Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

IV. Mátra Maraton 2005.szept.04.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
214 hozzászólás a témában

#21
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
www.matramaraton.hu

#22
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
Miért nem tudom megnézni az eredményeket?
Vagy még a file-ok nincsenek fent, csak a linkek?
:(
"nem vagyok senki csak ûzöm a vadat
másnak hajtok, mások hajtanak"

#23
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás

....jajj Bary ne így nézd!!!

....megcsináltad....bajod nem esett....a közönség tapsolt....te pedig boldogvoltál....

...nemde???

...nnna ez a lényeg.


De pont ezt nezd, mert ez a szemlelet kell, hogy egyszer majd a MAgyar montisok is labdaba rughassanak a vilagszintu versenyeken. Ha nem ma, ha nem is holnap, de talan majd egyszer a kozeli jovoben!

#24
transzporter

transzporter

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 363 hozzászólás

Nem tudja valaki, hogy hol tudok képeket nézni a a versenyrõl??;) :lick:


Itt: http://kep.tar.hu/raahel/50127806#2

Ha esetleg megtalálod magad, elküldhetem az eredetit, csak szólj.

#25
transzporter

transzporter

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 363 hozzászólás
Köszi Robi! Majd elküldöm a nagyobb méretû képeket.

#26
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Nem tudja valaki, hogy hol tudok képeket nézni a a versenyrõl??;) :lick:

#27
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás
Nahh...én is írok:
Szerintem az év legjobb versenye volt!!!(maratonok közül)Le a kalappal a szervezõk elõtt!!Én megint hosszú távon mentem...engem szólítottak be elsõnek...elmondani se lehet milyen jó érzés....áá...még most is nehéz elhinni...de komolyan..Szal a verseny második fele nagyon lájtosra sikeredett, Gajdics Petivel nyomultam...vagyis túráztam...Azon filóztunk, hogy a rendszeres hosszútávosok közül kb 3an voltunk ott, Puskás Dávid tuti elõttünk volt...szal 2.-3. helyen mentünk és reméltük hogy más se nyomja neki a juniorok közül...így mindig ettünk-ittunk,dumáltunk...sajna Peti nagyon meghalt a végére(aszfaltos rész)...adtam neki gélt..de még így is azt mondta h inkább menjek csak nyugodtan, nem akar a végén sprintelni...így életemben elõször nem bronz érmet kaptam...tök jó...

#28
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás

hogy voltaképpen miért is fékezett?


ööö...ti nem láttátok a piros pöttyös labdát ami átgurult az úton,nyomában egy tejföl szõke 4éves forma kislánnyal??????? :D

valószínû mindenki kedves Ádámjának van igaza..MERT CSAJ VAGYOK;) ....és néha túlságosan beparázok....de a történtek után már beparázni sem mertem. :D

azért még egyx bocs,nem szándékos volt. :)

Japán fafaragás függ a szobám falán, Gonosz démont ábrázol, s rajta arany a máz.

Részvéttel bámulom halántékán a dülledõ eret, amely elárulja: mily fárasztó is rossznak lenni.


#29
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Vintage52: Ne bántsd a csajokat! Minden elismerésem az övék! Az "átlag lányok" biztos nem értik, mit keres egy magafajta kerékpáron az erdõben. Néha csak ámulok és bámulok maratonok alkalmával, amikor szinte állva hagynak az emelkedõkön...

#30
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Szüccser: tanúja voltam a mutatványodnak félig-meddig, a leányzó után én mentem sokáig, tényleg jól tekert felfelé, minden elismerésem neki, ha jól emlékszem fekete-piros mezben volt. De túl kemény volt a telóm és a végére már iszonyatosan fájt a kezem (jó kifogás) így a sík, de köves terepen lemaradtam tõle. Szal érkezek ki a jobbos kanyarból, két oldalt sártenger, Te jobb oldalon sarasan épp a bájkodat rántod ki elõlem. Még idõm sem volt megkérdeznem, lett-e valami bajod. Pár perc múlva balra lehúzódva egy nagy pocsolya elõtt engedtelek el...

#31
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
..mert nõ.

....bocs csajok.
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#32
Szüccser

Szüccser

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Szegasztok! A szervezés ajnározását én már nem is folytatom....etalon. Viszont bemutattam életem elsõ - verseny körülmények között történõ - cirkuszi produkcióját. A középtáv vége elõtt kb. 5 Km-el - makulátlanul ruházatban, csilli villi géppel - volt az az enyhén lejtõs, frankó dózerút, néha pocsolyával a közepén. Nnna megyek jó 25-30-al, elõttem egy kajak kollegina, aki egyébként a felfeléken mindig lenyomott. Út közepén vaddisznó feredõ, bal szélen a hõs elõdök nyomai, melyen a tempósan haladó vonat szépen átsuhan. A kollegina meg miért, miért nem mejdnem 0-ra fékezi a gépét. Mire a dinoszaurusz szerû ingerület eljutott az agyamból a kezeimbe, a távolság kettõnk között vészesen elfogyott. Mit volt mit tenni...satut húztam elõl-hátul, maxi bazalteszterga, dehát a lendület az lendület, úgyhogy hamar elsõ kerékre álltam - máskor mondjuk bejött, igaz akkor sem direkt volt - telló "koppig" összenyom, és ebben az állapotban egy pillanatra megállt az idõ...majd mint a lábon meghalt mamutfenyõ a viharban - kis túlzással - méltóságteljesen jobbra be a varacskos malacoknak odakészített dágványba. Lefelé hamar leelõztem a "végzet asszonyát", aki elsuhantamban elnézést kért, aztán amikor kicsit késõbb a befutó elõtti betonos fölfelén - megint lenyomott - ismét elnézést kért. Mivel jómagam nem a "teljesítmény orientált" kasztba tartozom, egy pillanatig nem haragudtam rá, inkább azt sajnáltam hogy nem volt videós a helyszínen, mert a felvétel nagydíjjas lett volna. Azért azt megkérdezném tõle - hátha olvassa ezen sorokat - hogy voltaképpen miért is fékezett?

#33
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Transzporter: ez aztán a tempó és jók a képek! Fõleg, hogy az 5. és a 36. képen jómagam pompázok. Szerintem a kedvtelésbõl fotózók jobban funkcionálnak, mint a pénzorientáltak. Egy-két arckifejezés hûen tükrözi a megpróbáltatásokat.
Szemetelésrõl: lehet, hogy a hosszútávon sok volt a szemét, de szerintem volt már szemetesebb maraton a Bükkben pár éve. Akkor jópár eldobált belsõvel is találkoztam utam során, pedig ez igencsak defektes maraton volt. A többség -ugyanúgy mint én- hurcolja a frissítõ pontig/célig a maga kis szemetét. 1000 résztvevõbõl bõven elég, ha csak egy tucat nem így tesz. De õk azt gondolják, a szervezõk feladata a szemét eltakarítása, hisz a Tour-on is így csinálják a nagyok. Fontos lenne rajt elõtt felhívni a résztvevõk figyelmét, hogy ez nem így van! Gondoljunk arra, a szervezõt meg is büntethetik, ha nem takarít össze alaposan utánunk. Középtávon találkoztam is a tájvédelmi körzet vezetõjével a pályán ballagva. Biztos nem drukkolni jött ki! Szal több odafigyelést!

#34
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Ok :D:D
De:)

#35
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
....jajj Bary ne így nézd!!!

....megcsináltad....bajod nem esett....a közönség tapsolt....te pedig boldogvoltál....

...nemde???

...nnna ez a lényeg.
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#36
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Hali,
Nekem nagyin tetszet ez a verseny ;)
Ez volt az elsõ nekem!
Tök zsír volt a szervezés, a pálya, meg minden sztem!
Light - on mentem 12 vagyok, az idõm: 1ó25ó36mp
Szerintetek ez jó idõ a koromhoz, és ahoz képest, hogy ez volt az elsõ versenyem??

#37
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás


Vannak eredmények ?


igen!

http://www.velo.hu/u...atramaraton.xls

szammer

#38
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
havernak se jutott már, pedig õ is száz killa felett van, csakhát 5óra felett ért be a 30-on.
langferi alias SzomjasFeri
Lazán, faszán, igazán!
http://piacter.bikem...500&ppuser=2602

#39
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás

basszus.....és nekem most kellett lebetegedni.....:)


Nekem pedig már itthon mondták, tegnap. Pedig böven meg lett volna a sulyom.

#40
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Idén csak a Mátra és a Szilvás maratonon vettem részt, de az a tapasztalatom, hogy nagyon sok a szemét és nem az itatózónára gondolok. Júliusban még találkoztam a Bükkben (Ómassa felett) MARATON feliratú papírral a fára szigetelõszalagozva, most pedig az aszfalt úton volt eldobva egy fehér mûanyag szék VUELTA felirattal. Szerintem egyiket sem a helyi kissebbség hagyta ott...
Én a szemetelõ profikat is helybõl kizárnám, edzés közben is így tekernek???
Még azért van mit fejlõdni ezen a téren is!