Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#1121
cimarcimar

cimarcimar

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Jee! Nem kell kukásmellény! Köszi az infót egyébként!

#1122
Aty22

Aty22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 319 hozzászólás
Bár egy kicsit korábban volt kérdés, és picit offtopic is, de mivel szó volt róla, érdeklõdtem fölfelé és e-mailt küldtem ORFK-nak a december 1-ei mellényes sisakos kérdésben.
Íme a válsza:

"A kerékpáros közlekedéssel kapcsolatos kérdéseire válaszolva a következõkrõl tájékoztatom:

Nem igaz a hír, hogy december elsejétõl kötelezõ a fényvisszaverõ mellény, illetve a sisak használata.
A KRESZ módosítására készült jogszabálytervezet a mellény használatával kapcsolat tartalmaz elõírásokat, de ezt még a Kormány nem tárgyalta meg.
Amennyiben elfogadná, akkor biztosítani fog a jogszabály kellõ - több hónapos - felkészülési idõt, a beszerzésére, illetve kellõ mértékben tájékoztatni fogjuk errõl a közlekedõket."

#1123
cimarcimar

cimarcimar

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Ez a lopásos téma elég gáz!

#1124
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Itthon még a vízköves fûtõszálat se kaptad volna meg a másik csomagból. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1125
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Na ja, mult heten visszkuldtem a Fox villamat a helyi illetekes szervekhez full szervizre.
Aztan 2 nap mulva jott a telefon, hogy nem erkezett meg, pedig az oaltaluk kuldott futarceg vette fel.
Delutanra kiderult a szerviz kapott egy csomagot, ami elvileg az enyem volt, de mosogatogep alkatreszek voltak benne es nagyon sajnaljak, de ebbol nem tudnak nekem hasznalhato villat csinallni.
Masnapra meglett az alkatreszek eredeti gazdaja es ugy volt, hogy a villam is. A barom futar egy itteni multi bevasarlokozponthoz vitte ki a foxomat. Delutanra ismetelten csak uj fejlemenyek voltak, valaki az alkalmazottak kkozul ellopta a villamat... :)
Ugyhogy most varom a zsir uj 2007es Fox F80X villamat, amit fajdalomdijkent kapok.. talan holnap itt is lesz!

végülis ez minõségi full szervíz volt.....azért kiváncsi lennék, itthon ez hogy zajlott volna.....

amúgymeg hogy dohogjak is - bár lehet a kilõtt állat topikba kellett volna - de rohadtul felháborít:

http://www.origo.hu/...211sasokat.html
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1126
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
Na ja, mult heten visszkuldtem a Fox villamat a helyi illetekes szervekhez full szervizre.
Aztan 2 nap mulva jott a telefon, hogy nem erkezett meg, pedig az oaltaluk kuldott futarceg vette fel.
Delutanra kiderult a szerviz kapott egy csomagot, ami elvileg az enyem volt, de mosogatogep alkatreszek voltak benne es nagyon sajnaljak, de ebbol nem tudnak nekem hasznalhato villat csinallni.
Masnapra meglett az alkatreszek eredeti gazdaja es ugy volt, hogy a villam is. A barom futar egy itteni multi bevasarlokozponthoz vitte ki a foxomat. Delutanra ismetelten csak uj fejlemenyek voltak, valaki az alkalmazottak kkozul ellopta a villamat... :)
Ugyhogy most varom a zsir uj 2007es Fox F80X villamat, amit fajdalomdijkent kapok.. talan holnap itt is lesz!
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#1127
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

A peneszes tortabol meg nem kell messzemeno kovetkezteteseket levonnia az illeto holgynek. Ez termeszetes bomlasi folyamat, mellesleg a penesz lehet nemes is :). Fontos a pozitiv hozzaallas (Mosolyogva visszaszolgaltatni a "termeket" a megfelelo helyre, a megfelelo modon)


Egyetértek... Szépen csendben belépsz az üzlet ajtaján, finoman, halkan köszönönsz, majd szintén szépen csendben ívben megkûdöd a tortát az eladók/cukrászok felé... :peace:

#1128
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
A peneszes tortabol meg nem kell messzemeno kovetkezteteseket levonnia az illeto holgynek. Ez termeszetes bomlasi folyamat, mellesleg a penesz lehet nemes is :). Fontos a pozitiv hozzaallas (Mosolyogva visszaszolgaltatni a "termeket" a megfelelo helyre, a megfelelo modon)

#1129
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
latod latod

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1130
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

most a tv azt mondta, hogy sokkal jobb lett a vonat kozlekedes.
szal nemtom mirol irtok itt ossze vissza.


Igen, mostmár én is elhiszem... És milyen jó lesz a januári és májusi áremelések, valamint a kettõ közti kedvezménycsökkentések után!!!

#1131
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
most a tv azt mondta, hogy sokkal jobb lett a vonat kozlekedes.
szal nemtom mirol irtok itt ossze vissza.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1132
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Boldog születésnapot Neki és fel a fejjel :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1133
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
baratnomnek ma van a szulinapja. tegnap vettunk neki egy tortat, bent volt a hutoben, most vettuk ki, es meg van peneszedve. ment a kukaba. szegeny most sir


szeretnem dohogni, hogy b*sszak s*gbbe magukat mindannyian a Louis cukraszdaban a Finchley roadon.

koszonom
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1134
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
najó de Te önszántadból. meg olyan papírt is kapsz amire az van írva h azt tanultad. én is kérek olyan papírt (is) akkor! :P

#1135
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
nekem is azt kell tanulnom, nyugi.

Az Uzsgyikat a (itteni és orosz metrót is gyártó) Mityisinszkij gyár gyártotta nekünk, orosz államadósság fejében ingyé, nem pedig a Bombardier az oroszoknak, de mindegy.
Meguntam az aláírásom....

#1136
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
miért kell nekem marketinget menedzsmentet üzleti jogot tanulnom? :cry:

#1137
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Mellesleg nem kell sirni, en anno Budapest egyik felebol a masikba tobb mint 2 ora alatt jutottam el rendszeresen. Es ez tobb mint 6 eve volt!!!!
Szep nagy varos ez, szep nagy "zsirosan jol" mukodo kozlekedesi halozattal.


Én kérek elnézést! ;)

Csak nem tudom miért találták ki az egyesített bérletet, ha nem jönn értelmes idõben a vonat..
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#1138
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

At kell alakitani a bicot hajtannya azt uzsgyi. :D


Rossz példa, a lennt említett motorvonat beceneve Usgyi/Uzsgyi...

Beletrafáltál... :)

#1139
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
At kell alakitani a bicot hajtannya azt uzsgyi. :D

Mellesleg nem kell sirni, en anno Budapest egyik felebol a masikba tobb mint 2 ora alatt jutottam el rendszeresen. Es ez tobb mint 6 eve volt!!!!
Szep nagy varos ez, szep nagy "zsirosan jol" mukodo kozlekedesi halozattal.

#1140
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
www.mav.hu oldalon van új menetrend pdf formátumban, egy nyomtatott menetrend van felmásolva, lapozgatni úgy tudsz, h. rákattintasz a nyílra...
vagyis múlthéten még fent volt.
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)