Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Üzenõfal #3

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3224 hozzászólás a témában

#21
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
na ez a túlreagálás.. máris elkezdesz mindeféle faszságot kombinálni
extrém (megtörtént) eset: megyek hazafelé, kanyarodik egy utca tõlem jobbra. jön a faszi, majdnem elbasz, hogy egy pillanattal elõbb bekanyarodjon, majd elhúz a fenébe. utána mentem és potn leparkolt és elrohant.. gondoltam megkérdezem, hogy hogy van az anyja, de nem jött vissza 5 percig. hát kapott szépen minden ajtóra egy kis ajándékot
igen emberélet múlhatott volna rajta.. ha nem a nagybicóval vagyok, amin elég durva a fék, lehet, hogy koccanunk

ez nekem már elég extrém

egy jorus félén már meg sem lepõdöm, pesten lakom ;)

de a rendszeres visszaesõket, ha elég durván eltorlaszolják az utat szintén meg lehet büntetni..

#22
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Thez nincs igazad. Ha majd a bringasok keresztbe allnak a jardakon es senki nem engednek at, akkor lesz hasonlo a szitu, addig nem. Tukrot is rugtam mar le es rendszeresen lekopom a szelvedot. Ha pedig ott a tulaj akkor elmagyarazom neki a jobbik stilusomban, hogy szerintem mit kene es hogyan. Nagy ivben nem erdekel az autos kinja, veletlenul mentem neki es a kormany megkarcolta, leszarom. En nem fertem el, neki pedig semmi keresnivaloja nincs ott. Nem kell tilosban parkolni es akkor nincs feszko, aki pedig oda parkol az vallalja a kovetkezmenyeket. Reszemrol itt a pont.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#23
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
és extrém esetnek minõsül Jorus által feltett kép?
a 2 méteres hely elötte, majd mellette
a jobbkanyar,esetleg a balkanyar az extrém eset?
vagy hogy keményen fel kell menni a járdára, esetleg kimenni az úttestre?
emberélet múlik rajta hogy ezért rombolnod kell más magántulajdonát?
ezt nem értem
több munka morogni mint a bolhás mint kikerülni...
legalább gyakorolnátok a banihopot...
kellemetlent a hasznossal.


LL: ha azt akarod hogy abbamaradjon ne válaszolj. cseles mi?
és ne mondd tovább hogy elfogadott, de hagyjuk abba mert kifejtettük a véleményt.

#24
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás

a túlreagálás, meg azért jött mert néhányunknak nem sikerült emberi hozzáállásban fórumozni.


sztem az a nem emberi hozzáállás hogy vandálkodsz

#25
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
hát
1. nem tudom, hogy hogy vagy vele, de én ritkán járok kromofággal bringázni (ha meg épp a városban megyek a városi bicajjal, pont leszarom, hogy hol állnak az autók, merssze el vannak kerülve)
2. jah, azért pedál magasságban pár karc nem olyan gáz, mint egy nagy folt a motorháztetõn.

de azért ezt is csak extrém esetben, akkor viszont lelkiismeretfordalás nélkül

#26
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
egyik sem fair dolog.

Málna: túlreagáljuk? megadod a kocsitok rendszámát ha van?
szólok pár embernek akik szeretnek ilyet mókázni.
utána nem biztos hogy ezen a véleméynen lennél,karc belefér

egy fényezés elég költséges dolog.

#27
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
van pécsett bringaút?
akkor arra figyelj, ne a pestire
flém.

és egyszerübb úgy hozzáállni hogy az andrássyn nem tudok végigmenni a bringaúton mint 30 kulcsot elkoptatni, 2 tartálykocsi kromofákot kilocsolni, és 1 raklap szigszalagot ragaszgatni a kocsikra

nóflém.

