Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Aktuális hírek, jövõ évi újdonságok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9163 hozzászólás a témában

#8781
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Ehhez még annyit hogy a saint csillagában kb. fele annyi anyag van mit ebben (DX). ;)
A Pinkbike-on volt is fent egy-két törött Saint csillag. (Csak tudnám hogy mit csinálnak velük ezek az õrültek.)
Egyébként nekem is bejövõs ez a kar. Szvsz DH-ra is tökéletes lehet 1 tányérral.
Mondjuk a tömege még kédéses dolog.

That's All Folks.

mivel a dx r a dx racingot jelenti, így a súly sem elhet több mint a saintnál... ami ugye 1.2 kg mérlegen nekem. az még pont belefér:)
szóval.. ha világos színü bringám lenne, rögtön rákattannék montiba is.

a törött santok meg fáktól szoktak lenni. ha nekimennek. akkor viszont minden törik.

#8782
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Számoljatok!
Feltöltött kép

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#8783
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

de hat az egy polir saint, nem? :)


Ehhez még annyit hogy a saint csillagában kb. fele annyi anyag van mit ebben (DX). ;)
A Pinkbike-on volt is fent egy-két törött Saint csillag. (Csak tudnám hogy mit csinálnak velük ezek az õrültek.)
Egyébként nekem is bejövõs ez a kar. Szvsz DH-ra is tökéletes lehet 1 tányérral.
Mondjuk a tömege még kédéses dolog.

That's All Folks.

#8784
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

a felni reg letezo dolog szvsz
amugy ha kibirta a ket vekony perem eddig akkor ez is kifogja.


itt a lényege a dolognak:
nem lehet felütéses defektet kapni vele. szerintem egyszerûbb megoldás a UST...
Feltöltött kép

#8785
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
rocsi szivesen kölcsönadok két 205-ö hope floating rotort, majd rájössz ;)
és igen, hol vole irta, szerintem is az a legjobb fék.
de kicsivel többért kicsivel könnyebben valószinüleg kevesebb fékerõvel magura marta sl + goodridge ugyanaz lehet. szigoruan karbon fékkarral :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#8786
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

es kesz a tokeletes fek, ami siman eleg a vilagkupara is ;)



szegények, eddig fék nélkül mentek...
véleményem szerint ez megint egy olyan okosság, mint a hullámos tárcsa, mert az jobban kidobja a sarat. dolog,amiért lehet beszélni a hope-ról. értelme viszont nem sok.

#8787
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a felni reg letezo dolog szvsz
amugy ha kibirta a ket vekony perem eddig akkor ez is kifogja.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#8788
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Saint fekkar + Goodridge fekcso + Saint fektest + Hope 203 -as Floating Rotor + EBC fekpofa es kesz a tokeletes fek, ami siman eleg a vilagkupara is ;)

Raadasul joval konyebb mint egy 6Ti :)

Ezt az uj The felnit nem teljesen ertem. Az latszik hogy a kullok a felni ket szelebe mennek, de az a kozepso dudor nemtom mi. Ha az a felni resze, akkor bator volt a tervezo. Szeritnem ha az koppan egy kovon akkor nem fogja kibirni.


hm...
hát azt esm adnám vissza:)

az a tárcsaméret meg már kb motorra is elég lenne...
de lehet hogy 150kiló a srác és nico+monster dubletrack és 3.0kulsõvel megy az alpokban...
akkor kb lehet "normális" a fékerõ.mert ez igy egy normál rider mellet kb használhatatlan...


bár úgy látom a képen hogy az egy wtb külsõ ami nem oylan nehéz..

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#8789
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás

az a kozepso dudor nemtom mi. Ha az a felni resze, akkor bator volt a tervezo. Szeritnem ha az koppan egy kovon akkor nem fogja kibirni.


Az a felni része. Azért találták ki az okosok, hogy az koppanjon és elkerüljék a felütéses defekteket. Szerintem faszság, de úgyse én vagyok a célcsoport.

#8790
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás

Saint fekkar + Goodridge fekcso + Saint fektest + Hope 203 -as Floating Rotor + EBC fekpofa es kesz a tokeletes fek, ami siman eleg a vilagkupara is ;)

Raadasul joval konyebb mint egy 6Ti :)


Ezért érthetetlen néhány ember felesleges pénz költése, dehát ha megteheti:)
Mindamellett h "hope párti" vagyok...

#8791
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Saint fekkar + Goodridge fekcso + Saint fektest + Hope 203 -as Floating Rotor + EBC fekpofa es kesz a tokeletes fek, ami siman eleg a vilagkupara is ;)

Raadasul joval konyebb mint egy 6Ti :)

Ezt az uj The felnit nem teljesen ertem. Az latszik hogy a kullok a felni ket szelebe mennek, de az a kozepso dudor nemtom mi. Ha az a felni resze, akkor bator volt a tervezo. Szeritnem ha az koppan egy kovon akkor nem fogja kibirni.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#8792
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás

gyönyörû

ecce amjd szeretnék egy ilyent :)

végül a duplatárcsábol nem lett széria?!vagy csak pár szerencsés kapott belõle?!


van ilyen ahogy a hope-nak van 223 as tárcsája is , de ez is mint oly sok más dolog sztem tök felesleges és nem ér annyit amennyibe kerül. Nem rég rendelt magyarországon egy srác 223-as floatingos tárcsát meg 6ti-t( www.care-o-bike.hu galéria )dehogy minek?! Deha pénz van nincs semmi akadály:)

#8793
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nem tûnik rossznak de mintha titkolnák a sulyát,vagy én vagyok vak.
De bepróbálnám,az tény:)

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#8794
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
THE felni

http://www.pinkbike....inator-rim.html

#8795
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
gyönyörû

ecce amjd szeretnék egy ilyent :)

végül a duplatárcsábol nem lett széria?!vagy csak pár szerencsés kapott belõle?!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#8796
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
sticha (a svájci hope forgalmazó) már vagy másfél éve kisérletezik a hûtött hope tárcsákkal.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#8797
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Szep az a Hope. De minek toltak igy el a felfogatast / fekkar forgopontjat?
Az erokar ugyan akkora.


foleg hogy az X.o-n oda teszed a felfogatast ahova akarod, szal nem is nagyon kellene varialni rajta :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8798
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Szep az a Hope. De minek toltak igy el a felfogatast / fekkar forgopontjat?
Az erokar ugyan akkora.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#8799
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Fort Bill boxutca
http://descent-world...d=352&Itemid=95

#8800
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

A Saintre fel lehet tenni pld láncterelõ tárcsát a külsõ lánctányér helyére itt meg nem :(
(pedig egyébként szép)

jaja. de egy rendes bmx-es tányér és lánc esetén(persze ésszel nem az ipari 3 kilós) erre nincs is szükség. kis fém basz a tányérra, és meg is van a kiállási lehetõség. a P-be kéne amúgyis.
a nagyba pedig kerülne a saint.

sztem gyönyörü.
elöl amúgyis DX agy van a kicsiben. hátulra a v fék miatt nem mehetne..:(.
shimano lánccal én sem voltam kibékülve de szerencsére lecseréltem XT és oldszkúl XTR-re a láncokat. azóta semmi gondom velük. patent.