Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Üzenõfal #3

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3224 hozzászólás a témában

#61
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ja, a Cali egy olyan. Viszont nalam a Blood Sugar viszi a primet, a Give it away-re barmikor tudnek egyet ugralni es ha el van baszodva a hangulatom, akkor az under the bridge-nek kell szolnia feszt.

Én nem tudtam hogy ez így van, mármint zenészek szintjén, de nekem is ez a 3 album jön be nagyon :)
A Cali nálam olyan hogyha meghallom bármelyik számot belõle, végig kell hallgatnom az egész albumot!


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#62
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
miaz hogy olcsó?

#63
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

nyeregcsoben
es egy romeo and juliet-t

:-)

nem adom annyira le :D ez egy cohiba esplendidos ;) de amugy szeretem a romeo & juliet-et, relative olcsó eredeti kubai. finom lágy aromával.
szerk: ez ni: link

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#64
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nyeregcsoben
es egy romeo and juliet-t

:-)

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#65
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

a mobiltelefon nem játszik? vagy még mindig nem mûködik neki?


Kala a telefonnal csak az intim tájékát masszíroztatja.

#66
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

blabla


iljics!

szivar ügyben mikor találkozunk szombaton? vigyél magaddal egyet valami tokban ha biciklizel :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#67
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
a mobiltelefon nem játszik? vagy még mindig nem mûködik neki?
Van állásom...:bananadan

#68
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
zörgesd meg msn-en
kala[kukac]mail[pont]kerszov[pont]hu

#69
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Kala !

2 hete irtam Neked privit, azota várom a választ, most akartam újra privizni, de szokás szerint be van telve a postafiókod.
Légy szives privizz meg a válasszal, mert már igazán aktuális lenne a dolog !
Köszi,
iljicS

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#70
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
egy gyors gondolat:
"Elõször jöttek a dohányosok és beperelték a dohánygyárakat, mert
tüdõrákot kaptak a cigarettázástól. Aztán jöttek a kövérek, akik
beperelték a gyorséttermeket, mert elhíztak az ételtõl. Azt hiszem, én
meg beperelem a Heinekent az összes ronda nõért, akikkel
lefeküdtem..."

#71
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Én nem tudtam hogy ez így van, mármint zenészek szintjén, de nekem is ez a 3 album jön be nagyon :)
A Cali nálam olyan hogyha meghallom bármelyik számot belõle, végig kell hallgatnom az egész albumot!

#72
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En azert szeretem ha jol szol valami. Persze cd-t en is ritkan hallgatok, de mindjart mas ha az eredeti cd-rol 320k-ban, high quality-ben es stereoban rippelem a cuccot amit ut kozben hallgatok mp3 lejatszon, mint ha a netrol huzok le egy 192k, joint stereo (ez a meno ujabban, mert par byte-ot nyernek vele...) es normal quailty-ben. Meg aztan az RHCP-ben ott figyel Flea, aki rendesen tolja a bass gitart es chad-el remek ritmus szekciot alkotnak. Szoval mas az, amikor itthon cd-rol szol a cucc es a ritmus szekcio szivmasszazst ad, de nem azert mert uvolt, hanem mert annyira finoman es szepen szol. Nekem a harom kedvenc albumomrol mind bejon. Amikor meg nem bujtam bele annyira a zenekar tortenetebe is ezek jottek be az elejetol a vegeig. Blood Sugar Sex Magik, Californication es a By The Way. Aztan par eve vilagossa valt szamomra, hogy ehhez van nemi koze a zenekarban jatszo arcoknak is.
A Blood Sugart az RHCP mai felallasa rogzitette mar: Chad dob, Flea bass, Frusciante gitar es Kiedis enek. Aztan Frusciante kilepett mert o inkabb 20 ember elott akart zenelni, mint stadionokban es Dave Navarro hiaba jo gitaros, a One Hot Minute nem lett az igazi. Majd visszajott Frusciante es ismet ket remek album keszult. Majusban pedig itt az uj, kivancsi vagyok.
Egyebkent szerintem masok is ugy gondolkodnak ahogy en. A Blood Sugar volt az elso elejetol a vegeig jo album, mindjart 12 milliot adtak el belole, a One Hot Minute-bol pedig csak 5 millio ment el. Aztan a Cali 15 milli es a By The Way 10 millio megint.

Amugy sok eredeti cd-m nincs, anno feltortek a kocsimat es en hulye benne taroltam a gyujtemenyem egy reszt, mert ugyis ott hallgattam. 40db eredeti cd-nek szevasz. Olni tudtam volna.

azert itt jobb a helyzet, bar en nem vagyok egy CD mania, de voltam mar sogorral HMV-ben, meg Virginben, es haat... amultam es bamultam. van minden mint a bucsuban. De erre nem adok ki penzt, mire van a kompjuter es a decepluszplusz? :D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#73
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
Jó reggelt Mindenkinek.
Megyek ma délelõtt fel Budapestre vázat vásárolni.
Csak valamikor estefelé érek haza. Szét fogom vonatozni a testem!!!!
Majd jelentkezem!
Üdv.
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#74
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
persze.
kinek hogy...
Nagyon komoly hangrendszerem nekem sincs, de azé má' egy 100< hifi is másképp szól...
Mondjuk alapból is basztat, ha utcán/forgalomban még vmi csapat a fülemben.
peersze arra király az mp3, hogy a vonaton üveges szemekkel tudjak bámulni, s ne kelljen egy valag cd-t magaddal hurcolni.

#75
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
egyet kell értsek Tam bácsival..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#76
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
en sose voltam annyira vajtfulu, hogy eszrevegyek ilyesmit. Egy idoben kazttara vettem fel szamokat a radiobol, es ugy hallgattam vokmenben. szerinted minoseg? ha tetszik egy szam, akkor nem nagyon tud erdekelni, hogy kicsit csorog e, vagy nem jon le minden basszus, meg ilyenek. Komoly hangrendszerem sosem volt, es mostanaban nem is lesz [szeretnek, csak hatul all a listan] szoval nekem a sima MP3 minoseg tokeletesen megfelel.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#77
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
júúúj, dc..
:-)
mp3 nekem nem bejövõs, inkább nem hallgatok semmit utcán. Vhogy bosszant, hogy nem u.a. mint otthon, s így odafigyelek rá, s annál jobban csesztet.

#78
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
azert itt jobb a helyzet, bar en nem vagyok egy CD mania, de voltam mar sogorral HMV-ben, meg Virginben, es haat... amultam es bamultam. van minden mint a bucsuban. De erre nem adok ki penzt, mire van a kompjuter es a decepluszplusz? :D

kulonben sincs olyan eloado, akinek minden egyes szama tetszik, inkabb letoltom azt az egy-kettot ami epp tecc, vagy regen teccett, es kesz. aztan mar csak egy iNano kell es teljes lesz az orom. :spoko: [ja ien a CD-hez cd lejacco is kell, otthon nem nagyon hallgatok zenet elsodleges szandekkal, hatteben mindegy mi szol, utcan meg nem szeressem cipelni a lejaccot, mert nagy.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#79
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
én meg beballagok a Karcsihoz, megrendelem és kb ami még fellelhetõ mindent + hoz, elég korrekt áron......ja van vmi kedvezményem is....és nem kell ilyen MM meg ilyen helyekre járnom cd-ért....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#80
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
És ez nem egyedi jelenség. Decemberben ugyan így jártam a Tangerine Dream-el és Andres Vollenweider-el, hogy Kitarot ne is említsem. A jövõben csak a neten fogok vásárolni; van választék és még az árak is jók.