Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#81
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Idén megesznek bennünk a férgek.


Ezt minden gazda sejti, így számíthatunk a sokkal alaposabb és rendszeresebb permetezésre is. Éljenek a rovarirtók!
Feltöltött kép

Nekem meg az összes böngészõm tönkrement. Az ie idõnként oldal betöltése közben felviszi a proc.terhelést maxra és behal, a többi (netszép, tûzróka, mozzarella ;)) meg el sem indul.

#82
RoDaNi

RoDaNi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
Hogy a mennydögrõs ménykû csapna belééje.....
haldoklik a pöcöm :((
valszeg videókártya....

doh doh doh!!!

Egy nap 24 óra, egy tálcán 24 sör...EZ NEM LEHET VÉLETLEN!


#83
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

akkor arra varrjál gombot, nekem van olyan épületem ahol a leghidegebb télben is, 1 hónap alatt kb egy vödörnyi légyhulla termelõdik.....




Rosszak a nyílászárók, vagy salakgyapot szigetelés van.

Idén a vidékiek azért készüljenek fel arra, hogy megesznek bennünk a férgek.
Legyek, szúnyogok, egerek, patkányok....... Biztos, hogy merha sokan lesznek az idén egy ilyen tél után.:mad:

#84
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Trágyát tárolsz ott, vagy nincs angol wc? ;)

#85
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

De jó is lenne... :mexico:

sajnos nem, csak Sopronban...
Itt amugy rengeteg van, és most feléledtek ebben a rettenetes télben szerintem...
:(

akkor arra varrjál gombot, nekem van olyan épületem ahol a leghidegebb télben is, 1 hónap alatt kb egy vödörnyi légyhulla termelõdik.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#86
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Mikkel? Hol vagy most, a trópusokon?


De jó is lenne... :mexico:

sajnos nem, csak Sopronban...
Itt amugy rengeteg van, és most feléledtek ebben a rettenetes télben szerintem...
:(

#87
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Mikkel? Hol vagy most, a trópusokon?


A sebesség mindent megold.

 


#88
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
tele van az albérlet SZÚNYOGOKKAL!!!!!
NEM HISZEM EL!!!!! :mad:
:rocketman

#89
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Igen, én voltam, az iwiw-en én azonnal felismertelek.
Doh, de unalmas volt a mai (tegnapi) ob1-em.


A sebesség mindent megold.

 


#90
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
MJani mostmár tudom ki vagy :D Te vezetted egy floorball meccsünket még a ciszterben tavaly. Milyen pici a világ. doh, mert holnap kelni kell.

#91
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Vagy ennyi pénzbõl inkább leaszfaltozom az utat a házig és járok az országútimmal.:)

#92
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Mondtam mar neki az Expeditiont, de az mar tenyleg nagy neki, foleg az 5,4 -es V8 -as. Hamar homar akkor Excursion ;) :D

Szerintem meg F-750... ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#93
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nálunk tényleg elkészült novemberre (vagy december elejére), de akkor kitalálták, hogy a beállókra építenek tetõt és jól müködik az ideiglenes rendszer, minek siessenek, a házunk elõtt naponta kb 500 busz megy el.


A sebesség mindent megold.

 


#94
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Június-július, de azt mondják, hogy már készen van csak beállókat kell még megcsinálni és novemberben át tudták volna adni, ha akarják (persze...).
Elegem van az ideiglenes pu. egy irányú utcájából, pont ott lakom.


Ti nem salgótarjániak vagytok??? :D

detto ugyanez...

Nálunk kiderült, hogy beton helyett tégla az épület alapja, ugyhogy inkább teljesen eldózerolták..
Most már csak pár hát sztem, amugy augusztus végére volt ígérve...
És szintén egyirányú utcából, + a város 4 pontjáról indulnak, érkeznek a buszok...

#95
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Június-július, de azt mondják, hogy már készen van csak beállókat kell még megcsinálni és novemberben át tudták volna adni, ha akarják (persze...).
Elegem van az ideiglenes pu. egy irányú utcájából, pont ott lakom.


A sebesség mindent megold.

 


#96
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás

Nekem a rendõr haverom mondta, hogy ha elütsz valakit csak felfüggesztettet kapsz, szóval, ha büntetlen elõéleted van, nyugodtan ne fékezz, sõt ha jól játszod a hülyét gyorsíthatsz is fél év diliházért.
Veszprémben a gyalogosokat figyelik a rendõrök, hogy átmennek-e a piroson és ha igen az egy 10esbe kerül. Nálunk (szfvár) korlátot építettek a legforgalmasabb út közepére, hogy ne menjenek át a gyalogosok. Utálom a gyalogosokat, még az autósokat is jobban szeretem, ha biciklivel vagyok, mert õk legalább figyelnek.
Burce, van jogsid?



Nemtod mikor készül el már a busz pu.? Novemberre volt ígérve de még semmi...

#97
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mondtam mar neki az Expeditiont, de az mar tenyleg nagy neki, foleg az 5,4 -es V8 -as. Hamar homar akkor Excursion ;) :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#98
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás

Alig várom, hogy meglegyen az Explorer-em. Akkor aztán formalin nélkül gyalogos, biciklis, autós ........... :D


Ford Expedition? Explorernél eggyel nagyobb, nagybátyámnak van, vezettem, kutya földszintes belõle :D
Meguntam az aláírásom....

#99
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nekem a rendõr haverom mondta, hogy ha elütsz valakit csak felfüggesztettet kapsz, szóval, ha büntetlen elõéleted van, nyugodtan ne fékezz, sõt ha jól játszod a hülyét gyorsíthatsz is fél év diliházért.
Veszprémben a gyalogosokat figyelik a rendõrök, hogy átmennek-e a piroson és ha igen az egy 10esbe kerül. Nálunk (szfvár) korlátot építettek a legforgalmasabb út közepére, hogy ne menjenek át a gyalogosok. Utálom a gyalogosokat, még az autósokat is jobban szeretem, ha biciklivel vagyok, mert õk legalább figyelnek.
Burce, van jogsid?


A sebesség mindent megold.

 


#100
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Az jo dontes ;)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!