Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

IV. Mátra Maraton 2005.szept.04.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
214 hozzászólás a témában

#81
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
Szervezés és a pálya ismét nagyon jó volt, kedvenc maratonom.
És tök jó volt a szombat esti tésztaparty, köszönjük a lehetõséget!

Hazafelé MÁV suxxxxx, 4 óra lett az út Pestre!

#82
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szegény Manka, jobbulást kivánok neked!!!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#83
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Sajnos nekem ez a maraton nem indult felhõtlenül. A rajtnál egy ügyesnek épp nem nevezhetõ "sporttárs" belegabajodott egy molinóba aminek következtében többen pont rám zuhantak. Esés közben sikerült valakinek a lánctányérjába könyökölnöm úgy, hogy most mozgatni is alig bírom a karomat. Miután sikeresen felkászálódtam a bringámra és megtettem pár métert egy másik "sporttárs" miközben épp mentem el mellette belémkönyökölt, hogy nehogy olyan könnyedén elõrébb tudjak jutni. Ezúton innen szeretném megköszönni nekik, hogy szinesítették a rajtomat, de meg is kérném öket, hogy legközelebb maradjanak otthon forma egyet nézni mert az inkább való nekik. :rocketman

Japán fafaragás függ a szobám falán, Gonosz démont ábrázol, s rajta arany a máz.

Részvéttel bámulom halántékán a dülledõ eret, amely elárulja: mily fárasztó is rossznak lenni.


#84
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Nekem is, bar a palya elejen a koveket elkuldtem volna a... Hat igen kene egy ossztelos gep. Az erdei lefelek viszont nagyon bejottek. Orulok neki, hogy nem pereceltem, lattam hogy sokan igen ,nekik jobbulast es mindenki masnak jo pihenest.

#85
tbalazs xc

tbalazs xc

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Jeee

Én írok legelõször a versenyzõk közül:D
Nekem tetszett:)
www.spring.hu

#86
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
hú, bástya, az a "fááájjjer" nagyon komoly.
mindig feláll a karomon a szõr tõle.
legvagányabb a szlovákfazon volt a parimaratonon:

"Magyarok! Férfiak és asszonyok!"

:-)

#87
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

....nemtom kinek-kinek yoo avagy rossz hír de most hívott fel a Kriszti a Vueltátol, hogy volna-é idõm.....és volna....és megegyeztünk.....és én fogok dumálni....úgyhogy NEM ÚSZTOK MEEEEGGG!!!!!!....hrrrrrrrrr

Remélem még olvasol:
Légyszíves a Fire elõtt/után egy TÁMADÁÁÁSt ordíts a mikrofonba :)
Illetve még ezt kérném, hogy "Tóóódneki!", és hogy "Hajrá Burce" :D

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#88
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
[quote name='DaveRider14']Én március vége óta 1000 km-t tekertem, heti 8-10 kmt usztam (rohadtjó a tüdönek+a szivnek, csak ajánlom)...nekem egy 15 kgos meridám van, de majd karácsonyra kapok valszeg pár dolgot, amitöl könnyebb lesz..


Te héliumut fogsz kapni?!?!

#89
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
Lett egy szabad szálláshely a sás-tó kempingbe holnapra, ha valaki akar jönni, hívjon!
06-70-237-5777

#90
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Haverom kategóriájéban 43. lett férfi felnõttben 1h35tel Vizdák Jani mögött 14 perccel. Namármost haverom kb 30 perccel gyorsabb nálam ergo olyan 2h6 körül értem volna be. Szóval én a Te kategóriádban ha fiatalabb lennék akkor a 20. lehettem volna.

na jól levezettem?:)

Jó, nekem 18kilo+os bringám van és idén még csak 1650 kmt tekertem március vége óta [akkor kezdtem el], s az egész montizást idén kedztem el. Volt 1.5 hónap kihagyásom kéztörés miatt. S egész augusztusban összesen tekertem 200km körül.. Most õsszel télen lesz majd erõsítés is meg futás is meg minden, aztán meglátjuk jövõre mit tudok önmagamhoz képest.