#28
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

kromofág meg ezek faszság
de szép kis csíkok, ~belefér


tehát az kevésbé ellenséges ha végighúzom az oldalát, minthogy teszenazt rálöggyintek egy kis kromofágot?

thez: nem mondtam, hogy apró hibáért egybõl kárt kell csinálni neki. sõt.

amúgymeg sajnos ma este is rákellett jönnöm, hogy ezek annyira piszricsáré dolgok, ha jön egy tényleges megoldandó probléma, hogy... :(
azt kívánom:
csak ne legyen igazam, csak ne legyen igazam, csak ne legyen igazam.

(nem flame :()

kérem hagyjuk abba, azthiszem mindkét oldal kifejthette a véleményét.
egyedül a felsõ kérdésemre szeretnék még választ.

a túlreagálás, meg azért jött mert néhányunknak nem sikerült emberi hozzáállásban fórumozni.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#29
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
miért kell a rosszat természetesnek tekinteni?
azért van különbség a között, hogy senkit nem zavarva tekergek a járdán, vagy hogy úgy állok a járdára, hogy az emebrek nem férnek el tõlem

kromofág meg ezek faszság
de szép kis csíkok, ~belefér

ps.: nem kell mindent túlreagálni, mert ezt most erõsen sikerült

#30
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
LL, akkor gondolj bele a-zs ismiig mindenki kocsiját lekromofágozza vmi takony dörtös mer éppen rálógott 20 centit a bringaútra
örülnél?

#31
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
LL:
nem szabad bringázni, csak ha az úttest alkalmatlan.
tényleg nem jártál kreszre.

én sem szoktam, de nem verem a mellem az autókkal szemben, mert én is ugyanolyan szabálysértést követek el mint õ, aki bevág elém.
neked tényleg üldözési mániád van:) gyúrj rá egy autóra és egy jogsira, akkro meg fogod tudni milyen az ha jön egy ifjú titán aki elkezd pattogni ahelyett hogy kikerülné az autót(hely van elég)
hogy ez mi a f*szt keres itt, én nem kanyarodok, inkább összetöröm az autót.
gondold végig, másról én sem beszélek, ellened sem, csak annyi hogy nem érdemes ennyire felizgatnod magad, rosszat tesz a szívednek;)

és tényleg nem érdemes semmit se errõl beszélni, csak egy minimális toleranciát kérek azoknak az autósoknak nevében is, akik valami apró bakit követnek el
tükröknek ess neki nyugodtan, az pótolható nem egy vészesen nagy összegbõl

de akkor csináld is! ne csak mondd.

#32
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
akkor azt vágod, hogy tesó nem csak anyósülésrõl.
azt vágod hogy fater nem csak anyósülésrõl.
azt vágod, hogy x ismi nemcsak anyósülésrõl.
és aztis vágod, hogy y nem csak anyósülésrõl.

és na.
de ez megint egy olyan "téma" amin tök felesleges vitázni, mert az én oldalam a közízléssel abszólút szemben áll, így biztos én avgyok a húnyó.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#33
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás

ezt már megint nem gondolhatod komolyan, ez kezd üldözési mánia lenni
amíg csak egyik oldalról szemlélsz mindent addig úgyse fogod megtudni mi az a tolerancia:)


amig csak az anyósülésrõl szemlélsz
így korrekt

#34
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

és: aki ennyire fújol: hányszor kerékpároztatok járdán?
hányszor szálltatok le a kerékpárotokról a zebrán? majd mikor ezt nem tettétek meg, hányszor anyáztatok a rátokforduló autókra, akikkel szemben így nincs elsöbbségünk?


kerékpáron javíts ki ha tévedek, de haladhatsz 10km/hval. ha nem? kit érdekel? még egy közalkalmazott se szólt, hogy nekem nem szabad, kreszt emg ugye bringára enm kell.

nem szoktam leszálni zebránál, te igen?

képzeld ütött már el autó zebrán. és képzeld nem hívtam rendõrt. és képzeld nem anyázott le, hogy mért bringáztam a zebrán.

és ez már megint amolyan, ha te valamit csinálsz, csak köcsög lehetsz. a körülményeket nem ismerve, lehet nem kezdenék véleményt mondani az illetõrõl. (ki mondta, hogy az a bizonyos suzuki szabálysértést követett el és azért szabadult meg szeleptõl?)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#35
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
ehhe:-)

nem provokációnak szántam amúgy

puszta kiváncsiság

amúgy meg tényleg vannak _pofátlan_ autósok, de azért tolerancia is létezik

thez: ja ezt is akartam mondani, hogy amióta én is vezetek, kicsit másképp látom a dolgokat
Autist Team:)



#36
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

de mér érzem ezeket úgy hogy álszenteskedés?


ezt már megint nem gondolhatod komolyan, ez kezd üldözési mánia lenni
amíg csak egyik oldalról szemlélsz mindent addig úgyse fogod megtudni mi az a tolerancia:)

#37
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

ezt az autórombolást amúgy komolyan gondoljátok vagy csak a kisebbségi komplexust próbáljátok legyõzni az autók ellen?
ha mint tulaj meglátnám, visszaadnám a téglát, a kromofágot, a purhabot.
változó helyekbe, lyukakba, készített lyukakba integrálnám bele

rögtönitélõbíróságot azt hiszem jó rég megszüntették.
önbírásmkodást is.
hívjatok rendõrt, vagy parkolóõrt.

én pl a magam részérõl csak ötleteket adtam :) részemrõl teljesen +elégszem egy 20-30 centis húzással az oldalára......

olyan már volt mikor a kajzer elé a 4 méter széles járdára (hozzáteszem a 1,5 órát ingyenes parkoló elé) beállt faszikám keresztbe az audival úgy az autó eleje meg a sövény közt kb 20 centi volt, az öreglányoknak a cekkerel ki kellett menni az úttestre....és amelyik szólt neki azzal ele kezdett üvölteni....na én meg mivel csak ott fértem el, szépen lendülettel fel léptem elõszõr a lökösre aztán a motorháztetõre...sajna csak ott fértem el.....ja és akkor 120 kiló voltam és vasalt motoros csizma volt rajtam....látszott a helye...aztán miután faszikámmal kiüvöltöttük 1mást, majd az autót szépen otthagyta, telefonáltam a lopós autós havernak hogy lenne egy delikvens...õk meg épp ráértek....szal le lehet ezt rendezni kultúráltan :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#38
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

és utólag büszke vagy rá?


mondtam hogy büszke vagyok rá?
conor kérdezett, válaszoltam. bocs.

de mér érzem ezeket úgy hogy álszenteskedés?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#39
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

pölö: lor

szelepkiszedésben pedig müködtem már közre.

hívhál rendõrt, aztán várjál félórát. napersze.

és utólag büszke vagy rá?
rossz helyen kerékpározol, a járdán.
megyek és szétverem a bringád.

na?
stimmel?

vagy nekünk bringásoknak mindent szabad? vagy csak így érezzük?
köcsög citroenes is miért áll meg a lúzer állat a keresztezõdésben.. felfogja a köcsög a sort...
közben én oldalról néztem, hgoy már annyit indítózott hogy le is merítette az aksit.. de a hülye köcsög ott parkol...

gondoljátok végig ezt a reakcióskodást.

és: aki ennyire fújol: hányszor kerékpároztatok járdán?
hányszor szálltatok le a kerékpárotokról a zebrán? majd mikor ezt nem tettétek meg, hányszor anyáztatok a rátokforduló autókra, akikkel szemben így nincs elsöbbségünk?

#40
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
ha mondjuk elütöm Jorust az S1000es mercimmel és kapok sallert, akkor aszondom jóvan, így jártam
de ha lelocsolják a trabantot valami takonnyal mer éppen ott áll.. akko morci lennék
ha autózol és mondjuk lerobbant valaki, akkor azt is megvered? nem egyszerübb kikerülni?
vagy ott egy járdasziget, cságányozd fel. köcccsöööög, mé vagy ott? he?