Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#6961
Írta 2010. január 21. - 17:44
#6962
Írta 2010. január 21. - 17:41
#6963
Írta 2010. január 21. - 16:05
http://www.flickr.com/photos/9329299@N07/4292399705/
Már túl vagyok vele 5 téli versenyen. Nem õ a gyenge láncszem.
[IMG]http://http://www.flickr.com/photos/9329299@N07/4292399705/[/IMG]
http://www.flickr.com/photos/9329299@N07/4292399705/
Miért nem tudom belinkelni a fotót?
Már túl vagyok vele 5 téli versenyen. Nem õ a gyenge láncszem.
http://www.flickr.com/photos/9329299@N07/4292399705/
Miért nem tudom belinkelni a fotót?
#6964
Írta 2010. január 20. - 15:43
szep ez csak nem ertem
ha fitneszkedni kell akkor jobb lenne egy valtos mint egy fixi nem?
Fitten tart a fixi, hidd el
Ha nem számít a nagy átlagsebesség, helyezés, simán király, én nem vagyok Rémhöri szintjén, de szezonban tartom vele országúton (síkon) a 30km/h-s átlagot. Többre nagyon nem vágyom. Ezt is lehet keményen rakni, de ennek nem feltétlen vannak racionális okai, ha az ember országútra fixivel megy
#6965
Írta 2010. január 20. - 14:58
Örülök, hogy tetszik! Fél évig vadásztam rá.... Na nem a nejemre, az tovább tartott :-)))
Szerencsére nem kell különösebben erõltetni a dolgot, ennél különb dolgokra is kapható. Lsd. alul a képgyûjteményemet.
Szerencsére nem kell különösebben erõltetni a dolgot, ennél különb dolgokra is kapható. Lsd. alul a képgyûjteményemet.
csinos bringa. es irigyellek hogy ra birod venni asszonypajtast ilyen idoben a bringazasra
A bringáim, túráim.
http://picasaweb.google.com/Bigtibike
http://picasaweb.google.com/Bigtibike
#6966
Írta 2010. január 20. - 14:33
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6967
Írta 2010. január 20. - 12:48
csinos bringa. es irigyellek hogy ra birod venni asszonypajtast ilyen idoben a bringazasra
emiatt én is
#6968
Írta 2010. január 20. - 12:40
Szép bringa! Jó helyre került a kerék
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
#6969
Írta 2010. január 20. - 11:37
csinos bringa. es irigyellek hogy ra birod venni asszonypajtast ilyen idoben a bringazasra
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6970
Írta 2010. január 20. - 11:31
11.9 kg.Még nem teljes. Piros vagy piros fehér selle italia nyereg , fehér (piros? ) stucni, piros kormánydugók.
A bringáim, túráim.
http://picasaweb.google.com/Bigtibike
http://picasaweb.google.com/Bigtibike
#6972
Írta 2010. január 18. - 20:06
off
Le.
Szerettem, nagyon jó volt, nagyon jól is ment, de sajnos én sem tudom, és más sem tudja megteremteni azokat a körülményeket, ami ahhoz kelljen, hogy _normálisan_ lehessen csinálni.
Hiszen ki ad mondjuk évi 10-15 milliót, hogy nemzetközi szintre kerülhessen az ember? Vagy ki ad 3-4 milliót, hogy itthon nyerjem meg az OB-t...?
És ezek körülbelül a költségekre elegendõek, nem kocsit, lakást venni mellette, vagy pénzt félretenni. Sajna nincs olyan háttértámogatás, ami lehetõvé tenné, hogy ne gondoljak a jövõre.
Idén csak a Bükk Maratonra készültem az arany GT miatt, 2 hónapos felkészüléssel elsõ helyrõl egy defekt miatt estem ki. Gáz.
Szeptembertõl iskola, mellette a táplálékkiegészítõ dolgainak a rendezgetése, meg hobbi tekergészés&úszás.
Nehéz döntés volt, de meg kellett hozni.
on
Le.
Szerettem, nagyon jó volt, nagyon jól is ment, de sajnos én sem tudom, és más sem tudja megteremteni azokat a körülményeket, ami ahhoz kelljen, hogy _normálisan_ lehessen csinálni.
Hiszen ki ad mondjuk évi 10-15 milliót, hogy nemzetközi szintre kerülhessen az ember? Vagy ki ad 3-4 milliót, hogy itthon nyerjem meg az OB-t...?
És ezek körülbelül a költségekre elegendõek, nem kocsit, lakást venni mellette, vagy pénzt félretenni. Sajna nincs olyan háttértámogatás, ami lehetõvé tenné, hogy ne gondoljak a jövõre.
