Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák #2

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4052 hozzászólás a témában

#2561
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Most a streetre, dirtre szokok rá, még mielött megutálom a giantot teljesen.



Miért? Megint pereceltél?:D


Egyébként bennem Seregély Márti tudatosította újra, hogy nekem igazából az oúti való. Régen, amikor még a Parmalatban futottam sprinterként, kiegészítõ edzésekre jártunk biciklizni. Amolyan idõfutamos dolgok voltak. Imádtam. Olyannyira, hogy a futást abbahagytam, maradt a bicikli. Csak az idõ múltával ellustultam, nem volt idõm sem edzésekre járni. Ezért lett pár évig dh.
Rengeteg törést szedtem össze. Nemrég mûtötték a gerincemet. Most már ott tartottam, hogy sokszor féltem a lejövet, nehogy essek, mert a franc tudja, hogy megint mi fog kiújulni. Félelemmel a fejedben viszont nem lehet eredményesen déházni. Ezért szedtem szét a bicókat. Láttátok volna asszonyt, hogy örült.
Elmentem Mártihoz beszélgetni. Késõbb elõvettem a régi oútimat, majd elmentem vele tekerni. Ismét elfogott a Tour érzés. Összeraktam egy új gépet. Azóta rendszeresen járok edzésre.

#2562
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
én már túl vagyok ezen, megvettem a nexus automata váltós városi bicót kosárkával. :)

#2563
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hát, végülis mi is ilyesmit csináltunk régebben. vagy cinkota, vagy hüvi, esetleg még egy két ilyen hely.
Most a streetre, dirtre szokok rá, még mielött megutálom a giantot teljesen.

#2564
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
szerintem meg az a megoldás tömeg esetén hogy délelõtt menni akkor még nincsenek biztonságiak vagy ha ez nem megy akkor máshova, valami ugrálós helyre menni [én a hármashatárhegyi letörésekhez pl, az közel van, majd este mikor nincsenek sokan 1-2 kör ] ez is élmény és fejleszti a technikát is
nem értem mért kell mindenáron ott fogasozni mikor órákat kell várni.

#2565
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
csak oda és vissza is kéne lyukasztania, mint ahogy nem mész te se egy jeggyel egy kört buszon legálisan. másik jármû az már.
de a biztiõrök is ki szokták tessékelni néha az ilyeneket. fõleg a törött orrú biztonságiak:D

#2566
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Sala, miért bánt, ha vki szemfüles, és beszáll a János kórháznál? Ha akkor járnék, amikor a tömeg van, én is ezt csinálnám :)
Nem tiltja semmi.

#2567
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a kor, meg már nem bírja a kiképzést, lassan Endroo is ilyen lesz:) én a cécót nem értem:) van bringa, gondolkodom, mivel menjek, tegyük fel a cc-vel megyek be reggel. zsír, hamar beérek, meló, majd 4kor tökönszúrom magam, mert ott állok egy bringával ami csak arra jó hogy hazatekerjek, bicózni nem tudok vele menni, közben süt a nap, érzem a frissensült pizza illatát... és nem tudok mit cisnálni, haza kell mennem rendes bicó híján:D
hát így jártam.

Amúgy fogason fura mód ma se volt attrocitás a görény törpe sofõr baromságait leszámítva.. meglát vmit, ami nem tetszik neki, nem száll be valaki elég gyorsan, vagy ilyesmi, ugat, rácsukja az ajtót... egy kiskölök(4 éves kb) ott ugrált, rögtön kinyitotta, már üvöltött is volna, de látta hogy nem bringás, így visszament.... szánalmas bunkó törpe.

#2568
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

a letörés után becsípõdõ idegszálak :D

Ez mondjuk igaz.:)

#2569
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
a reuma, az isiász, a köszvény, a letörés után becsípõdõ idegszálak :D

#2570
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A kor, a stressz, a hormonok. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2571
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
mi motivál valakit hogy dhról áttérjen országútira? fordítva eltudom képzelni pl az én esetem, de így...
mondjuk az outi gyors de nagyon érzékeny bicó

#2572
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
viszeres borotvált vádli :P

#2573
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
De így már nem vagy kemény tökû, szabad, laza hácé efer arc, csak egy korosodó, langyos virsligumis... szal azért a presztizs, tudod... :D

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2574
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Hát igen. Már elõbb felérek a hegyre, mint anno a fogassal. És fizetni sem kell érte.:D

#2575
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
oútisok csak kussoljanak, jó? csak kussoljanak :D:D:D

#2576
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ezért kell letiltani mindenkit és akkor nincs vita! :D :D

#2577
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Ezt nem egeszen ertem miert varod.
Sajnos az ilyen kis fereg gyerekekkel igy lehet csak banni, szep szoval nem ersz el semmit. Ha senki nem szol rajuk, akkor par ev mulva hasznalhatatlan lesz a fogas.


Pár év múlva, mire lesz bringád:D
Egyébként, én ugyanolyan féreg viselkedésnek tartom a verekedést a fogason, mint a szemetelést és a hangoskodást.
Nekem is ültek már bent, mikor ott vártam, de hát ez van..
Sajnos a primitív törzsi megoldások sosem vezetnek jóra, maximum rövidtávon, úgy, hogy közben a te méltóságod is csorbul, már akinek van.;)

#2578
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

Hehe, várom már hogy valaki izmosan basszon szájba:D


Ezt nem egeszen ertem miert varod.
Sajnos az ilyen kis fereg gyerekekkel igy lehet csak banni, szep szoval nem ersz el semmit. Ha senki nem szol rajuk, akkor par ev mulva hasznalhatatlan lesz a fogas.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#2579
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
OFF

Ti õsszel visszamentek az iskolapadba én meg Mauritiusra nyaralni.


Épp most tervezem. :) Luxor, Mombassa technikai landing, utána Mauritius. Állásidõkkel 15 óra 10 perc lesz a menetidõ +- 20 perc, ami szél- és hõmérsékletfüggõ. Ha nem kapunk rövidídést Mombassa után, akkor átrepültök Madagaszkár fölött is. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2580
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
benne van a pakliban...
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->