Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cruiser bringák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1576 hozzászólás a témában

#21
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

...

http://forum.bikemag...&postcount=1551
:D

You can never have "enough" bikes.


#22
Choppershop

Choppershop

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
...

#23
Choppershop

Choppershop

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Sziasztok!

Itt a tavasz... Indul a cruisolósidõszak ennek örömére 10% kedvezményt adunk minden termékünk árából. Sajnos a honlapunk még mindíg elég gyerekcipõben jár de a Hollad (www.chopperdome.nl ) honlapon minden termék megtekinthetõ és tõlünk rendelhetõ... (Ott találtok széles felniket is :))


Üdvözlettel:

Choppershop


Just Cruisin...

#24
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

pfff
nevetséges

itt is kistársadalom van - kisfõnökökel

ezt szabad - ezt nem

FÉLJETEK!

(..most jön a "nem muszáj ide írni"- mondja a szomszédpanellakó..bannolni foglak)

:)


Hi !
Szerintem ne zavarjon, nincs értelme, stb...
Gyere át nyugodtan, ott mindent rendben van !

You can never have "enough" bikes.


#25
sowjet

sowjet

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
pfff
nevetséges

itt is kistársadalom van - kisfõnökökel

ezt szabad - ezt nem

FÉLJETEK!

(..most jön a "nem muszáj ide írni"- mondja a szomszédpanellakó..bannolni foglak)

:)

#26
sowjet

sowjet

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
OSztrák pincelakók:
kinnhagyják az utcán....
sõt az ilyet is->

Feltöltött kép

#27
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

...gazdag...
-ami kimaradt:)

Helló Saci !
Nézd : Irány új helyünk ! ---> Szabadonfutó--> http://forum.bikemag...read.php?t=3311
CSÕduda

You can never have "enough" bikes.


#28
saci

saci

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
...gazdag...
-ami kimaradt:)

#29
saci

saci

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
utólag kellemes ünnepeket kivánok mindenkinek...;) régen olvasgattam, de most nagyjából mindent sikerült bepótolni:D elbúcsúztattuk a lassan már óévnek számító 2008- at is a "kicsikével". bár nem mondom h a legjobban esett...mardosó hideg etc....etc...de megérte, mert nyugodt szivvel tettem félre(nem terveztem h az idén fogok még tekerni). januárban vagy februárban (még nem sikerült eldönteni) nagyfestés...vagyis inkább fújjás. majd az eredményrõl beszámlok és mellékelek egy ábrát.
és hát mindenkinek eredményekben és tekerésben boldog újévet kivánok:impreziar



Feltöltött kép
Itt meg finom lehet a lángos...

...balatonsound- os élmények...tényleg finom volt;)

#30
davenef

davenef

    vendég

  • fórumtag
  • 180 hozzászólás

Új belépõknek (is) !

ITT !


Szépséges bicaj, már korábban is kinéztem, a Micargi nevet mintha már korábban is hallottam volna.
Ez volt itt az utolsó bejegyzésem. Vajon tech-közeli volt, vagy nem? :scratchhe A kérdés költõi volt, találkozunk az új helyen, ahol remélhetõleg nem fogja zavarni a szókincsmágnás VV-t, ha túlságosan tech - irányba terelõdne a beszélgetés...
CSÕsz!
happy cruisin'
davenef

#31
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás
Új belépõknek (is) !

ITT !

You can never have "enough" bikes.


#32
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Mielõtt egyesek bõszen nekiugrottak volna a billentyûzetnek, át kellett volna alaposan gondolni, hogy mirõl írtam, mire kérdeztem rá.
Ez a Fórum tematikus részekbõl áll össze, és igyekszünk mindent megtenni annak érdekében, hogy ez így legyen és így is maradjon. A szabályzat adta keretek között ezen a Fórumon mindent lehet, de mindennek meg van az adott helye. Egyeseknek úgy általában le kellene szállni az önzés fájáról, és elgondolkodni azon, hogy ezt a topicot - hiszem most csak errõl van szó - nem csak az ide rendszeresen írogatók használják, hanem olyanok is, akik a téma technikai oldala iránt érdeklõdõ, regisztrált vagy nem regisztrált olvasók. Õk pontosan azért néznek be ide, hogy megismerkedjenek ennek a területnek a technikai részleteivel vagy egyes kérdéseikre, anélkül, hogy ezt feltennék, választ kapjanak. Õket nem a törzsvendégek klubélete, a velük kapcsolatos történések érdeklik, hanem tisztán a technika.
Ergo, nem kívánom tovább ragozni a dolgot. Kéretik a "Szabadonfutó" részben nyitni egy nektek tematikus "szabad" topicot, melyben bármi egyéb, nem a technikai oldalt érintõ dologról szabadon lehet értekezni, ez pedig maradjon meg a dolog technikai részének!

