Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#1821
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
ez kérlek a korral jár

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1822
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
ilyen nincs:

mielõtt kiköltöztem volna belgiumba: legjobb haverom, tök rendes, normalis gyerek volt, stb. Most: Erosen Drogozik, hetente 5 ször bebasz, szét van menve a feje, teljesen totál kár a gyerek..

belgiumi magyar legjobb haverom: tök jó fej normalis volt, stb: Most naponta 6 sör, bebaszás, nyelv-szemõldök piercing, kék-fekete haj, mittomén milyen szines kontaklencse, stb..

mindenki elzüllik?? ja és most mind2 15 eves...

#1823
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Rita,mûködik a balcsis vonaton bicikliszállítás amúgy?mert hogy így jártatok az szar,de elvielg minden további nélkül lehet vinni,ugye?


Bringa lopás ellen,meg tényleg ki kéne valmit talánli.mert ha bringával jársz a városban,akkor könyen elõforul h ki kell kötni valahová.a videjón látszik is hogy nem sokt számít ha ki van kötve,mert ha úgy indul el otthonrol hogy na most lopok ezt meg azt,akkor ugyis elviszi,hála a közönynek,mert hogy senki nem fog odaszólni az 100%

Mult héten nálunk a Széchenyi téren történt hogy egy részeg 50es pali egy fiatal 2csóka meg pár lánybol álló társasághoz odadobott egy üres féllityós üveget.no erre az egyik srác Rambo modra elkezdte támadni az öreget,az meg csak dörmögött,mi 10m tõlük dumálunk tovább illetve mozizunk,erre azt veszük észre hogy a Ramó veszettül üti a fejét meg hogy kiabálja hogy ad visza a dszikment,fejberugta párszor,tiszta vér lett.szóltunk neki hogy talán nem igy kéne intézni a dolgokat,erre jött az hogy na mi bajunk van mert miket is lerendez,nem vagyunk tul ijedõsek,elmagyaráztunk hogy mit hogy mért.
10körül lehetett péntek este Pécs legforgalamsabb terén,se rendõr se polgárõr,se közteres semmi...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1824
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
mi lenne, ha nem lenne olyan, hogy vég(e)?

nem, nem kell válaszolni. igazából csak szar.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1825
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Nem, fokban ertettem es picit tuloztam, keso volt na :D
45 fokot biztos bezart a vizszintessel. Es igen gyakorlatilag sziklakon, vagy gyokereken kellett hegyet maszni haton a bicajjal. Ahol ilyenek vannak altalaban az egesz nem tobb 20-30 meternel de kemeny. Viszont felerni utana nagyon jo. Meg foleg lejonni a lankasabb oldalon :)

1x regen alolam is ki akartak szedni a gepet, de en inkabb leleptem a tulero elol ;) (Na olyankor nem art ha jo kondicioban van a bicaj, meg te is)

#1826
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Tommmasnak már van tapasztalata hasonló dologgal, mi meg a saját keróinkat védtük már meg éjjel a Kolosynál. Szóval van, aki lép.

#1827
BCA

BCA

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Ha nagyon szúrja a szemem, hogy babrálnak a lakattal, de állítja, hogy a saját gépe, csak annyit kell kérdezni, hogy milyen gumi van rajta. Vagy a szelepsapi színe. Vagy váltó márkája... Bármi, ami nem full egyértelmû -és persze, ha tolvaj a kis görény, akkor nem pont azt a patent cuccot nézte ki a gépen;)
És itt a következõ dilemma, mi van, ha csak hebeg? Piff a maflás, vagy kaphat másik kérdést; esetleg válasszon a,b,c,d? :D Nehéz, de a reakcióján sztem lehet látni, hogy örül a vigyázó szemeknek, vagy sem.
A nyúl egy igazi jellem.
-Ott ül a fûben, de akkor sem szívja!

#1828
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Lor: bingát nem kötünk ki;) én legalábbis soha.

#1829
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
akkor mostmár abuszlut nem értelek.. azert irtam mert sztem egy jo megoldás. nem azt mondtam hogy én vagyok a király mert én oda mennék egy tolvajhoz 14evesen és jatszanám az öngyilkos hõst..
hanem azt hogy ezt kéne csinálnia az embereknek

#1830
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
rmx: pont nem ezt kell mondani!

csak nem szájhõsködni kell, hanem igenis oda kell menni, hiába vagy csak 14 stb. és elhiheted h nem dagadt kopasz állatok csapatba verõdve lopják el a bringákat..
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#1831
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
ok feladom, gyoztetek :)

(14 eves-en meg jo hogy nem megyek oda egy huszonéves skinhedhez hogy hivom a rendort)

#1832
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
jol van thez akkor lopjak el a bicodat.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1833
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Te elszaladnál? ilyenkor már csakazértis befejezi a mûvét, ezt elhiheted, és odanyögi h saját, és leszarja h jönnek e.(magyarországon úgyse hívja ki senki semmi miatt a rend becses õreit, vagy önként megtalálják a bûnesetet, vagy nem is tudnak róla semmit)

(én azt nézném meg hogy odamész e:D)
lopták el nekem is bringám, és itt sztem még elég sokaknak sajnos. egyik eset sem volt megakadályozva(ELTE mögött pl, ezer "jóerõben" levõ diák, infóparkos dolgozók, civilek)

#1834
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
figyelj okoska, majd akkor beszélj errõl, miután megvalósítottad..

megnézném h elsunnyogsz-e vagy oda lépsz hozzá h akkor most mi van.. .
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#1835
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
ahh megvan!

oda megyünk azt mondjuk hogy kihivjuk a zsarukat

ha õvé a bicó, elkezdi bizonygatni hogy övé és nem ellenkezik a zsaruk elõl sem.

ha nem az övé akkor elkezd teperni elfele. ennyi

#1836
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
erõszak alkalmazása? fõleg ha tényleg saját? nem gondolod komolyan.. tolvaj sikításnál egy futó embert még pojjénból kigáncsolhatsz, nem leszel felelõsségre vonva, röhögsz rajta is egy jót.
de egy ilyen esetnél akár bûnös akár nem, még téged fognak elõhúzni személy szabadság megsértéséért. ez egy ilyen ország


az a baj hogy ilyen esetre nincs helyes megoldási lehetõség, így tenni sem sokat lehet, max ráijeszteni, de mivel mi nemtudjuk valóban nem övé e, így ha azt mondja, nem tudjuk hazudik e... mire rendõr megjön, õ már sehol sincs.

#1837
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
ok lehet hogy a rendõrösdi nem jön be, de basszus csak van vmi megoldás,

sztem a járókelõknek kéne valhogy összefogni és lefogni a tolvajt. bár ez sosem fog megvalósulni

#1838
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
lefoglalják, utána mennyi idõ alatt is kerül vissza a tulajdonos birtokába? ha nem az övé, okés. örül h 3 hónap után megkapja..:)
mire pedig a rendõr kijön se bringa se semmi.
a birngásruha sem mindig jön be, fõleg ha le van zárva a csacsi, valszeg dolgozni, suliba ment, és valszeg nem gumiruhában.

ha lenne valami jó megoldás erre nagyon zsír lenne, de letöbbször a közöny játszik.

#1839
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
és mennyi idõ alatt ér ki a rendõr? lol..
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#1840
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
azert mondjuk ha brigas cuccban van akkor hinnek neki
amugy zseka
aztan vmivel csak tudja igazolni
lehet kibaszok vele, /tuti/
aznap mar nem sietne sehova

de otthon akarhol csak van egy papir, egy foto, barmi, amivel tudja igazolni

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...