Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A kezdetek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
205 hozzászólás a témában

#201
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

Te is beírhatsz, ha úgy érzed, hogy nagy vagy:DÉs akkor már nem interjú lesz. Egyébként meg türelem, nem fog midnenki idetévedni még ma. Mindjárt vége a mának...

Szerintem én vagyok a legkisebb, nemhogy nagy. Úgyh csak kérdezni akartam, mert aranyos volt ahogy írtad a kérdést. De vedd úgy h bele sem szóltam.
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#202
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Te is beírhatsz, ha úgy érzed, hogy nagy vagy:DÉs akkor már nem interjú lesz. Egyébként meg türelem, nem fog midnenki idetévedni még ma. Mindjárt vége a mának...

#203
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

Aham és hogy ismerkedtél meg a többiekkel?

Ez interjú lesz?
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#204
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Aham és hogy ismerkedtél meg a többiekkel?

#205
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
Kezdem én bár nem vagyok "nagy".

1994. Elsõ montim, amit nagy nehezen kisirtam a szülõktõl. Trek 8000 SHX, Trek MOgul olaj levegõs teló ami kemény 55milit mozgott, full xt. Igaz használt volt de egész jó állapotban. Rengeteg versenyre jártunk , akkor még 8-10 cc verseny volt egy évbena bajnokságban összes induló kb 300-400 fõ. Hatalmas hangulat. Akkor még a mi klubbunk
a ZKSE volt a legeredményesebb többek közt Burucki, Filo Lacika,, Filo Andris, stb.
Én valahogy igy kezdtem.
Utána felsorolni is sok montim volt.
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#206
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Ezt a témát azért indítottam, mert nagyon kíváncsi vagyok és szerintem más "ujoncok" is, hogy a nagyok - pölö: Atom, zOrg, rob, Para és még sorolhatnék egy csomó mindenkit - hogyan kezdték a bringázást. Mi volt az elsõ komolyabb gépük és esetleg kép róla. Nem a Remond márkájú 4 éves korúaknak szóló bringára gondolok. Meg arra is kíváncsi lennék, hogy ezek a "nagyok" hogyan ismerkedtek meg egymással, hogyan született az MBAH, igen, errõl van egy kicsi az MTB Riderben is, de engem a többi is érdekelne. Utánanéztem, de keresés nélkül is gondolom, hogy nicns ilyen topic. Azon filóztam, hogy hova írjam?

Szóval hajrá nagyok!:D

Ja még annyit, hogy bárki írhat aki öregnek érzi magát, ezt nem a korra értem, hanem például barátság ideje, hozzászólások száma, stb...