Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#941
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
blaaa blaa blablablablablablablaaa

Az autóvillamosság tök egyszerü:

-ha valami nem szikrázik pedig kellene, akkor kontaktspray

-ha valami szikrázik, pedig nem kellene, akkor szigetelõszalag


#942
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
szuuuszaaa az kell

jah ma meg találkoztam exemmel
úgy felbasztuk egymás agyát hogy az hihetetlen. Mint a régis zép idõkben roszabb napokon. Aztány nyugi lett. UH nincs gond, csak szar vt, 2 ZH után, 3 óra alvás után, és elég sok szívességet megtettem neki ma, mégis...áhh.

jah és elköszönés elõtt 3 mpel kiderült mér is dontott úgy hogy hagyja meghalni a kapcsolatot (hozzáteszem h örök "szerelmem" ez a csaj), ami rosszul érintett. De legalább jól hoztam ki a dolgot, akármennyire belémhasított a fájdalom/felismerés(tudtam hogy akkor télleg hibáztam, de nem gondoltam h ekkorát....mielõtt pletyka lenne nem megcsalás volt a hiba :) )
"-Akkor döntöttem úgy hogy többet nem teszek semmit azért a kapcsolatért.
-Rosszul döntöttél;)"
Erre elgondolkozott, puszipuszi, mert nekem meg leszállásom vt a villamosról.
Meguntam az aláírásom....

#943
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
5-os? ha csak 5os ala, akkor nem kapsz szaloncukrot januarig.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#944
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
szúúúszá ;)

én holnap kapom ki a hétfõn írt matek ZH-mat. "jó" lesz.. érzem.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#945
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
veledis egyetertek. engem is elvagott Dr Szekely Sandor nem egyszer. ha valaki arra jar, adhatna neki egy pofont. vagy kettot. aztan integraljon veluk :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#946
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
a kettébszott krva életbe meghúztak matekból nemtommárhanyadszorra ilyennincs mostmárelegem van a fsszpó integrárlsból meg minden anyámkínja retkes képletbõl ezér jöttem bmeg gazdasági szakra hogy ne kelljen végre fos matekot tanulnom vmi túlkoros köcsög tanártól
Meguntam az aláírásom....

#947
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tejjessen eggyetertek.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#948
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
nem igaz, hogy azt a pár ly-os szót nem lehet megtanulni.....

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#949
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás

...nem igazán,de hogy most utána néztem erõsen a genetikai vonalon nyomul


(OFF)
Ökotoxikológia, azt hiszem Gödöllõn tanít növényvédõs szakmérnököket. Azért kérdeztem, mert csak ajánlani tudom az óráit.
Végez GMO-val is kutatásokat, az igaz. Ütik is eleget a multik miatta.
(ON)
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#950
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

azé 37 évesen elég vicces lenne nekikezdeni......

Anyu mondta('74-en végzett a GATE-n) ,hogy akkoriban vendégdiákok voltak,na köztük volt egy 52 éves is...(én meg 30 múltam,csak a pénz okozna most gondot)

TripleB, Darvas Béla neve mond valamit?

nem igazán,de hogy most utána néztem erõsen a genetikai vonalon nyomul

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#951
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

levelezõn esetleg menne, de ha jól tévedek ebbõl a szakból nincs, normál formában meg tudtommal korhatár is van amibe már rég nem férnék be...


igen, én is ugy tudom, hogy csak a vadgazda szakon van levelezõ...
ha lenne az enyémen is, már én is azon lennék...
de leszek is, mert ha igy haladok, akkor csak a növénytani részekkel maradok le, és akkor félévente lesz 2 tárgyam kb, arra meg kikérem az egyéni tanrendet...
már ha itt maradok, mert ha most ez nem sikerül... akkor nemtom... :(

...Ugyanakkor szerintem érdemes a latin neveket tudni, mert ez a közös nyelv a tudományban...


ez így van 100%-ban, vitán felüli. persze tudni kell. nekem nem is ezzel van a bajom, az a legkisebb része a dolognak... (sajnos)

#952
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás
Jah, a sok latin név tanulásáról jut eszembe, mikor diákként Dániában tartottam egy prezentációt, és mondtam a káposztalepkének a latin nevét, a képembe röhögtek, mert õk nem tanulnak ilyet...
Ugyanakkor szerintem érdemes a latin neveket tudni, mert ez a közös nyelv a tudományban. példa: Kakaslábfû - Barnyardgrass (~tanyaudvarfû:)

TripleB, Darvas Béla neve mond valamit?
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#953
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ott én sem értettem, miért kellett kívülrõl fújnom a vegetatív idegrenszert, meg ilyeneket...
Itt az a baj, hogy nálunk olyan szinten nehéz a dolog, hogy szerintem a mai ilyen területen tevékenykedõ emberkék nagy része nem tudná megcsinálni, látszik is az évfolyamok létszámán nálunk ez...



Szerintem épp ellenkezõleg, nem vicces, hanem becsülendõ dolog lenne... Igazából szerintem "ilyen korban" (:)) az összeegyeztetés a nagy gond, munka, család, egyebek. De lehet hogy nem, majd 16 év múlva megmondom, hogy jól gondoltam-e. :)

levelezõn esetleg menne, de ha jól tévedek ebbõl a szakból nincs, normál formában meg tudtommal korhatár is van amibe már rég nem férnék be...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#954
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Igaz, egy kicsit más kategória, nekem középsuliban kellett az összes emberi csontot megtanulni, latin-magyar, +mire való, hogy mûködik, felépítés, stb.
Ja, és nem bioszos, hanem grafikus.


Ott én sem értettem, miért kellett kívülrõl fújnom a vegetatív idegrenszert, meg ilyeneket...
Itt az a baj, hogy nálunk olyan szinten nehéz a dolog, hogy szerintem a mai ilyen területen tevékenykedõ emberkék nagy része nem tudná megcsinálni, látszik is az évfolyamok létszámán nálunk ez...

azé 37 évesen elég vicces lenne nekikezdeni......


Szerintem épp ellenkezõleg, nem vicces, hanem becsülendõ dolog lenne... Igazából szerintem "ilyen korban" (:)) az összeegyeztetés a nagy gond, munka, család, egyebek. De lehet hogy nem, majd 16 év múlva megmondom, hogy jól gondoltam-e. :)

#955
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

szerintem nem korfüggõ,én még szeretnék elmenni növvédelmi szakmérnökire :)

azé 37 évesen elég vicces lenne nekikezdeni......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#956
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
Igaz, egy kicsit más kategória, nekem középsuliban kellett az összes emberi csontot megtanulni, latin-magyar, +mire való, hogy mûködik, felépítés, stb.
Ja, és nem bioszos, hanem grafikus.

#957
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én leakadtam ott, hogy egyszikû, meg kétszikû, meg egylaki meg kétlaki. :) Viszont tudom mi az a marginális nekrózis. :D



agráron is ugyanez megy, nem kell ehhez biológusnak menni. elég sima agrármérnöknek.


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#958
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

és ha most lennék 20 éves akkor ott "koptatnám a padot" én is sopronban

szerintem nem korfüggõ,én még szeretnék elmenni növvédelmi szakmérnökire :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#959
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
van aki ezt így elõre tervezi?:D:D

#960
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás

...Nekem is lesz anal pénteken...

ha nem lenne szövegkörnyezetben tuti félreérteném.:D:D

Az autóvillamosság tök egyszerü:

-ha valami nem szikrázik pedig kellene, akkor kontaktspray

-ha valami szikrázik, pedig nem kellene, akkor szigetelõszalag