Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4052 hozzászólás a témában

#2581
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Na ez odabaszott de nagyon :D

Amugy meg én ha meglátom, hogy valaki otthadja a kajáját simán rákenem a hátára. Multkor a srác lefelé jövõbe beszállt, hogy majd felfelé megy. MOsojgott szépen amikor meglátta a sort. Akkor már nem amikor bementem és mondtam végállomás és kibasztam a bicaját
ezekkel igy kell bánni


Hehe, várom már hogy valaki izmosan basszon szájba:D

#2582
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Na ez odabaszott de nagyon :D

Amugy meg én ha meglátom, hogy valaki otthadja a kajáját simán rákenem a hátára. Multkor a srác lefelé jövõbe beszállt, hogy majd felfelé megy. MOsojgott szépen amikor meglátta a sort. Akkor már nem amikor bementem és mondtam végállomás és kibasztam a bicaját
ezekkel igy kell bánni
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2583
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Azért titkon remélem, hogy egyszer letiltják a bicósokat a fogasról.
Érdekes, hogy amióta országútis edzésekre járok, meg más társasággal vagyok, azóta nem volt ilyen problémám, hogy bunkó biciklisnek néztek, meg biztiõrökkel kellet volna csatázni a hátrahagyott szemét miatt. Sokat utazunk vonattal kifelé Bp.-rõl, mert itt nem lehet közlekedni. De soha semmi gondunk nem volt. Bár az is igaz, hogy a virsligumi nem menõ a csajok elõtt, így nincs tele a csapat hülyegyerekkel.

Amúgy meg basszátok csak össze a fogast, meg amit csak értek. A BKV és a MÁV is tõlem vásárolja a graffiti és filctoll eltávolító cuccokat, meg a tisztítószereinek egy részét. Úgyhogy csak nyugodtan! Ti õsszel visszamentek az iskolapadba én meg Mauritiusra nyaralni. Még szerencse, hogy vannak ilyen emberek, mint TI, különben nem lenne munkám.

#2584
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a biztiõrök alapból bunkó idióták. 8 általános éljen. õket le se kell szarni, közük nincs az egész fogashoz.
nem nekik kell tetszeni, hanem magunkért nem cisnálni. Te szemetelsz, rongálsz? nem? akkor tök felesleges a szájtépés. attól hogy itt jól megtárgyaljuk hogy mekkora idióták meg bla bla bla attól semmi sem változik.
fejezzük be ezt....
és a kitiltás is.. nincs rá módjuk hogy kitiltsanak. a szabályokat be tudják tartatni a sok kultúrbunkó biztiõr segítségével, de kitiltani nem fognak. ezt sem kell mondogatni, félni tõle.

#2585
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
csak én nem értem, nekik az az érdekük, hogy ellenségek legyenek a fogasnál? szerintem akkor talán engedékenyebbek lennének a biztiõrök, ha nem lenne ez a bunkózás..
meg igazából örülni kéne h van ez a fogas, felmászni sokkal szarabb lenne. már ígyis ki akartak minket egyszer tiltani de szerencsére nemlett belõle semmi.

#2586
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a szájcséplés is egy módszer? érdekes, nekem inkább csak felesleges bálytoknak tûnik.
a biztiõr másért lol. a vonatot meg nem a sofõr takarítja. amúgy szitne minden stimmlet az elõbbi dolgokban. a sofõr max azért csóválta a fejét hogy már megint tele van szemetelve. a civilek is teszik. multkor valami civil firkálta teljesen tele az egészet.
tessék.
anynit tudsz tenni hogy leugatod, ill te kidobod. jó példa, vagy kis verés. de az utóbbihoz úgyis puhány mindenki. vagy csak le se xarják.

#2587
tobo

tobo

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
biztos kurvára LOL, de ettõl még ez parasztság. akkor is, ha nem "tiltanak be", viszont az, aki VEZETI a gépet, az takarítja, nem az õr. neki csinálsz (nem feltétlenül te) munkát pluszban, amiért õ nem kap plusz pénzt, csak szív vele.

lehet simán berakni a bicót és felmenni, gyakorolni, stb... anélkül, hogy összeszarnád azt a környezetet, amiben te is mozogsz, így nem szivatsz meg senkit, viszont legalább nem keltesz indulatot sem.

szóval szerintem a döntés itt van, hogy miért szivass meg mást, ha nem szükséges, miért szarjad össze a lehetõségedet a feljutásra, ha semmi okod nincs rá?

nem biztos, hogy igazam van, csak a véleményemet írtam le, szívesen olvasok érveket más "módszerek" mellett is..

#2588
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
250 ft egy szelet;)
kidobni ennyi, nem indulatot kelteni. betiltani minket nem fognak tudni, csak morog mindenki. a biztiõr meg LOL. megnézném most a fejét.

#2589
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
az lenne magoldás ha büntot kéne fizetniük az ilyen szemetelõ köcsögöknek.
mulkor is egy félig megrágott pizzát hagytak ott az ülésen, meg még ott alul is többször..
tipikus elkényeztetett arcok kifizetnek 1000 forintot egy pizzára és kidobják a felét

#2590
tobo

tobo

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Szombat éjszaka voltunk fent, az utolsó fogassal mentünk. Ekkor már csak a többi bringás "nyomait" láttuk, velünk 1 valaki utazott (bocs, nem tudom ki pontosan).

A lényeg: ami kosz ott volt, szétdobált szemét, leturházott ablakok, stb... mindez persze a bringák tároló részén. Az esély megvan, hogy nem közülünk való volt, de arra is, hogy igen. Amikor kiszállás után az illetékes végigjárta a kocsikat, láttam az arcán, hogy nem boldog, amiért takaríthatja fel.

Az ilyenek után sajnos nem tudok csodálkozni azon, hogy ki akarják tiltani a bicikliseket... :( Persze gondolom, hogy nem innen valók a "tettesek", de annyira elkeserít a dolog, hogy gondoltam leírom..

#2591
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
hülyék :)
...akkor gyertek repülni!

#2592
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
áá, addig van még idõnk..:) majd megszokja:D

#2593
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
A kis madarka meg csak most probalgatja szarnyait, par ev es velunk repulhet ;) :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#2594
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jah, idõvel megszokja majd hogy bárhol bármikor bringázhat:D
vagy bármi mást:)

#2595
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Had elvezze, neki ez meg ujdonsag ;) :D :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#2596
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
csak mert nicns sulid nem kell gizdázni!!!:D

#2597
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Aki tud, jöjjön holnap koran...olyan 10 utan. :)

#2598
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nem is akarmilyen ;)
Fel 2 -tol kikapcsolom a vilagot, es bekapcsolom a tevet :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#2599
rvilike_2

rvilike_2

    vendég

  • fórumtag
  • 181 hozzászólás

és nézem az ocska mûsort a tv-ben.


Ocska?? Lesz ma Forma 1!!

#2600
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
CSásztok sáros a hegy?
Nyomatnék ma,de ha sáros inkább heverek a pamlagon,és nézem az ocska mûsort a tv-ben.
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro: