Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Aktuális hírek, jövõ évi újdonságok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9163 hozzászólás a témában

#9061
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Eddig nem nézegettem a honlapjukat. De ahogy néztem a hecklert rögtön a bullit ugrott be, és arra gondoltam, hogy felváltotta. Ha a helyzetemben lennél logikus lenne. Mint két tojás;) Majd megnézem a régebbi heckiket.


#9062
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
'06 topicban írtam, hogy jövõre nincs Bullit, nincs fenn az Sc honlapján se, viszont '07-re lesz megint, teljesen áttervezve. Az már más kérdés, hogy a Vp-Free és a Heckler közé van-e értelme pozícionálni valamit.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#9063
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
miért eddig szted nem volt heckler?
párhuzamosan futnak

#9064
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Akkó majd hozz egy tritont;)
Egyébként az sc-nél bullit lesz vagy heckler? Nem tudok a változásokról semmit, de ahogy nézem arra tudok következtetni, hogy 05ben felváltotta a bullitot a heckler? De ez csak egy tipp:)


#9065
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Adrian Cortina-t ismerem... ;) (www.cortinacycles.com)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#9066
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Pedig ki tudja... rólad...:D ilyen kapcsolatokkal:D

(elõször komolyan azt hittem, hogy az sc engineer haverjával beszélgetsz):D


#9067
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Azért kár, hogy nem dobják végleg a kukába vagy azért kár, hogy újracsinálják ? :)

Pfita, egy fórumról másoltam ki egy hozzászólást, _még_ nem beszélgetek az SC mérnökeivel... ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#9068
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
várható volt. csak kár érte. :(

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#9069
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Úgy értem: ez a te beszégletésed egyik mozzanata? ha igen akkor ki a fenével beszélgettél?


#9070
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
an engineer at SC

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#9071
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Ki ez a máj frend barátja?


#9072
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
'07 Bullit ?!

"my friend is an engineer at SC he says it will be dubbed the
"BULL-ASX-IT" "

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#9073
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
a 2006 Boxxer WC meg ~2700g duplavállasan!!!!

Egyébként nem csoda hogy már most kezdik csöpögtetni a 2007-es cuccokat, hiszen a bringagyártóknak már tudniuk kell tervezni milyen cumóból is rendelhetnek a 2007-es modelljeikhez. Most tervezik ugyanis a 2007-eseket, s indul a tömeggyártás 2006-ban. Na majd gardán jól megnézzük a 2007-es RS-t 2006 májusában (mint tavaly a 2005-ösöket):)

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#9074
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
~2950g, nyakkal együtt van kiírva. (amit mondjuk én nem hiszek el)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#9075
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
2700 gr van kiírva...
vagy ?
megnézem.
ja.
hm.
a pike 2400 körül van? asszem. akkor alig lesz nehezebb fél kilóval:D

#9076
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a jövõ éviek már állitólag nem. érdekes....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#9077
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
+ nyak

De akkor is túl könnyü, tuti kamuznak a súlyról ahogy szoktak. :)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#9078
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
tévedsz, 66 csak 2700 gramm.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#9079
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
66 sztem nehezebb mint egy boxxer pl

#9080
Smookey

Smookey

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sztem itt nem a Duplaváll/szimplavállon van a hangsúly (mármint hogy melyik jobb DHra),hanem sokkal fontosabb hogy maga a mozgása mennyire az adott területre van tervezve...Mert DHban nagyon sokat számít a linearitás,súly stb.A szimplaváll elvilg sulyban veri a duplavállas modelleket,gyakorlatilag nem feltétlenül.Maravségben sztem nem sok külömbség van,mert ilyen nagy becsuszó átmérönél már ha nagyon vékony csövekböl csinálják,akkor sincs gond(lásd FOX 36)