Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#21
Alex rider

Alex rider

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás

Csak védelmi célból, komolyan


Kezd nem ugy tünni :D

#22
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás

Bár ugye olyan kell ami nem túl durva.

Szerintem ilyen célra egy ~50 centis földkábel a legjobb...kézifék mellé bekészít, aztán majd kiderül, mi lesz.
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#23
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Vipera?


sokkoló?:)
Mire készülsz D?

#24
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
rohadt nagy sár van:( doh...doh...

#25
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

áh, nekem nem ilyen fatestápoló köll. Ólommagos acélbot, az a nyerõ.

Bár ugye olyan kell ami nem túl durva. Mer ha digitális (vagy nem használod vagty meghal a csávó) akkor nem jó a cucc, mert téged csuknak le.

Vipera?


#26
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ha nem túl durva, akkor ilyen gumis-szivacsos bézbólütõ is megteszi...ha akarod, azzal is úgy bevered az orrát, hogy na..és ráadásul a meglepetésbõl adódó elõny is nálad van, mert tuti, hogy röhögõgörcsöt kap, amikor egy ilyennel nekiállsz elõtte hadonászni:D

#27
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
áh, nekem nem ilyen fatestápoló köll. Ólommagos acélbot, az a nyerõ.

Bár ugye olyan kell ami nem túl durva. Mer ha digitális (vagy nem használod vagty meghal a csávó) akkor nem jó a cucc, mert téged csuknak le.
Meguntam az aláírásom....

#28
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
the_d: ósánba, teszkóba, decathlonba, hervisbe lehet venni olyan 4-5 ezerért...;)

#29
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Mávval kapcsolatban már nem lepõdöm meg semmin:)
fél órás úton képes összehozni negyed óra késést..állomásokon 20 percet vár az ellenvonatra stb.. de rájöttemaz új szlogennek pont ez a lényege: ,,A búcsú hosszabb is lehet!" - ugyis késik a vonat simán ráér az ember búcsúzkodni..

amugy meg dohogok mert vettem bmx láncot és félláncszemet, és nagyon reméltem hogy kijön a lánchossz, sajnos tévedtem, ha egész szem van benn akkor nagyon laza, ha berakom a helyére a félláncszemet akkor fel se birom rakni már:( pedig tegnap azt hittem elfelejthetem a feszitõt:(

#30
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
eh, ezen defektmentes gumikok vannak :) Még megvan amúgy a kerékkulcs, de a helyén, vhol a csomagtartótálca alatt mélyen.
Meguntam az aláírásom....

#31
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Eladó bézbolütõt keresek. Kocsiba kellene, rájöttem h néha hiányzik. Csak védelmi célból, komolyan.


kerékkulcs... minden autóba kell.. ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#32
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Eladó bézbolütõt keresek. Kocsiba kellene, rájöttem h néha hiányzik. Csak védelmi célból, komolyan.

Magamra zárom az ajtót erre be akarja törni az üveget a fszkalap kétajtós lepukkant (nem maffia) szekrény. Ha nem egyedül vagyok kiszállok, de ez még nálam is magasabb és Jorcinál is nagyobb vt.
Meguntam az aláírásom....

#33
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Már megint egy piros felirat, doh, tegnap éjszaka sem volt minden rendben 1 elõtt egy kicsivel.


A sebesség mindent megold.

 


#34
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én is teszteltem, kaptam szép számlát is:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#35
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Ma "letesztelhettem" az új fizetõs egészségügyi rendszert...ÁÁÁÁÁÁÁ....
Senki sincsen képben semmivel, mindenki ideges, szidja az illetékeseket...én meg feleslegesen fizetek....
Hidegallergia...az bazzeg.....
Dohdoh

#36
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
Gyûlölöm a marketingeseket, fõleg azokat, akik közben rendezvényeket is szerveznek, és "mindenhezalegjobbanértõk".
Na meg a határidõket is, meg akik kitalálják, hogy pénteki rendezvénykezdésre 1000 db kiadvány megtervezve, legyártva,
és hozzá való anyagot, csütörtök délután leadva, este fél 11-kor még azon vitatkoznak, melyik támogató legyen rajta, meg melyik nem
és 11-szer változtatnak rajta. Pfrfrfrfffffffff!!

#37
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Rettegjetek a rootkitektol! (Sztem) tapasztalt winuser letemre csak tobb oras munkaval sikerult rendberaknom a picipuhat, pedig AVG is bejatszott. Szoval benyalhatnak azok az unatkozo kis beteg pocsok akik ezeket csinaljak. Es persze az MS -s is tehet egy szivesseget. Bar teny hogy egy oprendszert a legnehezebb felkesziteni az idiotakra , foleg ha a sajat fejlesztoi kozul kerulnek ki. ;) azer' ez siralmas.
Ja a masik : Office 2007 hat az valami szornyu ahogy kinez. Min 19" moncsi kell hogy ne legyen elotte az ember klausztrofobias. Es elsore szinte atlathatatlan volt a regi utan. Ha szereted az ertelmetlen design-t akkor csak neked csak most. Ennel mar csak a si es mtbparadicsomrol ;) elenevezett OS lehet jobb.

#38
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

dohogás Máv 2.0

Százhalombatta pénztár bicaj kormánya nem fér be kint meg nem hagyom, felszállok. ( ha lenne kint automata vennék jegyet bár nemértem mire 600ft 30km???)

kaller jön
mondom jegyet szeretnék déliig
miért nem vettem? felvázolom a helyzetet ecsetelem, hogy bringám többe kerül mint az egész évi keresete,.
õt ez nem érdekli 2000 ft.
mondom anyád hogy van?
száljak le. még jo hogy amugy is le akartam szállni....


dettó ugyanez nálam is múltkor azt nekiállt keménykedni...

doh doh.. ja és még rossz vágányt mondtak az információnál!!!

#39
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
Miért kell ilyen sz@ idõnek lennie ? -nem kell válaszolni -
dohogtam...

#40
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Állandoan ölitek egymást,inkább dohogó forumnak kéne átkeresztelni:p
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro: