Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#1901
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Elképzelték. :)

én láttam is!:)

#1902
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
LFS Demo serrvereken mostanában beépített balf@szok vannak, hogy az ember kénytelen legyen megvenni a licenszt?!

:rocketman

:(

#1903
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Elképzelték. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1904
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 posts

A hölgy, akivel összeakadtam is hasonló "paraméterekkel" rendelkezett, (ill. szép szemei voltak) ezért gondoltam rád... :)

Ilyenkor, (ha nem egy zsírnyakú barom ül a kocsiban) hajtsd föl az ablaktörlõ lapátját. Kárt nem okoz, csak ki kell szállnia.

Fürdõzés jó ötlet, kár, hogy dolgozni kell.

Mad


Honnan tudja mindenki, hogy milyen a szemem? :) Elég kicsi a kép, nem? Nem értem...

#1905
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts
"Csütörtök reggel kényelmesen haladtam az M0-ás autópályán, szegedi irányba.
Hirtelen érdekes jelenségre lettem figyelmes: egy férfi egyedül tolja hatalmas autóját (talán egy Mercit) a szemközti oldalon, a külso sávban. Leállósáv ugyebár nincs és ott még padka sem volt, csak a szalagkorlát.
Mivel én a túloldalon voltam, megállni nem tudtam segíteni.
Közben felrémlett bennem az a nemrégi eset, amikor egy lerobbant autósnak megállt valaki segíteni, aztán szépen keresztülment rajtuk egy kamion.
Ezért szélsebesen ütöttem a telefonba a 107-et, 2 perc után fel is vették, majd kértem az autópálya rendorséget.
Ami ezután következett, az egyszeruen vicc és vérlázító. Röviden felvázoltam a helyzetet: mi a szituáció, hol helyezkedik el és hogy erosen balesetveszélyes. Kértem, hogy valamilyen formában segítsenek az egyénnek.
Erre a RENDORSÉG válasza: "Nem a mi dolgunk, gondolja, hogy majd a rendorautó lehúzza?"
Az illeto rendorségi alkalmazottnak felvázoltam két apró tényt:
-Ha nem segítenek, mindjárt átgyalogol szerencsétlen autóson egy török kamion és akkor min. egy halottal lesz több, no meg egy 6 km-es dugóval.
-Valamennyi autójukra rá van írva a szlogenjük: "Szolgálunk és védünk"
Ez a szolgálat? Igenis úgy gondolom, hogy egy ilyen balesetveszélyes helyzetben, adódjon az bármibol, a rendorség feladata a baleset megelozése bármilyen eszközzel.Ugyanis ezért fizetem az adómat.
Nem azért, hogy szép autókat vegyenek maguknak, meg több milliós traffipaxot, meg elfogó autót (ld egy héttel ezelotti tévériport valamelyik tévé csatornán) és sorolhatnám a rendorség amúgy szükséges, de túlságosan hangsúlyt kapott feladatait.
Bízom benne, hogy a rendorség vezetésében is vannak internetet használó személyek és olvasván a fentieket, fejükhöz kapnak és megteremtik végre a SZOLGÁLTATÓ rendorséget. Vagy lekaparják az autókról a szlogent.
McBurney
#285 - 2006. Júl. 14., 21:45 -"

(forrás:http://index.hu/homa...1&c=1&tb=1&pb=1 )
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#1906
Mad002

Mad002

    vendég

  • fórumtag
  • 57 posts

Szia! Az nem én voltam, mert a paramétereim Kona Lava Dome 2001 narancssárga, elég feltûnõ jelenség ;) (lásd a mellékelt képet)

Amúgyfellendítem a topikot, mert van min dohognom :D

Múlt héten totál lefröcskölt egy autó az ablakmosó folyadékkal, arctól lábujjig (aznapi fürdés megoldva)
Most pedig elegem van, mert itt rohadok az irodában, amikor kint süt a nap és legszívesebben fürdõznék vhol... Váááááááááááááááááááááááá
elegem van és kész!



A hölgy, akivel összeakadtam is hasonló "paraméterekkel" rendelkezett, (ill. szép szemei voltak) ezért gondoltam rád... :)

Ilyenkor, (ha nem egy zsírnyakú barom ül a kocsiban) hajtsd föl az ablaktörlõ lapátját. Kárt nem okoz, csak ki kell szállnia.

Fürdõzés jó ötlet, kár, hogy dolgozni kell.

Mad
"Csak az Itt, csak a Most
A máskor, a máshol nincsen"

#1907
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 posts
Igen de altalaban elozes elott valtunk vissza es gyorsitunk nem pedig amikor mar mellette vagyunk az elozendo jarmunek.
Maskulonben itt tok egyenes volt az ut es nem jott semmi szembe, semmi oka nem lett volna a TAXISnak hogy ezt csinalja. Plusz 5-el mentem, igy a sebessege't siman tartva is megelozhetett volna, csak hogy ertsd a helyzetet. De persze lehet hogy csak nagyon kivoltam es tulreagaltam a helyzetet.

