Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Milyen bringát vegyek?

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
11925 hozzászólás a témában

#11641
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Rendben, értem. Végülis akkor ilyen apróságok döntik el azt a pár ezer Ft-ot ide, vagy oda - a lényegen nem változtat, miszerint faxa lesz a cucc.
Köszi srácok a segítséget :)

#11642
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
nekem kalahari 590SX-rem van még 2002-es és neke mbejön most kezd lassan cserére szorulni a hátsó váltó. full acera van rajta.havernak craterje van az is 2002-es az is jó technika annyi h azon jobb a hátsó váltó/váltókar meg a hajtómû ebben az esetben a crater lenne neked a legjobb.

#11643
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Hát akkor kérdezzem azt, hogy miért nem? :)
Magellan és Kelly's a befutó egyenlõre. Kelly's nagyon szimpi (Quartz), csak nem tudok róla semmit.

#11644
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
nem azér mondtam ám, emr turára biztos jó, de volt már szerencsém meridához, és nem tünt olyan letisztult megchanikának, mint a magellan... de meg ne kérdezd miér :)

#11645
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Kösz, akkor valami szutyok jó lesz nekem :)))

#11646
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
akkor tleg vagy a crater vagy vmi merida szutyok lenne jó neked... bár a meridának 100 alatt nem tul olcsók a gépei tudásukhoz képest, de te döntésed... és ezzel egy merida tulajt se akartam megbántani :)

#11647
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
récseiben nincs még az az akciós magellan polaris?

#11648
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Oké, talán nem fogalmaztam világosan :)
Szal: nem ugrálós, hosszabbat túrázós, hegyre föl és onnan lejövõs, lazán, de inkább terepen használós, nem belemegyek mindenbe és pofára esõs, ezáltal kegyetlenül rába*szós... szerintem
Vagyis nem szlalomozok, nem ugrálok, nem pattogok :), nem dánhillezek, de sokat menni, világot látni és ebbõl minél kevesebbet betonon. :)
Jókat mondtok, mert se Magellan, Se Merida nem jött szóba.
Gólya utána nézek, köszi :)

#11649
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
merida matts whitewater 89k, kalahari 590 nem tárcsás is 89 körül mozog.

#11650
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
mér lnne nagyon spec? attól függ mire akarod... ugrálni jó... járkálni közepes... hosszu nemt ereptúrákra szar, emr alacsony a váz, és ha a nyerget felhuzod is...

#11651
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Nos, felszereltséget tekintve Kelly's-hez hasonlatos a Magellan is - nem találtam magyar forgalmazót, ahol ár is fel van tûntetve. Ezeknél az alivio hátsó váltó a különbség, meg egy-két finomított apróság. UMF az nagyon spec szerszám, nem? :)

#11652
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
a gepida sirmium kb. olyan szint mint amit mi akarnánk darktrockkal, csak feleáron olimpianévvel... aztán a cobra, hát... nem egy rossz gép, nekem tetszett...kelly-s, trek... ezeket nem tudom... de még otta magellan crater, az se egy rossz gép, itt kõszegen sokan ahsználják ugrálni... csak kezd népbicikli lenni :) szerintem innen a crater a legjobb váalsztás, több enm jut eszembe, ami 80 körül vna... jaj de! 80 vagy 90 (asszem 80ezer) az umf hadry 4! az pl egy nagyszerü dualslalom gép, én is olyat akartam vmikor, de nekem tul döntött a váza... többet tényleg nem tudok, esetleg vmi scott :)

darkrock: majd felhivom õekt, csak msot sürü az idõm :)

#11653
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Hi all!

Max (és tényleg max) 80-ból milyen mtb-t vennétek?
Felhasználás szokásos: terep, kis város, ugratni nem, hegyere föl, hegyekrõl le - lazán.
Láttam ilyeneket, hogy MALI Cobra, GEPIDA Sirmium, KELLYS Quartz, TREK 3700.

#11654
Darkrock

Darkrock

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

itt van egy bolt, ami genpidákkal emg olimpiákkal (meg neuzerel is, de ez mstop nem fontos) foglalkozik... rákérdezek egy telefonnal, hogy õk tudnak-e rendelni 2004-es bringákat... mer ha ezek a uccok vannak rajta, röhejesen oclsó... gyakorlatilag egy gepida sirmium, cask az 70,ez meg 40... kb


ezt megkérdezed nekem?

köszi
...Black Metal ist Krieg...

#11655
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
itt van egy bolt, ami genpidákkal emg olimpiákkal (meg neuzerel is, de ez mstop nem fontos) foglalkozik... rákérdezek egy telefonnal, hogy õk tudnak-e rendelni 2004-es bringákat... mer ha ezek a uccok vannak rajta, röhejesen oclsó... gyakorlatilag egy gepida sirmium, cask az 70,ez meg 40... kb

#11656
Darkrock

Darkrock

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
...csak kérdés,hogy hol lehet ilyet kapni...:(
...Black Metal ist Krieg...

#11657
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
ilyen cuccokkal 37ezer csak?!:!:! juuuj,t e megváltó vagy :) de ezt eddig mér nem találtam az olimpia oldalán?:?:

#11658
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Hát felszerelését nézve ez tényleg egy gepida... még a váza is tök ugyanolyan, csak más a festése. De az alkatrészek is mind ugyanaz, mint amivel ezeket a kategóriájú gepidákat szerelik, ráadásul a hajtómû is gepida :) 37ért megéri, de inkább kérd merevvillával... Logant ne :/ Egyébként azok a bizonyos gepidák drágábbak, mint ez az olimpia.

Ja és használd a módosítás gombot ;)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#11659
Darkrock

Darkrock

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
..meg szerintem ez fejleszthetõ...nem? szóval majd kicserélem a telót ha tényleg szar..stb...
szvsz erre már kevesebbet kellene (ha kellene) költenem mint arra a kismadaras bringára, nem?
...Black Metal ist Krieg...

#11660
Darkrock

Darkrock

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
na megtaláltam: Olimpia Athen 2004: http://www.olimpia.h...rchiv.php?id=92

a teló logan, nem az ami oda van írva...

37-ért megéri nem?
...Black Metal ist Krieg...