Idén csak a Bükk Maratonra készültem az arany GT miatt, 2 hónapos felkészüléssel elsõ helyrõl egy defekt miatt estem ki. Gáz.
Szeptembertõl iskola, mellette a táplálékkiegészítõ dolgainak a rendezgetése, meg hobbi tekergészés&úszás.
Nehéz döntés volt, de meg kellett hozni.
on
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#6973
Írta 2010. január 18. - 19:52
#6974
Írta 2010. január 18. - 19:40
Tam: Zalaegerszegen ott merem hagyni sok helyen egy vastagabb sodronylakattal is, kb 100ezer ez a bringa.
A koncepció amúgy: Jövõre go pest, ezért ha már nem montiversenyzek, mennék millire pályázni, oda robbanékonyság kell, azt meg könnyû fejleszteni, az alapok megvannak. Ez az országúti volt, belecsaptam olyan kerékszettet, ami alkalmas pályázásra is, most egyelõre az egysebis verzió van, ezzel jobban el tudok menni a többiekkel országúton (mint 1 fixivel), és hogy miért egysebi? Mert egyszerû, és mert csak az izmod számít. Olyan mint egy felturbózott Uno-val legyorsulni egy Subaru Impreza-t. Nehezen lehet megmagyarázni racionálisan, de a lényeg hogy nem bonyolult (mármint a bringa). Ha montim lesz az is SS lesz majd. Van elég erõm hogy felrugdossam az emelkedõkön
Na a lényeg, hogy ha úgy alakul, hogy majd pályázni fogok, elõször áthegesztetem ezt fixivé, így szokva az "állandóantekerek" érzést, aztán ha nem jön be, simán visszadobom a racsnit. Ha bejön akkor meg pályaváz stb.
A lánc rendelés alatt, a héten itt lesz, a Tufo meg Ausztriából jön, remélhetõleg még a héten.
A koncepció amúgy: Jövõre go pest, ezért ha már nem montiversenyzek, mennék millire pályázni, oda robbanékonyság kell, azt meg könnyû fejleszteni, az alapok megvannak. Ez az országúti volt, belecsaptam olyan kerékszettet, ami alkalmas pályázásra is, most egyelõre az egysebis verzió van, ezzel jobban el tudok menni a többiekkel országúton (mint 1 fixivel), és hogy miért egysebi? Mert egyszerû, és mert csak az izmod számít. Olyan mint egy felturbózott Uno-val legyorsulni egy Subaru Impreza-t. Nehezen lehet megmagyarázni racionálisan, de a lényeg hogy nem bonyolult (mármint a bringa). Ha montim lesz az is SS lesz majd. Van elég erõm hogy felrugdossam az emelkedõkön
Na a lényeg, hogy ha úgy alakul, hogy majd pályázni fogok, elõször áthegesztetem ezt fixivé, így szokva az "állandóantekerek" érzést, aztán ha nem jön be, simán visszadobom a racsnit. Ha bejön akkor meg pályaváz stb.
A lánc rendelés alatt, a héten itt lesz, a Tufo meg Ausztriából jön, remélhetõleg még a héten.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#6976
Írta 2010. január 18. - 18:46
Fú Maggi hát nem semmi a bicó.Nekem nagyon tetszik.Szabad tudni mennyibe került és mennyi a súlya?
#6977
Írta 2010. január 18. - 17:44
szep ez csak nem ertem
ha fitneszkedni kell akkor jobb lenne egy valtos mint egy fixi nem? ha meg kozlekedni, akkor meg hiaba 7 kilo mivel kell hozza ugyis egy 3kilos kryptonite new york ha ott akarod hagyni valahol.
csak kotozkodom
ha fitneszkedni kell akkor jobb lenne egy valtos mint egy fixi nem? ha meg kozlekedni, akkor meg hiaba 7 kilo mivel kell hozza ugyis egy 3kilos kryptonite new york ha ott akarod hagyni valahol.
csak kotozkodom
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6978
Írta 2010. január 18. - 16:54
Persze, a fixi letépné a láncfeszítõt 
Még nem döntöttem el, hogy ezt, vagy a régi Peugeot acélvázat hegesztetem át, azért van most egyelõre ez, na meg azért hogy végre tekerhessek.
Bocs a módosításért
Még nem döntöttem el, hogy ezt, vagy a régi Peugeot acélvázat hegesztetem át, azért van most egyelõre ez, na meg azért hogy végre tekerhessek.
Bocs a módosításért
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#6979
Írta 2010. január 18. - 16:50
...
Ezt csúnyán benéztem.
szerk: akkor mégsem
The Official Rules of the Euro Cyclist-----------------The Rules > Velominati
#6980
Írta 2010. január 18. - 16:49

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






