Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#1801
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Inkább nem.:D


#1802
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
miert az olotnytol vki jobb lesz?

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1803
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 posts

köcsög kerékpárosok, szétfaralják az erdõt.

;)


Igazad van, azok is köcsögök! :)

Talán kissé elragadtattam magam. De ha azt mondom egy biciklis fórumon, hogy kamionsoföör, neked egy öltönyös, rendezett frizurájú, halkszavú, udvarias, monogám, sportos alkatú, profi közlekedési partner ugrik be, vagy valami más.

#1804
Aty22

Aty22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 319 posts
Hát, igen... a 82-es úton elég gyakori ez sajnos... nekem is kellett már párszor menekülnöm az útról szembe jövõ elõzõ autós, kamionos elõl...
Volt olyan eset, hogy furgon jött szembe, elõzte a kocsisort, dudált és integetett hogy húzzak le az útról mert nem fér el...
Sajnos minõsíthetetlen az emberek hozzáállása a közlekedéshez és a többi közlekedõhöz... Arról nem is beszélve hogy évrõl évre romlik az út állapota, lassan teljesen járhatatlan lesz, most is vannak olyan részek ahol a sáv közepén kell menni mert az út szélén olyan huplik és lyukak vannak, hogy autóval nem mennék rájuk...

#1805
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

más:
A kamionosok meg nagy f*szok.


köcsög kerékpárosok, szétfaralják az erdõt.

;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1806
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 posts
logikus, hacsak szét nem szedték alkatrésznek

#1807
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
a bringatolvajos témára: nyeregcsõbe tessék beletuszkolni egy papírt, rajta a neveddel mobilszámoddal emailcimeddel meg a bringa alvázszámával meg amit még fontosnak tartasz. ha esetleg ilyen esetbe kerülsz, hogy a saját bringádat kell ellopnod/ meglátod a lopott bringádat és bizonyítsd be hogy az a tied, akkor simán be tudod bizonyítani, ott van a nyeregcsõben a kis papír, rajta neved mobilod száma meg a bringa alvázszáma...ha vkinek nemtetszik, akkor mondd meg,h hívja fel a mobilod, és te meg felveszed ott mellette...

#1808
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 posts
Vazzeg pier, ezért prémiumot kapok.
Az Öörangyalod.


más:
A kamionosok meg nagy f*szok. Egyik barátom kamionos, de amiket mesél azokon bringásként nem tudok nevetni. A múltkor is mondja, hogy mikor kamionnal megy nem nagyon érdeklik a kisautók. Pl. mikor elööz, és jönnek szembe, azért bemegy, mégha látszik is, hogy nem fog elférni, jól meghúzza a kürtöt, a kis autó majd letér, mert felméri, hogy semmi esélye. Képzelhetitek, hogy mennyire figyel egy bringásra.

A másik, meg, hogy ugye a kamionsoföörök nem ihatnak vezetés közben/elöött. Ezt komolyan is veszik, mert az állásuk múlik rajta. De azért az elööfordul, hogy leteszi a munkát, elmegy jól bebaszik mert másnap pihenöönapja van. Csak a föönök másképp gondolja, vagy jön egy sürgöös meló. Ilyenkor reggel hatkor felverik, és irány spanyolország, persze ötkor feküdt le még részegen. Hivatalosan minden rendben van, mert megvolt a 8-9 óra pihenööje, csak éppen...
ès ilyenkor olyan nincs, hogy nem. Esetleg ha úgyis éppen fel akar mondani.

#1809
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Ma a kaszás kétszer lengette a kaszáját a fejem fölött.

Nagy tervekkel belecsapok a délutánba , egy 100 kilcsis túra formájában késõi 4 órás indulással.A városból kifele a kerékpárút keresztez egy közepesen forgalmas utat , értelemszerûen kerékpáros elsõbbséggel megtámogatva.Tudom , hogy milyen zicceres az átkelés , kellõ alázattal pörgetek , jön is a csóka a furgonnal , kiszúrtam röpke 100 méterrõl , de mivel tapasztalat szerint az uccsó 10 méteren élesedik be a látásuk , nem is gondolok semmi rosszra.
Jött is a fazonnak a felismerés , hogy itt csak õ a hunyó , de a fék helyett laza bocs miközben majdnem átröppenek a furgon oldalán .
Percekig nem kaptam szikrát , még a lámpát is elfelejtettem lerugni róla.Bármely más bringás jön szarra gyúrja.És frankón , így van....

