Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#1961
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Mobil klíma, redõny, mentolos tusfürdõ. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1962
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
vazzzzzee...áááááááááá....ez nem igaz bakker....meghalok
feljöttem pestre, hogy utolsó vizsgámat megcsináljam. szép az idõ meg minden, ahol lakok ,azzal az az egy probléma hogy kiba... nagy ablakok vannak, amin a kellemes napsugarak besütnek, bent meg 40 fok lesz!!! ha kinyitom az ablakot, akkor csak 35, de nem lehet beszélni se a zajtól, meg a szembeni építkezésrõl száll át a por, a redva. most majdnem 30 fok van bent... én meggyulladok bakker
ja és van egy ilyen nyáron fûtõ/télen hûtõ szerkentyû a lakásban, a'la radiátor, DE NEM MÛKÖDIK!!!!!

#1963
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
Szabin vagyok,jó idõ,stb...
"Szopok" egy jó méteres gödörben,mert most ásom ki a csatornát a szennyvíz központi csatorna leágazásához.
De még nem találtam meg a csonkot,szerintem még egy méter.
:-(
Azután már csak 18 méter hosszan enyhe lejtéssel.
:-)
Persze,ha 7végén munkába állok,akkor mindenki a Spanyolországi nyaralásomról fog fotókat kérni,a szinezetembõl fakadóan.
(vagy majd itt-ott hátrányosan megkülönböztetnek...)
Vagy akkor nem is annyira dohogó???
;-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#1964
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
OFF
megvan a sziltanoooom :D
ON

#1965
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Megmelegedett a söröm. Dohogás.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1966
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
valamelyik diszkóban simán felszedheted ;), úgyis alkesz volt az egyik, vagy drogozott, vagy fiatalon járt diszkóba (ott ugye ezt szigorúan veszik)már nem tudom, de vmi balhéja volt, szal vmelyik krimóban biztos megtalálod :D. vmi blikk szerû újságban olvastam anno

#1967
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
meg nem erõsített hírek szerint jövõ hét kedden lezárják a fél várost hogy thez kiélhesse hajlamait:D

amúgy Bush nem bicajjal esett el, hanem azzal a kétkerekû(de egy tengelyen lévõ 2 kerék) rollerral, ami az egyensúly elvén megy elõre (elektormos motorja van, és pofonegyszerû a mûködési elve)

vicces részlet, hogy a tervezõk kijelentették, hogy ezzel az izével nem lehet elesni. És senki másnak nem sikerült még B. W. György barátunkon kívûl :)

Amúgy tök jó lányai vannak, én csipálom õket.....és még az apósom is gazdag lenne ;)
Meguntam az aláírásom....

#1968
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én meg szeretem ha le van zárva a város:) és tökmind1 ha egy buzi amcsi miatt történik, vagy egy kommunista orosz miatt, esetleg sok hülye biciklis miatt.... tökmind1, csak ne legyen a megszokott hétköznap!

#1969
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
akkor most dohogok hogy jajmár pedig reagálni akartam:-)
Autist Team:)



#1970
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Na akkor most elég, aki ezekután jobban belemegy, tölröm.

#1971
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Nekem meg nem hiányzik a sokmilliós befektetése(ez általában eladást, felvásárlást, a magyar pénz küldöldre kivitelét jelenti), így is eladtunk már szinte mindent és szarrá vagyunk adósodva, amit senki sem tud hogy fogunk kifizetni.


1.nekem azért hiányzik, meg annak a jópár munkanélkülinek.
2.tévedés, nem magyar pénz ki, amerikai be :)
3.butaság lenne felszítani a nagy magyar önérzetet a privatizációval kapcsolatban. voltak kétes ügyek is, szal egyik politikus sem jobb, mint a másik, de ha nem privatizálnánk, és minden a jól csengõ állami kézen lenne, akkor mi fizetnénk annak a veszteséges állami vállalatnak a deficitjét, amit termel. mert azt hiszem egyértelmû, hogy nagyon sok állami vállalat/ágazat termel/termelt veszteséget. így meg egy magán ember/cég fizeti, ha fizeti, mert ezek, amint kikerülnek az állami kézbõl, hirtelen nyereségesek lesznek.
ugyebár arra figyelnek a legkevésbé, ami mindenkié, by arisztotelész :)
4.tudják, hogy fogjuk kifizetni ;) (most nem csak a politikusokra gondolok). nem a kifizetéssel van a gond, a határidõkkel, és sok egyéb más tényezõvel, amik nem köthetõek egyértelmûen az adósságmértékhez, mint pl. a gazdaságpolitikai hitelesség , stb...

