Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6081
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

no, elment a kemece, baráttya?


ja, elvitték orfûre

vietkongok meg kifizették a kocsmát, szal valószinû igazi montim is lesz....

és tót lett? kiváncsian várom :)


én is :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6082
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Jani: milyen súlyban van kerékszett?

#6083
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

gratu boci itt is .)

elkészült az enyém is!
14,8kg 600grammos pedállal .)
ami változott: kerekek, blackspire feszitõ, 36-22, bbg lite rockring, 2010es x9 hátsóváltó
majd még stucni, széles kormány, markolat kell
Feltöltött kép
több kép itt: ImageShack Album - 4 images



Nah, micsoda Freeride paripa! Gratula!

ahhoz képest még elég könnyû, láncfeszítõ volt rajta régebben is?
akkor mostanság a lejtõzés játszik!

üdv
b
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#6084
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

elkészült az enyém is!

Jó lett!
Mondjuk nekem már két éve is nagyon bejött mikor próbáltam! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#6085
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
és tót lett? kiváncsian várom :)

#6086
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
no, elment a kemece, baráttya?

#6087
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
szépek az óriások :) grat

jövõ 7en jövök én is. csakhogy megtörjem a giant "áradatot" :)

http://img3.tar.hu/b...e2/75105700.jpg
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6088
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
http://imagerz.com/Q...UtvAwJWXlxPEwVR
http://imagerz.com/Q...UtvAwJWXlxPEgVR
http://imagerz.com/Q...UtvAwJWXlxPFQVR
http://imagerz.com/Q...UtvAwJWXlxPFAVR
http://imagerz.com/Q...UtvAwJWXlxPFwVR


A sebesség mindent megold.

 


#6089
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
gratu boci itt is .)

elkészült az enyém is!
14,8kg 600grammos pedállal .)
ami változott: kerekek, blackspire feszitõ, 36-22, bbg lite rockring, 2010es x9 hátsóváltó
majd még stucni, széles kormány, markolat kell
Feltöltött kép
több kép itt: ImageShack Album - 4 images

#6090
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Akkor így már érthetõ.

#6091
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
leginkább nem, mer 48 cm-es, én meg 190 felett vagyok pár centivel. :)
a kép akkor készült amikor hazahoztam, még akkor nem is mentem vele.
a bringa gyári, így hoztam el, a hézagolók is rajta voltak.

a másik 2 bringám is ekkora, amiket 9 meg 7 éve használok, tehát ez a méret jó nekem :)
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#6092
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Én most egy ilyennel (is):

http://users.atw.hu/...ka/lycan2/1.jpg

és mit ne mondjak, egy álom vele tekerni.

üdv
b


Nem nagy neked ez a váz? Nagyon alacsonyan van a nyereg. A felfelé álló stucnit, meg a sok hézagolót meg végképp nem értem.

#6093
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Szép az a Lycan....grat

#6094
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

és mit ne mondjak, egy álom vele tekerni.


azt elhiszem :), szép
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6095
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás
Ezt megnézném élõben is... :)

#6096
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Én most egy ilyennel (is):

http://users.atw.hu/...ka/lycan2/1.jpg

és mit ne mondjak, egy álom vele tekerni.

üdv
b
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#6097
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Az biztos. A csajok nem arra mennek, hogy fúú xtr vagy Sid hanem arra, hogy a narancssárga vázhoz milyen színû teló passzol.. :D (tapasztalom, most lett kész barátnõm elsõ országútija, rakok fel képet hamarosan) viszont minden csajbringa szép is.

#6098
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
A nõknek van érzéke az ilyenhez .)

Végre valahára elkészült a Giant!
14.8kg lett kõnehéz pedállal, szóval örülök :)
Holnap tán lövök képeket.

#6099
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Én múltkor nõvéremmel voltam tekerni, javasoltam az országútit (könnyebb, gyorsabb, stb. indokkal), de az Epic-hez ragaszkodott :) Egy sáros részen ott is hagyott.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#6100
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hat nem tul konnyu a bicikli, [a vaz kicsit tul van epitve egy 50kilos lanynak] de nem is azert lassu a leanyzo, hanem azert mert nem bringazik eleget :) igy is alig van hasznalva a gep, szal ertelmetlen volna hogy egy 2-3szor ennyibe kerulo porosodjon a szobaban. arra ottvan az enyem :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F