A másik eset:
ereszkedek a 82-esen Veszprémvarsány elött lehet gurulni 50 felett , közben jó bringás módra fülelek mi várható hátulról.Jön is a 12 ezer köbcenti , felnézek , szembõl autó , gondoltam itt hárman ezen a két sávon egyszerre , össze fogunk veszni.A kamionos megcélozza a könyököm mellett lévõ három centis területet , nekem meg a látomezõmbe berohan egy letört vastag faág ami pont azt a húsz centi betont foglalja el amire szûken igényt tartanék.
Gondolom itt fennforgás van:ha fékezek elgyúr a kamion , mert még mögöttem eszetlenkedik , ha beljebb megyek a szitú dettó.
A lényeg a lényeg:a faág vastagabb részétõl 2 egész milliméterre el , kb a kamion oldalától szintén ennyire ....

Még mindig kiver a víz , 50-nél maccsom sem lett volna....

#1810
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 posts
jajdejó, már négy napja festem a kerítésûnket és az elején a k**va flex vinyogását halgathattam, meg a por, meg ráz azegész, mosmeg a festéket nembirom leszedni a kezemrõõõõõl!!! Amúgy természetesen szánsájn!!! - lenne
ha az esõ éppen nem esne. :blowup: :whacky:

#1811
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 posts
Uhhh nem tudom... en mikor bringazok a forgalomban annyi ismerossel talalkozok... mindenki dudal es integet...... :)

Komolyra forditva a szot, itt Londonban sem gyenge a helyzet. A leggazabbak a taxisok es az indiaiak. A taxis szivbaj nelkul megfordul az ut kozepen, ugy hogy siman elut. A gyalogosok is barmok, hiaba piros a lampa ezek mennek tokon uborkan keresztul.. jomultkoriban, dugo... tepek ezerrel kocsik kozott... nekem zold a lampa, parasztnak piros... (csinibaba... ki sem lat a napszemuvegebol) kilep elem.. satu fek... azert csak elcsapom.. atrepulok a kormanyon... feeliiinggg ... repulok.... aztan egy babakocsi melle, ami nem volt ures, 1,5 cm re becsapodok.. ugy, hogy a kiscsavo kezebol (aki a babakocsiban ficereg) kiviszem a chipses zacskot... gyerek nez, anyuka toporzekolva hisztiroham.. nem gyenge.. elcsapott csaj sminket igazit... kozben a gyalogos lampa zoldra valt... egybol en vagyok a hibas!!! ???? mondom mivan????? na jo aztan olajra is leptem gyorsan, mire a jardok odaertek arkon bokron tul voltam....

Masik eset(pozitiv pelda).. megyek ugyancsak ezerrel (mint mindig) Volvos gondol egyet bekanyarodik elottem kis ivben balra(mivel angliaban vagyunk)... aha... ja... csak az iranyjelzot lehagyta... en meg a tukret teptem le... de mint a filmekben... szalltak az uvegcserepek, a napsutes csillogot rajtuk akar csak a filmekben... na gondoltam ez fasza lesz... csavo satu fek... kiugrik a kocsibol... odarohan... (gondoltam kezdodik, mar koszorultem a torkomat)... csak nez, csak nez engemet, a bringat... halal sapadt... ????? exkjuzmiiii jaj, hogy o mennyire sajnalja, hogy lehetett ekkora barom... nezzuk meg a bringat lett e baja, vigyuk be egy boltba, o kifizeti... en jol vagyok e , a tukor meg le van szarva... WHAT?????? jo hogy nem teazni megyunk egybol.... na tehat vannak azert meg normalis embrek is...
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#1812
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
Jaja rajta vagyunk még a dolgon!!
Rita,ha nem zavar h egyedül leszel csaj ;)

