Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#1841
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts
ööö, irtam

#1842
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

szvsz sokan észre se veszik. mással vannak elfoglalva, sietnek, stb. persze nem a flexelõs esetre gondolok :D de ha télleg észreveszik és mennek tovább akkor .............


...akkor Te mit csinálnál?

#1843
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts

http://neistat.com/p...ief_holding.htm

Ez több, mint dühítõ... A mi gépeink megfújását is ugyanez a közönyösség teszi lehetõvé...


szvsz sokan észre se veszik. mással vannak elfoglalva, sietnek, stb. persze nem a flexelõs esetre gondolok :D de ha télleg észreveszik és mennek tovább akkor .............


edit: én hivanm a rendorroket vagy raszolnek hogy: mit teccik csináni? :) vagy szolnék más járókelõnek vagy nem tom. ez talán spontán jön..

#1844
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

http://neistat.com/p...ief_holding.htm

Ez több, mint dühítõ... A mi gépeink megfújását is ugyanez a közönyösség teszi lehetõvé...



Kala: Te odamennél?

"szia, mit csinálsz?"
"elhagytam a kulcsom, most le kell szednem valahogy..:"
"õõõõõõõõõõõõ"


mit lehet csinálni ilyenkor? nem az övé a bringa, épp lopja. hogy bizonyítod? övé a bringa. hogy bizonyítaná ezt?

Te sem tudnád bizonyítani a helyszínen...;´)

#1845
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
"60-70 fokos lejtõn nem tolsz fel semmit, ha mégis, akkor komoly hegymászópályafutás áll elõtted"

Na igen, az tobb mint 100% -os emelkedo :)
Valszeg 60-70% -osra gondolt. ;)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#1846
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,251 posts
  • LocationSvájc
akarsz beszélni róla?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1847
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 posts
:cry: :cry: :cry: Fázom, dolgozni kell és szomorú vagyok...

#1848
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
százalékra gondolt a drága....legalábbis így logikus (60-70%-a a szint a megtett vízstintes távnak)
Meguntam az aláírásom....

#1849
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
http://neistat.com/p...ief_holding.htm

Ez több, mint dühítõ... A mi gépeink megfújását is ugyanez a közönyösség teszi lehetõvé...

#1850
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts

...
Meg azert nem is olyan kicsi, nekem nehany erdei 60-70 fokos emelkedo is elethosszusagunak tunt mig feltoltam rajta a gepet.

60-70 fokos lejtõn nem tolsz fel semmit, ha mégis, akkor komoly hegymászópályafutás áll elõtted
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1851
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 posts
Aze nem. A 3-ason az Arpad-kilatonal pl mar szinte csak kulfoldiekkel talalkozom mikor arra jarok. Vagy ez pont teged igazol es mar megkezdodott a kivandorlas? :)
Meg azert nem is olyan kicsi, nekem nehany erdei 60-70 fokos emelkedo is elethosszusagunak tunt mig feltoltam rajta a gepet.

#1852
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

:D Magyarország van olyan szép, mint bármely más hely a világon, még akkor is, ha a Spektrumon kis hazánkról nem sok filmet láthatunk...



Azér nincs MO-ról film mert olyan kicsi, hogy minen kamerában lötyögne és nem lehetne hallani a kommentárt.....:D
Télleg szép lenne amúgy csak sok az idegenlégiós.....ja meg mindenki el akar menni innen....sajna....ez ellen a sok kivándorlás ellen kéne tenni de ez már politika és ahhoz még kicsi vagyok.....

#1853
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Valóban érdemes hazánkat járni gyalogosan, lóval vagy bicóval, mert rengeteg kis eldugott gyönyörû zugot lehet felfedezni!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1854
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 posts
:D Köszi, legközelebb ezt teszem! Na, jó nem. Most arra gondoltam így utólag, hogy azért egy ilyen szélsõségesen rosszul végzõdött eset miatt mégsem leszek embergyûlölõ, már így is alakul néha a dolog :( Inkább megpróbálok továbbra is pozitívan állni a dolgokhoz. Pl, egy csomó szép helyet láttunk és rájöttem, Magyarország van olyan szép, mint bármely más hely a világon, még akkor is, ha a Spektrumon kis hazánkról nem sok filmet láthatunk...

#1855
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
vagy kérjük a közönség segítségét!;)

#1856
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Vágó István könnyen megoldaná: "Szerintem felezzünk!"


:}

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1857
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
hidd el kifér ott egy ember csak sokáig kell tuszkolni..:)

#1858
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
nagynak elég nagy, csak nem lehet kinyitni mert belerohadt 50 évnyi mocsok:D
Meguntam az aláírásom....

#1859
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Keiko, sajnálom, hogy ilyesmiket kellett átélnetek, de sajna ez a Mávnál így ment! :( Gyûjtõhelye az idiótáknak és idióta eseményeknek.

Mindenkinek melege volt, és elege, mégsem kezdtük el kidobálni egymást a vonatablakon.


Persze, mert nem elég nagy hozzá az ablak! ;)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1860
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Keiko-nak igaza van, sztem senki nem lenne passzív ha például lerúgják a váltóját, vagy széttapossák a féket amit nem rég guberált véres verejtékkel, én megfojtanám.....de ezek csak lépcsõházi okoskodások...


ilyen esetben legalább egy ajtóval arrébbkerülne, és mihelyt nyugta van a bringának, jöhet a passzívság.

AW: most már semmin sem érdemes felhúzni magad... megválasztotta az ország õket, most szívjunk együtt.