Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2021
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás
Én nem tudom, totál kivagyok eleve, hogy milyen kevés bicajosút van. Van olyan hely, ahol """"megcsináltak"""" 50 méteres szakaszon egy b.utat, aztán a semmiben csak úgy végetér. Röhej! Ráadásul az egész csak annyi, hogy az elejére föl******tak egy sárga bicajosút-jelet, de az utat már semmilyen formában nem javították meg, így mehetünk ott, ahol a legtöbb kátyú van. Tényleg szánalmasan balkán!

#2022
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Az új villamosok ráadásul, halkabbak és gyorsabbak is lesznek;)
Csak nyomjátok a sínen..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2023
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
SE GYALOG??????????????????

eddigig legizzasztóbb gyalogoselütési helyzeteim mind a körúti villamossínen voltk....mert f*szfejjel "nem hallom hogy jönne villamos" és lelépnek....az is igaz, hogy nem egy bicajost várnak, hanem egy 50tonnás sárga bazinagy hangos vmit....reméljük a Combinók csendesebbek és hozzászoknak a gyalogosok ahhoz hogy körülnézzenek:)
Meguntam az aláírásom....

#2024
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hogy ezt is megszívtuk. de mire való a finom sima villamossín...:) nem zavar se autó, se gyalog, semmi.

#2025
blnt

blnt

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Kedves Mindenki!
A körúti villamospálya felújjítással kapcsolatban szeretnék dohogni!
A villamos megállók ki lettek szélesítve, így a 2 sávos úton már nem fér el szerintem biztonságosan 2 autó + 1 biciklista! Errõl nektek mi a véleményetek?

#2026
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
ez teljesen így van, mondtam h jól vezetek? nem jellemzõ rám h fényezem magam.

#2027
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

egyébként én is jobban vezetek sok embernél 17 éves fejjel pedig én is balfasz vagyok még
cska ma is jött egy tata a fiat unojával, úgy kanyarodott le hogy teljesen átment a szembejövõ sávba, én meg ott mentem, aztán utána rögtön balra akart kanyarodni, de még az én sávomban volt, és nekem volt elsõbbségem
erre meg ott megállt az én sávomban és várt h csináljak vmit, persze indexelés nélkül
elõszür nem tudtam mit akart, aztán meg fogtam magam és kikerültem balról utána meg félóránát röhögtem mekkora lúzer volt

vagy mikor mások autójában ülök, és 4esben vesznek be szük kanyraokat kb 10 km/óra sebességgel, úgyis átmennek a szemközti sávba, az autót meg a lefulladás kerülgeti..
vagy zöld lámpánál kapcsol egyesbe, az egész sor rá vár
szal sok a looser.. tényleg nem értem, mért olyna nehéz ezekre odafigyelni
nekem 4,5 hónapja van jogsim, én esküszöm semmi ilyemsi hibát nem vétek, sõt sok embernél jóval gyorsabban veszem a kanyarokat.

majd ha lenyomtál 1millió kilcsit balesetmentesen....esetleg kezdheted magaddal elhitetni hogy jól vezetsz....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2028
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás

Dagi: nem kenyerem az hogy szpjak, csak gondolom Leslie viccbõl írta amit írt.....és tudatosítani akartam benne hogy ez nem így van....a vége meg sztem elég igaz, bár ha Te magadat egy Kolompár Pedróhoz vagy Tóth "Hozzámánmégegytéglát" Józsefhez esetleg Horvát "Juuuuuj józsaszíííííín" Icukához hasonlítod, akkor képzeld a végére hogy "tisztelet a kivételnek.".

Nagyjából egyet értek veled, csak szerintem illett az okfejtésed után az egyik kedvenc szövegem a Ponyvaregénybõl.
Ha zokon vetted, akkor szori.
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#2029
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Nekem van. :) Bringázáshoz ideális.


Jó de téged eleve nem mernek elütni, mert túl nagy kár keletkezne a kocsiban :)

#2030
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Szerintem most már sok lesz.
Tudjuk, hogy senki sem biciklizhet, vezethet, nézhet ki, meg lehet okos, mint te, de ezt miért kell állandóan bizonygatnod? Nem utálnak elegen? Miért kell másokat is magad ellen fordítani?

legalább olvasd el teljesen amit írok, illetve az egészet. egyszer sem írtam hogy "én". és nem fordítok magam ellen senkit. ha ezzel igen, akkor meg sajnálom, ilyen az élet. én így látom és gondolom.
és ha már itt vádaskodsz akkor mutasd már meg légyszives hogy pontosan mire is gondolsz, mert amit itt benyögtél annak nem látom elõzményét. lehet bennem van a hiba.
de amúgy köszi, jól telnek napjaim.

#2031
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

felejtésrõl hallottál már?
és arról hogy csoda hogy egy 70 éves járni tud, nemhogy vezessen? térbeli látás 0, sõt sima látás is erõsen gyenge. hallás, és reakcióidõ szintén a 0 körül van, ami megvan nekik az az önérzet, és azt hiszik hogy még mindig olyan jó vezetõk.




