Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#701
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

neked nem szoltak, hogy latex belsohoz mas folt keszlet kell?

:icon_eek: Nem úgyhogy kössz, hogy Te szóltál!

Ehh... a gumitopik utoló hat hsz-ból kettõ arról szól, hogy a latexet bármelyik folttal lehet javítani! És ilyet honnan lehet beszerezni?


#702
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
neked nem szoltak, hogy latex belsohoz mas folt keszlet kell?

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#703
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Doh: Emlékeim szerint tavasz óta nem volt defektem az oútimmal, azóta van latex belsõ benne. Tegnap sikeresen összeszedtem egy szilánkot vele. A baj ott kezdõdött, hogy a ragasztó nem maradt meg rajta. A folt simán leesett róla az összes ragasztóval együtt. Latexet még sosem ragasztottam. Sebaj elõkaptam a zsebembõl a zsír új tartalék butyl belsõt, de az meg valami gyári hibás volt. Kilenc foltot tettem rá és még mindig olyan volt mint a szita. A végén kénytelen voltam telefonos segítséget kérni :mad:.

A hócipõm tele van a fél autókkal amik ottmaradnak az út szélén egy-egy baleset után. Láttam egyszer egy filmet az RTL2-n, a helyszínelés végén a német rendõr elõvett egy túlméretes partvist és felseperte az utat.


#704
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
miért van az hogy el sem indul a paint?!

vááá.
lassan ideje lesz win reinstall. úgy érzem kb ennyit bírt. másfél év.

#705
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
mérnökökre nagy szükség van. Egyik legkeresettebb most a villamosmérnök, és elég jól meg is fizetik. Átlag kezdõ fizu 300 bruttó körül van nekik. De úgy általánosságban elmondható, h egy mérnök diplomás talál munkát, viszonylag hamar (max 3 hónap a végzést követõen).



Hát igen, N_Vitya emberére talált :D mint Clio és Konás, most már lesz egy másik "párunk" is.

#706
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Valakinek végül mégis bejön Csuporka alternatív beállítottsága :D

#707
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás
mérnök király

doh: senki nem ír az általam látogatott topicokba :mad:

edit: Csuporka: most látom a képeket, nagyon nagyok, csak nem olt nálam a megfelelõ eszköz, anélkül meg milyen má' :D

#708
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég

szar hogy ennyire nincs szükségleendõ jogászokra


Szerintem nézd meg, hogy mennyi jogászt képeznek évente meg menyi mérnököt, és akkor rájössz, hogy ennyivel csak dunát lehetne rekeszteni....
Én is szívesebben tanulnék olyat amit meg lehet tanulni, de azért meg nem kapok majd zséét;)
Egyébként ha megfigyelitek ma az a trend, hogy mindenki aki ki tudja tölteni a felvételilapot az jelentkezik és fel is veszik.
És elbasz vagy bulizik 3 évet vagy 5öt az életébõl...
Milyen pl az, hogy nyíregyháázn 1 félév matekkal képezem gépészmérnököt!?

Szerintem az emberek felelõssége, hogy mibe fektet be(itt pár évet az életébõl) és az majd menyit ér késõbb. Nem kell jogásznak , bölcsésznek menni meg ratyi suliba se amíg ennyi van mindezekbõl.

#709
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás


Kis is keresett amugy lakotársat közös aliba? Én a jobb oldali vagyok :P Várom a bátor jelentezöket...


Ez alapján a kutyát is félteném veled összezárni, nemhogy magamat!
Elsõ tévedésem, h te lány vagy...
Második tévedésem, h a kis kép alapján csajnank nézett, valszeg gyakran szodomizált tag lány :)

#710
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
doh

ma este/éjjel mocskosmód lemostak römiben.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#711
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Én se...ugyhogy csaj problémád megoldásához kapsz tölem egy 2 lépcsös gyorstanfojamot:

1. Mondat hogy a csaj üt és nem ver.
Erre ez a megoldás : fenyités

Feltöltött kép

Utána meg örülsz.