Igyekszünk a felmerülõ problémákat a lehetõségek nyújtotta kereten belül a lehetõ legrugalmasabban kezelni - ezért is fogalmaztam meg elsõ körben pusztán kérdéseket - de erre csak abban az esetben van mód, ha látunk rá fogadókészséget. Pontosan ezért említettem azt is, hogy a korábbiakban, hasonló problémák esetén általában sikerült megnyugtató megoldást találni, mivel az érintett felhasználók megértették a probléma lényegét és elfogadták az ajánlott megoldást.

Bízom benne, hogy erre itt is meg lesz a normális reakció.

P.S.

Köszönöm "kboross" kolléga konstruktív hozzáállását. Erre gondoltam fenti irományomban.

Mi mindenkit nagyon szívesen látunk itt a Fórumon, és örülünk, ha lehetõséget biztosíthatunk érdeklõdésük kielégítésére. Mindezért csak annyit kérünk, hogy az egyébként elég laza "Fórumszabályzatot" igyekezzetek betartani!


#33
vegacs

vegacs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Jólvan... Karesz igazat szóltál!Ne szólj szám nem fáj fejem...
Balatonfenyves,MCC találkoz:https://picasaweb.go...enyves2011Majus
Viszonylag új szerzeményem:http://picasaweb.goo...uisers/Chesini#

#34
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

Feltennék egy igen egyszerû kérdést: amennyiben klub életet kívántok élni, miért nem nyittok neki saját topic-ot a "Szabadonfutóban?"
Mi köze a "Tech" rovatnak a privát, mindenféle technikai tartalmat nélkülözõ, chat fal szerû hozzászólások garmadához?
Mások is megértették ennek a lényegét, és gond nélkül megtették. Tegyétek meg ti is!


Nem értem a probléma forrását. Imi , miért kérsz Te most bocsánatot? Írtál egy fórumba valamirõl ami nem tech?Legalább nem kell egyszerre 3 fórum között lapozgatnom, hanem itt egy topic alatt van minden ami a CRUISER-ekkel és tulajdonosaikkal kapcsolatos és bennünket érdekel.
Természetesen nem folyton a tech-rõl beszélgetünk bár a hozzászólások 90%-a kapcsolódik hozzá.
Remélem másoknak is így logikus és ha nem, hát légyszi gyõzzetek meg róla srácok.
Ha nem félig üres a pohár, hanem félig tele akkor inkább arra figyeljünk, hogy néhány társunk hathatós közremûködésével újraélesztettük ezt a topic-ot.
Kár lenne egy ilyen dolog miatt konfrontálódni, legalább mi -kerékpárosok- tartsunk kicsit jobban össze és nézzük el egymásnak, ha néha nem a konvencióinkat követjük.

Üdv mindenkinek aki szereti a kerékpározást!


CSÕszett mindenkinek !

Hát most elégggé elgondolkodtattál VV !
Igazad van, eddig ezen nem is agyalt senki közülünk itt !
Egyszer már megégettük magunkat (nem itt ), és itt olyan jól érezzüket magunkat mint otthon, ezért engedtük el magunkat !
A fórum írott és íratlan szabályaival nem igazán vagyunk tisztában és túl lazák voltunk... Persze eléggé zárt körû itt a zérdeklõdés és úgy érzem, nem igazán zavart ez itt senkit.
De kérésed parancs, (meghát egy moderátorral kockázatos ujjat húzni :oczko:), úgyhogy megyek csinálok egy új topikot a szabadonfutóban !
No problem !
Tomaso ! Nincs itt konfrontáció, te se csinálj ,ejnye no !
Irány új helyünk ! ---> Szabadonfutó--> http://forum.bikemag...read.php?t=3311
Karesz
U.I.:Vegacs, csak lazán....

You can never have "enough" bikes.


#35
vegacs

vegacs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás

Feltennék egy igen egyszerû kérdést: amennyiben klub életet kívántok élni, miért nem nyittok neki saját topic-ot a "Szabadonfutóban?"
Mi köze a "Tech" rovatnak a privát, mindenféle technikai tartalmat nélkülözõ, chat fal szerû hozzászólások garmadához?
Mások is megértették ennek a lényegét, és gond nélkül megtették. Tegyétek meg ti is!


