Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#1921
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Tekerés lett volna.
Arrafelé volt melóm délelõtt és beraktam kocsiiba a bicót is, hátha. Nem jött össze. Még autóval is rázós volt.

#1922
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Arra járnál?

#1923
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
http://www.fn.hu/ind...d=14&cid=137494

#1924
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Mára annyira bedagadt a térdem, hogy jaj és én okos bicajjal jöttem munkába, ráadásul még az esõnek is lóg a lába, pppppppffffffff, grrrrrrrrrrrrrrr


Legalább hûti majd az esõ a fájót térdet.
Mi öt körül mászunk egy HHH-t aztán megyünk a körútra és haza feltételezhetõen a szakadó esõben.

Apropó:
reggel az elizabet hidacska után parkolt a járda+kerékpárúton közel teljes lezárást csapva két dobozos autós sofõr, oszt az egyik olyan hevesen magyarázott, hogy belendítette a kezét elém
neki is fájt, nekem is
rég vágtak pofán
de hát ez az élet

#1925
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Távol álljon tõlem, hogy elkeserítselek, de nemsokára földet is ér. A lába mármint.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1926
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás
Tegnap a Margit sziget bejáratánál zakóztam egy jót, de végül csak a vázba ütöttem be magam itt-ott. Mára annyira bedagadt a térdem, hogy jaj és én okos bicajjal jöttem munkába, ráadásul még az esõnek is lóg a lába, pppppppffffffff, grrrrrrrrrrrrrrr

#1927
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás

Csak nem miskolc környékén laksz?
Részvétem!:wtf:

Nem, "gyõzikeváros". Tegnap és tegnapelõtt este is iszonyatos mennyiségû esõ leesett pillanatok alatt, 15 km-re meg egy csepp esõ se. Tegnap le is kellett zárni egy határátkelõt tõlünk 8 km-re, mert nem lehetett látni merre megy az út. A csatornamû úgy áll hozzá, ha nem kell lakásba szivattyúzni, akkor nem foglalkozik a dologgal, de még vagy 5 ilyen vízfeltörés és alámossa a fõút támfalát és az már sokba fog kerülni, most meg egy átmosással, esetleg egy rész bontásával megúszhatnák. Mi meg lakók úgy védekezünk ahogy tudunk, téglákkal, zsákokkal tereljük a vizet, de nem sok hatékonysággal.

#1928
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
Csak nem miskolc környékén laksz?
Részvétem!:wtf:

#1929
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Már teljesen kivagyok a felhõszakadásoktól. Térségünkben már lassan minden napra jut egy. Házunk elõtt megy egy fõút és az azon hömpölygõ (szenny)víz egy részét a csatornahálózat bevezeti a társasházunk 2 méterrel mélyebben fekvõ parkjába, ahol 2 helyen kb. 20-30 cm magas szökõkút formályában tör fel. De a legnagyobb baj az, hogy a lakásunk még ennél is 2 méterrel lejjebb fekszik, a csatornamûvek meg b...ik kijönni.

#1930
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

Gondolom cigányozás innentõl befejezve.

ja bocs, nem tudtam, hogy érintett vagy.
(ezen ne sértõdj meg, csak hülyeségbõl írom)

#1931
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Gondolom cigányozás innentõl befejezve.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1932
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
És továbbra is a cigányok!
Multkor Fehérváron álok a zebránál, elöttem egy bamba nõ vállán táskával, mellette 2 cigány nõ és 3 gyerek. Egyszercsak észreveszem, hogy az egyik cigányasszony a magyar nõ táskájához nyúl! Én elordítottam magam, hogy a büdös cigány így meg úgy, és figyelmeztettem a magyar nõt, aki nem vette észre a cigány akcióját, de erre engem lebasz, és mondja, hogy hagyam békén!
A nõ elmegy, a cigányok pedíg rámröppentek, és körbeáltak, és elkeztek kiabálni.
Végszóként az egyik cigány kisfiú így szólt:
- Majd szólunk a Tiszának aztán az majd jól seggbebasz!!!
tisza gondolom valami bakcigány, de ezután már elkezdtem menekülni a pláza felé.

#1933
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
most voltam vásárolni ezt-azt, 40-es bkvn ülök, fülhallgató a fülemben, felszáll idõs néni, látom (meg a khmm szagából érzem:P), hogy a cigány kisebbséghez tartozik. mivel õ is idõs, gondoltam átadom neki a helyem, meg hát megpróbálom mostanában elfogadni a cigányokat és adok nekik esélyt, hogy megváltoztassák a magukról kialakított rossz képüket legalább bennem. felállok, mutatok az ülésre és mondom teljesen nyugodt, békés hangon, hogy tessék leülni. az naná hogy leül, megköszöni. megyünk tovább, pont az órás (bal) kezemmel kapaszkodom a néni elõtti szék háttámláján lévõ kapaszkodóba. piros lámpánál észreveszem, hogy a néne eléggé bámulja a 8.-os ballagásra a nagyszüleimtõl meg a szüleimtõl együttesen kapott órámat (swatch irony, a swatch márkát meg nem hiszem, hogy be kell mutatni). ekkor már kezdett vmi rossz elõérzet kialalulni bennem, aztán a néne hirtelen rámnéz és látom, hogy elkezd mozogni a szája.(:D)..kiveszem a fél fülest, kérdezem, hogy tessék? erre elismétli, és most szó szerint idézek: "nagyon nagyon szép órája van a fiatalúrnak. esetleg levenné, hogy jobban megnézzem?"... az állam leesett, ahogy még jópár embernek, akik hallották...nagyon nagyon vissza kellett fognom magamat, hogy le ne köpjem és a képébe ne vágjam, hogy "te rohadt lopós cigány, :kissmyass" és hogy ehelyett csak annyit mondjak: "nem"

ne értsetek félre, nem vagyok rasszista, és mint fentebb leírtam, én megpróbálok nekik (a cigányoknak) esélyt adni arra, hogy megcáfolják a magukról kialakított rossz képet, elvégre õk is emberek. rendes voltam, átadtam a helyem, de a cigányasszony úgymond hozta a formáját. ezek után tõlem ne várjanak toleranciát, kedvességet, helyátadást....

#1934
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
akkor leplezõdtek le elõttem végleg ezek a csoffad vénasszononyok, mikor tavasszal mentem haza nyorsvonattal. A Keletibe lassan tolatott be a vonat, de azért mégse lépésben és ezek a véneasszonyok csak úgy kapaszkodtak fel rá mintha az életük múlna rajta, pedig nem vártak annyian a vonatra, hogy ne jusson mindenkinek ülõhely.
Baszki én is meggondolom, hogy lépjek fel a mozgó vonatra nehogy aláessek de õ csak tolakszik...
Fuck
Ezért utálok peste dél körül tömegközlekedni, mert akkor tele van nyugdíjassal a bkv...

#1935
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

amikor még busszal jártam suliba, minden kedden és pénteken (piacnapon) tele volt a busz idõsekkel. leültek az ajtóhoz lehetõ legközelebb, kis kosrá az ülésen még véletlenül sem engedik, h odaülj mellé. plána azt nem, hoyg õ ülsjön az ablak mellett.
aztán ott húzzák, vonják magukat a buszon, aztán ha meg már biztos talajt éreznek a lábuk alatt, akkor félretaszítva mindenkit rohannak!!! a piacra...

egyébként rendes gyereknek hiszem magam én is, tehát nem érdekel, ha nem ülhetek le...


Ja nekem is vannak ilyen tapasztalatim:
Kaposvár busz pályaudvar: Siófoki busz állásánál 200 an álnak az öregasszony belekönyököl a hasamba, hogy engedjem fel, és elmegy hátra. 10 perc múlva már a busz tetején és a csomagtartóban is emberek vannak.
A 3. faluban természetesen a mamák mind le akarnak szálni, de mivel úgy beültek hátulra megint megy a verekedés hogy le tudjanak szálni!
Ja és a Kaposvár B.földvár útvonalat (60 Km) a busz 2 óra 20 perc alatt teljesíti!!! autóval 40 perc :blowup: :thunder:

#1936
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás
Ja és még vmi, ami dohogásra késztet: a Millenárisban tegnap megettek minket a szúnyogok meccsnézés közben! Irgum-burgum :)

Átkozódáshoz pedig a legdurvább sztorim: nyári munka boltban a keletinél, cigány nõ bejön, épp foglalkozom két vevõvel, parfümöt árul, hamisat persze, mondom, hogy nem kérek, köszönöm. Erre õ mondja, hogy megvárja míg végzek és megmutatja. Mondom nem szeretnék vásárolni tényleg. Erre õ csakazértis vár a bolt elõtt. Odafordulok vagy 5 perc múlva mondom tényleg nem kérem, erre õ "akkor haljál meg"
Azta---va! Ez olyan sokkoló volt, hogy csak álltam és leesett az állam. Sorry, ha vki ezt rasszista hangulatúnak érzi, de az még biztos nem dolgozott a keletinél, ezért olyan nagy emberbarát :D Most már én se, soha többé!

#1937
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
amikor még busszal jártam suliba, minden kedden és pénteken (piacnapon) tele volt a busz idõsekkel. leültek az ajtóhoz lehetõ legközelebb, kis kosrá az ülésen még véletlenül sem engedik, h odaülj mellé. plána azt nem, hoyg õ ülsjön az ablak mellett.
aztán ott húzzák, vonják magukat a buszon, aztán ha meg már biztos talajt éreznek a lábuk alatt, akkor félretaszítva mindenkit rohannak!!! a piacra...

egyébként rendes gyereknek hiszem magam én is, tehát nem érdekel, ha nem ülhetek le...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1938
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Én alapból nem átkozódom, mert az a babona szerint úgyis visszaszáll ;)

ja nem vagyok babonás, viszont ha jó hangulatomban kap egy ilyen akkor paraszt viszont igen....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1939
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás
Én alapból nem átkozódom, mert az a babona szerint úgyis visszaszáll ;)

#1940
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

És a legkedvesebb kívánság díjának gyõztese az idõs hölgyike, aki Moszkva térnél így szólott hozzám és egy másik biciklisnek vala: "Remélem, hogy elütnek titeket! Ssssssssszzzzzzzzzz!"

hát én biztos visszaszoltam volna neki hogy "magának meg kivánok hosszú gyötrelmes haldoklást "

1 ébként nem kis sprinteket le tudnak vágni a bkv után, aztán lazán félrelöki a mázsámat , a 40 kilójával hogy elsõnek érjen a kinézett üléshez...../ja alapból nem szoktam leülni a bkv-n/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való