgetnek látszik)
ja kula bácsi büntet a nyeregvázcsövöm
kormánycsapágy meg kisüti a szemem, szerintem óvakodj a hófehér alkatrészektõl
#7025
Írta 2010. január 16. - 23:11
#7026
Írta 2010. január 16. - 23:06
Jók ezek a gyerek meridák. A teló mozog is vagy csak dísz?
Nálunk nekem van 3 +1 most épül, nejemnek 2, gyerekeknek 3 = 9
Ja meg itt lóg a fiam megunt, eladó ugri-bugri bringája is :-(
http://forum.bikemag...icons/icon7.gif
Nálunk nekem van 3 +1 most épül, nejemnek 2, gyerekeknek 3 = 9
Ja meg itt lóg a fiam megunt, eladó ugri-bugri bringája is :-(
http://forum.bikemag...icons/icon7.gif
:no:
nekem 4 + a többieknek 1-1:)
A bringáim, túráim.
http://picasaweb.google.com/Bigtibike
http://picasaweb.google.com/Bigtibike
#7027
Írta 2010. január 16. - 22:37
#7028
Írta 2010. január 16. - 20:59
Komoly cucc ez a Genius karbon.....
muta
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7029
Írta 2010. január 16. - 20:39
De ugye fejenként 8db ?5 emberkének egyenlõre 6 db, 8 db-nál megállok, sztem :mexico:
#7030
Írta 2010. január 16. - 20:14
hány merida van a családban?
5 emberkének egyenlõre 6 db, 8 db-nál megállok, sztem :mexico:
#7031
Írta 2010. január 16. - 19:29
#7032
Írta 2010. január 16. - 19:21
Matt bzmg
mér' ti olvasni is szoktátok a fórumot? én csak a képeket nézegetem
sorry .)
#7033
Írta 2010. január 16. - 18:27
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#7034
Írta 2010. január 16. - 16:37
jaja,az lesz.majd egy rebát szeretnék.féket se ártana idõvel cserélni egy komolyabbra.idõvel ha el leszek eresztve pénzzel akkor piros/fehér eloc cuccokat fogok még rá venni:)
#7035
Írta 2010. január 16. - 16:31
tetszetos a piros kona, kovetkezo fejlesztes gondolom villa?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7036
Írta 2010. január 16. - 16:25
#7037
Írta 2010. január 16. - 16:06
Matt bzmgde nem hosszú az a lánc? kistányér+hátul legkisebb kombónál is kéne még hogy feszítsen a váltó.
jó lett Srác!ma végre valahára sikerült összerakni a bicajomat,íme a végeredmény:
még a beállítások(fék,váltó,lánchossz,nyereg ilyesmi)hátra van,ahoz már nem volt türelmem:)
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7038
Írta 2010. január 16. - 16:04
2.5 éves. A bringa 12"-os méret. Ezen bringán szerintem kicsit "kemény" az áttétel egy ekkora gyereknek. De ez orvosolható, vagy majd megerõsödik
ja ilyenek a gyerekek, a lényeg h megszeresse!
szép a kona!
#7039
Írta 2010. január 16. - 15:53
jól néz ki!
de nem hosszú az a lánc? kistányér+hátul legkisebb kombónál is kéne még hogy feszítsen a váltó.
de nem hosszú az a lánc? kistányér+hátul legkisebb kombónál is kéne még hogy feszítsen a váltó.
#7040
Írta 2010. január 16. - 15:40

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