Szerintem most már sok lesz.
Tudjuk, hogy senki sem biciklizhet, vezethet, nézhet ki, meg lehet okos, mint te, de ezt miért kell állandóan bizonygatnod? Nem utálnak elegen? Miért kell másokat is magad ellen fordítani?

#2032
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás

Szal hol tok olyan polot szerezni?


a link: http://www.tomcatpol...53&color=orange

Az elnevezés eleve rohadt jó :D

#2033
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

ah..
nem én érzem azt, hogy fényezed magad, hanem te érzed magad lebaszva.. ;)
pedig nem.
csak annyit mondtam, hogy ez nem úgy van, ahogy te gondolod ;)

az meg hogy 2centivel kicentizz téged egy autós, továbbra sem jelenti, azt hogy nem tud vezetni. (sõt?)
a vezetési tudás, és a közlekedési kultúra teljesen külön dolog.


Lassan olyanok leszünk, mint a politikusok szal szerintem egyezzünk ki döntetlenben...---máris nem vagyunk politikusok

Amúgy nagyon örülni szoktam mikor kicentiznek:)

Szal hol tok olyan polot szerezni?

#2034
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ah..
nem én érzem azt, hogy fényezed magad, hanem te érzed magad lebaszva.. ;)
pedig nem.
csak annyit mondtam, hogy ez nem úgy van, ahogy te gondolod ;)

az meg hogy 2centivel kicentizz téged egy autós, továbbra sem jelenti, azt hogy nem tud vezetni. (sõt?)
a vezetési tudás, és a közlekedési kultúra teljesen külön dolog.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2035
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Akkor azért nem gondolod, hogy butaság vot kijelenteni, hogy jobban vezetsz mint..?
oké, fõ az önbizalom, de ne ess át a ló túloldalára.


Már az elsõ hozzászolásodból levettem, hogy mit gondolsz.

Amúgy elnézést kérek, azért mert tartottam magam annyira intelligensnek, hogy ha pl. megy elöttem egy cangás vagy gyalogos nem húzok el mellette 2 centivel, azt üvöltve, hogy te köcs...ög hol a f@szbä mész...---ja és még nekem áll feljebb.
Úgy érzem nem magamat fényeztem de ha ez így jött le akkor

sorry.

#2036
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Nemnem versenyzek...

csak mer 1 állat vagyok tõlem hangos aaaa Kreszpálya ill. néhány más út...:)

Amúgy szerintemaz abaj, hogy-nálunk-sok-autós, azt hiszi, hogy mert hangos attól jobb sofõr lesz.

Ja és olyan-polot hollehet kapni????---nekemis kell 1


Akkor azért nem gondolod, hogy butaság vot kijelenteni, hogy jobban vezetsz mint..?
oké, fõ az önbizalom, de ne ess át a ló túloldalára.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2037
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
:S respect......15 percig szándékosan nem küldtem el az üzenetem...















Dagi: nem kenyerem az hogy szpjak, csak gondolom Leslie viccbõl írta amit írt.....és tudatosítani akartam benne hogy ez nem így van....a vége meg sztem elég igaz, bár ha Te magadat egy Kolompár Pedróhoz vagy Tóth "Hozzámánmégegytéglát" Józsefhez esetleg Horvát "Juuuuuj józsaszíííííín" Icukához hasonlítod, akkor képzeld a végére hogy "tisztelet a kivételnek.".
Meguntam az aláírásom....

#2038
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

a mentalitás egyáltalán enm függ össze a vezetési tudással...
attól emr valaki ordibál, még lehet "jó sofõr".
és fordítva.

15éves fejjel? hmm..
versenyzel tán valahol? (namer versenypályán nem kötelezõ a jogsi.)


Nemnem versenyzek...

csak mer 1 állat vagyok tõlem hangos aaaa Kreszpálya ill. néhány más út...:)

Amúgy szerintemaz abaj, hogynálunksokautós, azt hiszi, hogy mert hangos attól jobb sofõr lesz.

Ja és olyanpolot hollehet kapni????---nekemis kell 1

#2039
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
Nyugodjon békében Erhok! Gyõri graffitis. Éppen haza felé ballagott amikor egy dákófejû autós elütötte. tovább hajtott

#2040
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Thez! Így nem lesz szüke barátnõd, az tuti Ha megutáltatod magad velük. Amúgy szerintem ez nem hajszín kérdése, bár a sztereotípia néha totálisan helytálló. Ja, és a szõke nõs viccek tényleg jók

Ari vagy!:D
nembaj, úgyis a barnákat szeretem, akik még vezetni is tudnak. úgye Te nem szöszi vagy? mert akkor nem írtam semmit, és profik a szõke nõk!:)

amúgy sztereotípia ide-vagy oda, sajna ez a kijelentés túlságosan helytálló. nagyon sajnos...
a rekacióidõre...:D sztem mondjuk úgy hogy egyszerüen nincs reakciójuk.