Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Stílustopic

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
127 hozzászólás a témában

#21
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Nos mégegyszer mert unatkozom és még mindig nem modta meg senki:
Az extrém cc, enduro és a light freeride nem ugyanaz?
Végülis fõleg ez érdekelt volna.

no eccer egy tisztitószer nevû kerékpárgyártó így határozta meg az endurót nagyjából :
"A cross country montik könnyûek, fürgék, és rakétagyorsasággal lehet felfele haladni velük. A lejtmenetek során ezek az elõnyös tulajdonságok a visszájukra fordulnak.
A hosszú rugóúttal rendelkezõ freeride gépekkel óriási élvezet technikás lejtõkön repeszteni, de az ott tapasztalt mosoly a hegymenet során lefagy az arcokról.
A túrahasználatra szánt montik a két véglet között született különbözõ kompromisszumok. Minden terepen, minden feladatot el tudnak látni, de sehol nem érezhetjük, hogy valóban otthon vannak. 100%-os teljesítményt ne várjunk az ilyen kerékpároktól"....na és valahol az volt a vége hogy megszületett az új fajta az enduro...stb stb stb
most akkor ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#22
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
mit tudtok ennyire leragadni a szakágaknál..
nem baromira mindegy?
és speciel kerékpározok a bringámmal.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#23
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Nos mégegyszer mert unatkozom és még mindig nem modta meg senki:
Az extrém cc, enduro és a light freeride nem ugyanaz?
Végülis fõleg ez érdekelt volna.

Ride everywhere.

.


#24
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
És az, hogy ki milyen stílusban teker? MOst nemfeltétlenül a szakágakra gondolok, hanem mondjuk Gulyásemm mennyire szépen megy, Néhányan milyen durván és vannak akik könnyedén "zuhannak" a letörésekrõl is. Ez nálam sokszor változik, épp milyen hangulatba vagyok, sokakat látok mostanában akik hasonló stílusban mennek mint én. (pedig veszélyes)

Ride everywhere.

.


#25
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Nem. Amerikában mondják úgy, hogy Sevroléj. Mert hülyék.
De a Chevy a legegyszerûbb.


Azért annyira nem hülyék, mert Luji Sevroléj bizony francia volt... ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#26
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás
Dehogy.
Most nincs kit szidni:)
Amúgy sztem nincs kifejezett bringás sztájl mert az öltözködésedet más határozza meg...Kivéve persze ha nagyon specializálva vagy 1 témára; full védõnél kell a lezser mez ill. most én is mezben és bicósnaciban ülök a gép elött tekerés után...
Talán 7köznapi tekerésnél annyi van,h sportosan és praktikusan öltözöl...De hogy ez kinél mit jelent azt a pénztárca ill. szubkultúrafüggõ:)
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#27
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Tényleg. Én egy darabig hasonlóan használtam a sajátomat is, aztán elkezdem specializálni. A csomagos túra, tandem, egykerekû kivételével persze.

Inkább az autósokat szidjátok!

Miért?
Szidós topik lett ebbõl is?
Basszus akkor menjen is leghátrább. Indítson a halál témát ha ez lesz belõle (legalább is ha tényleg ez jön le elsõre róla.)
:scratchhe:confused::deszcz:

Ride everywhere.

.


#28
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

Így igaz!A lényeg ua.Keblemre mókuskáim,akármit is tekertek!

:openarms:





Én úgy vagyok vele,tekerem a montit,mert az fríí,h hasítasz a Zerdõben,élvezed a természetet,fel,le,nagyon fel,nagyon le.Aztán a nagyon le-nél megjön az affinitásom hogy kicsit vadabbul száguldozzak,elõveszem a déhá gépet.Zúz az ember lefelé,száll a levegõben is,de mikor elfogy a lejtõ,akkor megkívánom az igazi sebességet.És yön az outi...Síkon repeszt az Mber a másik két gép legnagyobb sebességével;finom!Aztán Lkezd hiányozni az erdõ,a természet (no meg megutálom az útminõséget meg az autósokat) és akkor megint monti...És így tovább :-D

És akkor még nem volt arról szó,h mennyire irigykedve nézem Csillebércen a BMXeseket,a triálosokat vagy h mennyire zsírnak tartom Kolamaci csomagos túrázásait...És yön a tandem...az 1kerekû...
Meg tudom érteni amikor Atom a nyitottságról ír;minden mûfaj valami olyat tud adni,amit kár lenne kihagyni!

Mi a probléma a világ legmerevebb bicójával? :) Egyébként tökéletesen egyet értek. Bicikli. Mindenki tekeri. Inkább az autósokat szidjátok!
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#29
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
No hogy ánglissul is leirja valaki:
http://www.answers.com/topic/rat-bike
Bár ez épp nem biciklis.

Ride everywhere.

.


#30
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
tejjesen mind1, mostmár nincs 1 muscle car sem, ennekáltala amerikai autóban sem kell gondolkodni!

#31
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Ez egy hajléktalan;)

vagy orosz freerider :D ugyanaz

Ride everywhere.

.


#32
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás

az eredeti Chevrolet (made in amcsi)
az szerintem is sevrolett

de ez mad in taiwan "chevy" tehát az én szememben (és a magyar reklámban is !) Sevrolé.


Nem. Amerikában mondják úgy, hogy Sevroléj. Mert hülyék.
De a Chevy a legegyszerûbb.

Aktuális civil


#33
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
uhh
elmehetne egy seattle-i együttesbe grunge gitárosnak

#34
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Ez egy hajléktalan;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#35
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Õ például tipikusan a rat style képviselõje:
http://logas.nm.ru/as3.JPG
:)

Ride everywhere.

.


#36
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Hopp van valaki aki edurózik, de még nem nézett ide :) No majd kifaggatom ;)

Ride everywhere.

.


#37
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
nos igen.
nekem szarul néz ki, de müxik. hál istennek.

#38
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Szerintem itt nincs off, mert mindenbe beletartozik a stílus. Pl milyen stílusban küldött el a dajivó-s, vagy sewis vagy milyen banya. :) ... NO ezért találtam ki...
A Rat style egy angliából származó dolog, ami jobban illik a balkánra mint bárhova. A lényege, hogy látszólag szakadt, ócska kinézetû de egyébként kifogástalan mûszaki állapotban lévõ géppel nyomulnak az ilyen csákók. Fõleg a Bmx-esek között volt szokás, de átterjedt az autós oldalra is egy ideig, országútisok/futároknál szintén, 2 éve pedig divat volt szakadtnak lenni az öltözködésben is. (Németbõl jött át)
Asszem az egyetlen vagyok aki montiban is rat style párti, de nem biztos.
Monnyuk rá; patkányul leszarom, hogy hogy néz ki a gépem ha jól mûködik (Bár nem mindig)

Ride everywhere.

.


#39
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
az eredeti Chevrolet (made in amcsi)
az szerintem is sevrolett

de ez mad in taiwan "chevy" tehát az én szememben (és a magyar reklámban is !) Sevrolé.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#40
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Az eredetileg nem sevrolett volt? A sevrolé olyan franciásan hangzik.