Feltöltött kép


Kis is keresett amugy lakotársat közös aliba? Én a jobb oldali vagyok :P Várom a bátor jelentezöket...

(ahh de jo dolog a farsang)

#712
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás
doh: soha nem tudok idõben lefeküdni :confused:

#713
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
miért kéne menned?
gonoszság de érezze.
nem az exnek kell kedveskedni hanem a párodnak, ex ilyenkor mehet a levesbe...
Hacsak nem érzel még vmit amit nem kéne, és emiatt érzed így magad. akkor meg gondolkozz;)

Ja találkoztam S.D-vel:D kicsi a világ. szalagavató okosság


hogy van az hogy az összes végzõs lányka kb 16nak se nézett ki!?

#714
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
kezdem is
beteg vagyok mindenféle üregek gyulladtak a képemben holnap szalagavatóra kéne menni hát persze h Lorkáéra asszonyka nem nézi jó szemmel tanulni kéne amúgy is hétfõ reggel vizsga és még el se kezdtem meg kedvem sincs megismerni az utánam következõ exét viszont éppp most zárta le az MSNt h márpedig ott leszek különben nagyon rosszul érzi majd magát ( igaz, miért kéne ez érdekeljen?:P )

edit megelõztek tipikus

#715
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
B@ssza meg már másodszor fagy le a gép, miután lemostam Angie-t a pályáról és elnyertem a kocsiját.....grrr

Az autóvillamosság tök egyszerü:

-ha valami nem szikrázik pedig kellene, akkor kontaktspray

-ha valami szikrázik, pedig nem kellene, akkor szigetelõszalag


#716
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
off
munka mindig lesz.
legfeljebb nem akarsz dolgozni
ami manapsag nagy gond
on


lassan kezdjunk mar el csak dohogni itt.
jo?!

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#717
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

tök mind1, legyél talpraesett
de ha nagyon töketlennek érzed magad, tanulj szakmát, pl. siketnéma tolmácsra szükség van, fõleg mostan az eju miatt
vagy vmit, ahol tuti hiány van
állítólag pl. bányamérnök
ezek ex has jöttek, de számtalan ilyen van, ha körülnézel, csak találsz vmit, ami tetszik


Csak felvetettem még picit több mint 3 évem van addig:bananadan
Amúgy nyelveket frankón vágom meg a töri is ok csak a matek, fizika nem túl bejövõs
töketlennek megnem érzem magamat... asszem miniszter leszek.
Szavazzatok rám nem lesz többb pénz:) vagy talán DE jószívvel gondolok majd a fórumra..:afro:

LOR=EDIT szar hogy ennyire nincs szükségleendõ jogászokra

#718
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
tök mind1, legyél talpraesett :)
de ha nagyon töketlennek érzed magad, tanulj szakmát, pl. siketnéma tolmácsra szükség van, fõleg mostan az eju miatt
vagy vmit, ahol tuti hiány van
állítólag pl. bányamérnök
ezek ex has jöttek, de számtalan ilyen van, ha körülnézel, csak találsz vmit, ami tetszik

#719
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Amúgy aszongyák a nagyok ott fönn Pest szitiben, hogy mindenhol telített a munkaerõpiac... Akkor kérdem én mit is kell majd választani egyetemnek ja mert gimibe járok és az érettségivel kitörölhetem a ...... kitaláljátokmit a zsírosbödönt.

#720
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
nem v'ok bölcsész, múlt évben nem adtam be a pappert, lehet most sem fogom, mert a család egy ilyen irányú 2. képzést nem támogatna, diákhitelni nem akarok, magamnak meg sok a tandíj (70e) pedig a pontyszám megvan bõven :(
melólehetõség amúgy igen van, meg gyakornoki tapasztalat is, és lehet, tényleg nem érdemes kapcsolatok nélkül belevágni semmibe
de ugyanígy van ez bármivel