#1908
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
a cigány szót kimodani és írni is szabad, de itt rájuksütni bélyeget kevésbbé(mint ahogy bármi más etnikumra se)

élõben meg lehet nyugodtan csinálni, de abból nem lesz vita, mint itt szokott volt lenni.

Greg: ált mikor elõzik a bringást, akkor ugye nem szeretnének a felezõvonalon ragadni. csakúgy mint bármi másnál. gázfröccs, és az autó már ott is hagyta. ennek követkeménye sajnos pont egy kis pamacs a másik orra/hûtõrácsa elé:)

#1909
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
1. A személyeskedés semmilyen formája nem megengedett. Tilos a fórumon bárkinek - vagy bármely embercsoport tagjának - az emberi méltóságát megsérteni. Tilos a nemzeti, etnikai, vallási, kulturális, nemi és faji alapú elõítéleteknek és megkülönböztetéseknek - akár burkolt formában is - a fórumon hangot adni. A fenti szabály megszegése akár azonnali kizárást eredményezhet (lásd moderálási alapelvek).

#1910
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Egyébként miért tiltott a cigány szó használata?

#1911
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 posts
Talan veletek is elofordult ,az egyik ha lehet legnagyobb szivatas (a fellokes elutes utan :)) az autosok reszerol, hogy pont amikor melletek er es elhalad akkor nyom egy teli CO -s gazfroccsot az Istenadta.
Az mar hab volt a tortan, hogy epp felfele tekertem a Janos-hill-re kb 5-el es a tudom amugy is erosen orditozott levegoert. Komolyan nem ertek nehany embert. Mivel en nem hiszek abban hogy jon a vilagvege es a gonoszok jol megszivjak (mer ugye ki gonosz? ez relative) asszem elokerulnek a krumplik es hasonlo autos szelidito eszkozok nemsokara. Es majd en fogom osztani az igazsagot :)

#1912
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts
megpróbálni elütni szembõl szabad? :D

#1913
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Nem leszel kitiltva, csak fajilag kirekeszteni nem szabad!:)

#1914
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts
Gyorsan bocsánatot is kérek a hangnemért, látom kimoderálódott a hozzászólásom. Azért a blogomon olvasható a történet, ha valakit érdekel...

Mégegyszer elnézést érte, reméllem nem leszek kitiltva, de ha igen azt is elfogadom!

by

#1915
velõ

velõ

    vendég

  • fórumtag
  • 90 posts

Így van, éljen Bush az egy szent ember!
Bezzeg a szemét arabok!


azért ez nem ennyire fekete-fehér, hogy bush a gonosz fõvezér, aki egyedül ráerõszakolja a társadalmat megreformáló demokráciát a "primitív" arabokra...persze, hogy õ az utálkozás fõ célpontja, õ van a leginkább szem elõtt, de õ is csak egy báb ebben az egész kibaszott játszmában, akinek kb nem sko befolyása van arra, mi hogy fog történni...
"you're born with a brain, then you can fucking use it instead of letting others use it for you..."
január 22 - Theogonia

#1916
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Múlt héten totál lefröcskölt egy autó az ablakmosó folyadékkal, arctól lábujjig (aznapi fürdés megoldva)
Most pedig elegem van, mert itt rohadok az irodában, amikor kint süt a nap és legszívesebben fürdõznék vhol... Váááááááááááááááááááááááá
elegem van és kész!


én is tervezek ilyen spricnit a kocsira:D
bringások ellen:p

#1917
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 posts
Kiegészíteném az elõzõket: utálom ezt a napot! Ez már tuti :cry:

#1918
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 posts
Baszus, tegnap leelõz egy skodás, elöttem befékez, és elkezdi mosni az ablakát! Annyi ilyen szarházi van!!! A hasukat meg a kormányon támasztják.

#1919
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 posts
Szia! Az nem én voltam, mert a paramétereim Kona Lava Dome 2001 narancssárga, elég feltûnõ jelenség ;) (lásd a mellékelt képet)

Amúgyfellendítem a topikot, mert van min dohognom :D

Múlt héten totál lefröcskölt egy autó az ablakmosó folyadékkal, arctól lábujjig (aznapi fürdés megoldva)
Most pedig elegem van, mert itt rohadok az irodában, amikor kint süt a nap és legszívesebben fürdõznék vhol... Váááááááááááááááááááááááá
elegem van és kész!

#1920
Mad002

Mad002

    vendég

  • fórumtag
  • 57 posts
Szia Keiko!

Véletlenül nem veled akadtam össze a Lánchídon pár hete? Magellan Gemini, hétfõ reggel "kicsit" álmosan?


Tisztelettel: Mad002
"Csak az Itt, csak a Most
A máskor, a máshol nincsen"