#1972
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.349 hozzászólás

Véleményem szerint azért utálni Bush-t mert magasabb pozícióban van mint más, vagy mert úgyis sokan utálják, hülyeség (és jó magyar szokás).
Másrészt meg azzal hogy jó viszonyunk van amerikával X millióból, azzal Bush idecsõdíthet elég sok amcsi befektetést. Ami jó.

Szóval ne csak az irigység szóljon belõlünk, gondoljuk végig a dolgokat.

Én sem imádom Busht, voltak rossz húzásai, de alapvetõen elég fontos ember, sok véghezvitt dologgal.


LOL. (nem sokszor szoktam pedig ezt leírni)
Véghezvitt dolgokat...hát igen, végülis... Pont az a baj vele, hogy fontos ember.
Busht nem azért utálják sokan, mert több a pénze, magasabb pozícióba van stb...vannak olyan elnökök akik nm örvendenek közutálatnak, talán nem véletlen. Sztem senki nem irígy Bushra.

Nekem meg nem hiányzik a sokmilliós befektetése(ez általában eladást, felvásárlást, a magyar pénz küldöldre kivitelét jelenti), így is eladtunk már szinte mindent és szarrá vagyunk adósodva, amit senki sem tud hogy fogunk kifizetni.

Szóval, had utáljuk továbbra is, ok?

#1973
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Nagy szerencséje van a Föld nevû bolygónak, egy elnök csak két ciklust futhat az Államokban. Szerencse, hogy csak két lánya van, mert ha fia lenne akkor néhány évtized múlva minden kezdõdne elõlrõl.

Szerintem az volt a legpozítívabb cselekedete amikor, bringázás címén nyomott egy pofást a betonon. :)

Feltöltött kép
Biztos szép beszédet fog tartani, arról hogy Petõfi milyen hõsiesen harcolt a Szovjet tankok ellen! :)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1974
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Így van, éljen Bush az egy szent ember!
Bezzeg a szemét arabok!

#1975
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
akinek meg nem tetszik elmehet itthonról :rotfl: (by gyurcsány)

#1976
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Véleményem szerint azért utálni Bush-t mert magasabb pozícióban van mint más, vagy mert úgyis sokan utálják, hülyeség (és jó magyar szokás). Minden politikus sokkal nagyobb figyelmet kap, Bush pláne, mert õ No.1 célpont a tejojistáknak.

Másik: protokoll van, volt és lesz. Amikor magyar államférfi megy vhova, akkor az illetõ állam fizeti a dolgokat.

Másrészt meg azzal hogy jó viszonyunk van amerikával X millióból, azzal Bush idecsõdíthet elég sok amcsi befektetést. Ami jó.

Szóval ne csak az irigység szóljon belõlünk, gondoljuk végig a dolgokat.

Én sem imádom Busht, voltak rossz húzásai, de alapvetõen elég fontos ember, sok véghezvitt dologgal.
Meguntam az aláírásom....

#1977
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Most végre megtudják pl.: a Seat tulajok, hogy anno miért írtak az 1.6 16V re 61 lovat............ mert a spanyoloknál régebb óta így számítják az összes adót a gk.-ra.

#1978
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
bush egy isten vagy miafasz van?

lezárják miatta a fél várost pedig szerintem csak egy köcsög amerikai a sok közül, aki a világnak is a kelleténél többet ártott

seggnyalás rulez inkább lõnék fõbe..

#1979
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ismerõs meg taxis... azis:)

LL;) tudom. de sebaj, majd az új teljesítmény alapú súlyadóból pótolják!:rotfl:

#1980
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Pontosan! Pl.: Az egyik szállónak azt a részét ahol az emberei tartózkodnak, az én cégem fogja takarítani. Szóval nagyon jó helyekre fog kerülni az a kis apró.:)