Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7001
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Nekem sem hozza be

#7002
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Ne bosszantsatok má. Nem látok semmit. Mit kell látnom Rebell? Mi van, milyen új keród van? Carbon Zesty- t vettél?:)

#7003
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Köszi mindenkinek. Ez az èlvezeti set-up akar lenn,meg van egy kb.650gr könyeb is Sele SLR nyereggel,xtr pedàl, NN guma stb. Màr nagyo nyomnàm,kàr hogy èjeles vagyok.Ès èlöben sokkal szeb.Maggi nekem a mobilos net nem tölti be a tièdet.A Zesty vàz mèg megvan,ha valamien okbol nem melegednènk össze a szènnel

#7004
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Rebell, fasza lett a gép.... bár õszintén szólva, nekem a lapierre sokkal jobban tetszett :D (szvsz)

#7005
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
f@sz@ lett Maggi :)

Rebell-ét még nem látom, fél óra alatt kettõ képbõl 1-1 centit töltött be a rendszer...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7006
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

Megvan:)


Nem semmi, hallod-e.:)
Szép.

Izomtéridõninja-geológus!


#7007
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
LeGeon: megoldható persze :)

#7008
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Nagyon szép bringa.Ezzel az üléssel szerintem is jól néz ki.

#7009
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás
Nagyon jól néz ki ...a fehér/kék fox + a fehér/kék ülés nagyon jó kontrasztot ad.
Gondolom direkt igy választva.
A fat albert-bõl ha jól tudom külön van elsõ-és hátsó ?

#7010
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Nagy divat ez a fekete szén bicikli. Én is akarok 1et. :D
Maggi, ha készen van biciklid és vizsgaidõszaknak vége szivesen megcsodálnám élõben. Remélem megoldható.

#7011
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Megvan:)
Holnap láncot kap, aztán meg :horse:
még változni fog.....



SZOMORODJÁL MEG!!!:beer:
nagyon durva és nagyon szép!!!
sok kilométert vele,és kötelezõ beszámolót!!!:)
majd a hajtás oldalról is fényképet, ha kész lesz légyszíves!



#7012
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
A kormányszár Syncros? Hány fokos?

#7013
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Megvan:)
Feltöltött képFeltöltött képFeltöltött kép

Holnap láncot kap, aztán meg :horse:
még változni fog.....

#7014
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
es inkabb kerdezoskodj a "milyen bringat vegyek" topikban. mert az arrol szol.

ez meg arrol hogy most mid van.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7015
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
inkább nézz vmi használtat ;)
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#7016
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

Dirt bicajt tudtok nekem ajánlani? kezdõ dirt-re.

100e-ig

UMF Hardy 4 vagy 5 talán ár/értékre a legjobb

#7017
relaxx

relaxx

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Dirt bicajt tudtok nekem ajánlani? kezdõ dirt-re.

100e-ig

#7018
relaxx

relaxx

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Elég sok mindenben. :)
Írd be youtube keresõbe és kiderül.


Arra rájöttem kb h a dirt inkább ugratás meg figura:) a triál meg "pattogás".. nagyábbol vágtam én csak meg akartam kérdezni:)

#7019
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem.

Most akarok venni kerót, és az lenne a kérdésem h a trial miben különbözik a dirttõl??

Elég sok mindenben. :)
Írd be youtube keresõbe és kiderül.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#7020
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
sajnos jó a méret :)