Szal nekem túlélés lesz a Mátra most:)
Nagyképûen írva edzés a Pannon Maraton 4-re:)


Én március vége óta 1000 km-t tekertem, heti 8-10 kmt usztam (rohadtjó a tüdönek+a szivnek, csak ajánlom)...nekem egy 15 kgos meridám van, de majd karácsonyra kapok valszeg pár dolgot, amitöl könnyebb lesz..nekem is volt egy másfél hónap kihagyásom, buktam egyet, a térdem meg a karjaim csupa sebek voltak, a bal szemöldököm csontig bezuzodott és a csonthártyábol is kiszakadt egy kis rész, 8 öltéssel varrták össze..a térdem még mindig látszik meg a fejemen a sebhely is...

#91
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Én Bükkben röviden nemtom hányadika abszoltuban ,de 13. a 22-bõl korcsoportban...én is kezdõ vagyok..:)


Haverom kategóriájéban 43. lett férfi felnõttben 1h35tel Vizdák Jani mögött 14 perccel. Namármost haverom kb 30 perccel gyorsabb nálam ergo olyan 2h6 körül értem volna be. Szóval én a Te kategóriádban ha fiatalabb lennék akkor a 20. lehettem volna.

na jól levezettem?:)

Jó, nekem 18kilo+os bringám van és idén még csak 1650 kmt tekertem március vége óta [akkor kezdtem el], s az egész montizást idén kedztem el. Volt 1.5 hónap kihagyásom kéztörés miatt. S egész augusztusban összesen tekertem 200km körül.. Most õsszel télen lesz majd erõsítés is meg futás is meg minden, aztán meglátjuk jövõre mit tudok önmagamhoz képest.

Szal nekem túlélés lesz a Mátra most:)
Nagyképûen írva edzés a Pannon Maraton 4-re:)

#92
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Még kezdõ vagyok:) Abszolútban röviden 88. lettem a 310 beérkezettbõl [meg akik feladták az még sok kb 30-an] kategöriában meg 51. a 147bõl


Én Bükkben röviden nemtom hányadika abszoltuban ,de 13. a 22-bõl korcsoportban...én is kezdõ vagyok..:)

#93
bandita74

bandita74

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
A nevezes elkelt.

#94
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
9.30
A weblapjuk szerint...
De az szinte tuti, hogy a rövid az máskor (elõbb-késõbb) lesz, mert a térkép szerint õk másmerre indulnak. Nekik kimarad az elsõ kapaszkodó...
"nem vagyok senki csak ûzöm a vadat
másnak hajtok, mások hajtanak"

#95
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
TÉNYLEG !!!
Mikor van a rajt ???

Mi Paullal vasárnap reggel utazunk Bp-rõl.
Lehet lesz 1-2 hely a kocsiban. Ha valaki jönne velünk, hívjon a 20/533-2481-es számon!

#96
bandita74

bandita74

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok, elado egy hosszutavu nevezes 3000 Ft-ert. (A helyszini nevezes mostantol 5000 Ft-ba kerul)

#97
Woody

Woody

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
A rajtról van valakinek infója? Egyszerre indítják a távokat?

#98
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Én a két vonat között vacillálok. Ugyanis mi Öcsémmel Vámosgyörkrõl bringával megyünk fel Mátraházáig. Legalább látunk valamit a tájból..talán.:)

Vámosgyörk-Mátraháza 26 km. Nekünk ott van a szállásunk

Budapest-Keleti pu.12:15 5502 gyors ( - Eger)Feltöltött kép Vámosgyörk13:27



Budapest-Keleti pu.14:15 Vámosgyörk15:24



#99
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Lehet hogy majd találkozunk:) mennyire szoktad nyomi a pedált? Dunán mennyit mentél?


Még kezdõ vagyok:) Abszolútban röviden 88. lettem a 310 beérkezettbõl [meg akik feladták az még sok kb 30-an] kategöriában meg 51. a 147bõl

#100
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Én is idén kezdtem, nekem ez lesz a 3. Buda Maraton és Duna Maraton után :)


Lehet hogy majd találkozunk:) mennyire szoktad nyomi a pedált? Dunán mennyit mentél?