Az a helyzet kedves Valéria,hogy eddig a pillanatig teljesen fasza volt ez így.Csak eddig.
Ha veszed(vagy vetted) a fáradságot és visszaolvasol akkor észreveszed,hogy ide már úgy"menekültünk" egy másik-általam utólag lenézett-oldalról.
Vagy e hozzászólásod csak egyfajta "írok valamit ide" hozzászólás volt amivel gyarapítod kommentjeid(egyébként tiszteletre méltó)számát?Egyfajta "jótanács"?Mintegy sokszor hozzászóló fenyegetõ tanácsa?
Kerékpárokkal foglalkozó emberként a cruiser bringák foglalkoztatnak leginkább.Csak és kizárólag ide írok,bármilyen bringát is készítek,legyen az régi outi,cruiser vagy monti.Ez egy közösség(de sztem ezt látod).
Szóval.... ez a hozzászólásod provokatív volt vagy csak egy egyszerû kérdés amit feltettél?

üdvözlettel...
Balatonfenyves,MCC találkoz:https://picasaweb.go...enyves2011Majus
Viszonylag új szerzeményem:http://picasaweb.goo...uisers/Chesini#

#36
T0maso

T0maso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 hozzászólás
Nem értem a probléma forrását. Imi , miért kérsz Te most bocsánatot? Írtál egy fórumba valamirõl ami nem tech?Legalább nem kell egyszerre 3 fórum között lapozgatnom, hanem itt egy topic alatt van minden ami a CRUISER-ekkel és tulajdonosaikkal kapcsolatos és bennünket érdekel.
Természetesen nem folyton a tech-rõl beszélgetünk bár a hozzászólások 90%-a kapcsolódik hozzá.
Remélem másoknak is így logikus és ha nem, hát légyszi gyõzzetek meg róla srácok.
Ha nem félig üres a pohár, hanem félig tele akkor inkább arra figyeljünk, hogy néhány társunk hathatós közremûködésével újraélesztettük ezt a topic-ot.
Kár lenne egy ilyen dolog miatt konfrontálódni, legalább mi -kerékpárosok- tartsunk kicsit jobban össze és nézzük el egymásnak, ha néha nem a konvencióinkat követjük.

Üdv mindenkinek aki szereti a kerékpározást!

#37
pickup72

pickup72

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 980 hozzászólás

Feltennék egy igen egyszerû kérdést: amennyiben klub életet kívántok élni, miért nem nyittok neki saját topic-ot a "Szabadonfutóban?"
Mi köze a "Tech" rovatnak a privát, mindenféle technikai tartalmat nélkülözõ, chat fal szerû hozzászólások garmadához?
Mások is megértették ennek a lényegét, és gond nélkül megtették. Tegyétek meg ti is!


Szia Valeria Victrix.
Vettem, vágom. Máskor halványabb leszek.:)
CSÕ, csak úgy.

#38
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Feltennék egy igen egyszerû kérdést: amennyiben klub életet kívántok élni, miért nem nyittok neki saját topic-ot a "Szabadonfutóban?"
Mi köze a "Tech" rovatnak a privát, mindenféle technikai tartalmat nélkülözõ, chat fal szerû hozzászólások garmadához?
Mások is megértették ennek a lényegét, és gond nélkül megtették. Tegyétek meg ti is!


#39
pickup72

pickup72

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 980 hozzászólás
Sziasztok, köszi a jókívánságokat.
Ha minden ok., holnap a kontrollon leveszik a kötést.
Tegnap is meg ma is fos idõ volt, nem biciklis ez kicsit vigasztal.
Hamarosan jelentkezek újra 180 fokos látószöggel.:D
Scania( a CSÕrös fajta)

#40
T0maso

T0maso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 hozzászólás
Jobbulást Imi, szedd ám össze magad, mert hamarosan tekerünk egyet és oda nem való aza a hypós orrbabgyökterime baeee...
Nyah
Duna-SzekCSÕ

:no:

Üdv mindenki.
Visszatértem a szemészet 2-es mûtõbõl. A belsõ szemzug mellett az orrgyöknél babnyi hyperaemiás, nyomásérzékeny kissé mobilizálható sima felszínû puha tapintatú fluctuáló, mediális részénél eltömeszelt járattal rendelkezõ terime már nincs az eddigi helyén.:krol: Ennél szebben én sem tudtam volna megfogalmazni.
A nagyobbik baj az, hogy kb 1 hétig nem biciklizhetek!:no:
Jó látni az új fejleményeket, egyenlõre csak egy szemmel, mert a másik elõtt kötés van.
CSÕbe húzás (nem szép dolog, kivéve a villanyszerelõs téma)