Tegnap jöttünk egy jóót,ha minden jól megy dh veresny lesz még az összel azon a pályán,de nem akarom elkiabálni,szal eléggé durva nagyköves meredek pálya,mindegy nem is ez a lényeg.
hazafelé full fáradtan keresztezõdésben fordulunk be ~5en aztán egy tipikus(nem akarok megbántani senkit)szuzukus pali meg a felesége a záróvonalon égetelnül dudál.hátranézünk hogy mivan ,indunk hogy menjen ha siet, a nõ vezet és ordít,a faszi meg tekeri az ablak és veszettül káromkodik,kisbukóban pont hallotam,no eldurrant az agyam,aztán elmenõben a faszi még vigyorogva bemuatatott.no több sem kellet ordítva habzószájjal nyélen tekerek utána,de elfogyott az áttételem,kicsit (szégyelem magam h gyorsabban mentem itt mint lefelé 49,8)de nem értem utól õket,pedig elõször a jószándék vezérelt hogy megkérdem tõle hogy mért van erre szügség,de mikor láttam h a faszi vigyorgva mutogat úgy gondoltam hogy fölszelem megnyúzom megeszem...

a heccböl ránkhúzom az autót arcokat már nem is említem

miért ennyire tapló minden autós magyarországon?!?!?!?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1813
Arhquuis

Arhquuis

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Innen üzenem annak a kedves kutyatulajdonosnak hogy lesszíves agyonlõni magát, aki tegnap a bicikliútra dobta ki a kutyája labdáját... A kutya: Bernáthegyi a jóltartott elhízott fajtából, cirka 110 kiló. Kábé harminccal mentem neki miután kiugrott egy bokor mögül, pont elém...még arra se volt idõm hogy észbekapjak... Ha nincs rajtam fullface, meg a többi dh-s kellék,(épp edzeni indultam) akkor mentõ, kórház, miegymás. A kutyát magammal vittem, de én jártam rosszabbul, mert a páncél ellenére egy vállrándulással lettem gazdagabb. A tulajnak meg még volt pofája felháborodni hogy elütöttem a kutyáját... Ami felkelt és továbbrohant a guruló labdáért... Szívesen hozzávágtam volna a fickóhoz a bukót, hátha kicsit lehiggad tõle. Kissé hangosan megtárgyaltuk a dolgot, hogy nem kéne bicikliútra kirohangálnia egy ekkora kutyának, mertha mondjuk egy ötéves gyereket lök fel, aki anyjával épp bicózni tanul, az kellemetlen... A végén még mindig én voltam a rossz. Látom azért nem csak én vonzom a barmokat....
Adrenaline is our food, speed is our drug, technology is our religion, Peaty is our god

#1814
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
AF: keressetek egy olyan vonatot ahol van bringaszállító rész, és teljesen békés nyugodt utatok lesz... van ilyen nem egy.

#1815
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 posts

aham...
mert gondoltuk hogy lenézünk egy balaton körre a hegyekben,cask nem akarunk letekerni,aztán jó lett volna a "Miért Állunk Vazze" szolgáltatásait igénybevenni...
de mivel mindenkitöl azt hallom hgy nem igazán szerencsé,így lehet kimarad ez :(


Azért szerintem ne adjátok föl! Mi múlt hétvégén nyomtunk Balcsi kört, meseszép volt és a para ellenére megérte! Menjetek mindenképp! És máskor hívjatok engem is ;)

#1816
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts

ilyen hatassal vagy az emberekre.
igen rank is! :-p
/minket is az oruletbe kergetsz/


kössz a bókot! :tuptup:

#1817
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
aham...
mert gondoltuk hogy lenézünk egy balaton körre a hegyekben,cask nem akarunk letekerni,aztán jó lett volna a "Miért Állunk Vazze" szolgáltatásait igénybevenni...
de mivel mindenkitöl azt hallom hgy nem igazán szerencsé,így lehet kimarad ez :(

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1818
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 posts
Lor, te olyan kis gonosz vagy ;) Ne bánts a kisebbeket, nem megmondtam neked, ejnye! :D

Fish! A "mûködik" szót nem használnám a Máv és a bringa összefüggésében, de igen, elvben lehet szállítani vonaton bicajt, bár nekem egy idõre elment tõle a kedvem...

#1819
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
ilyen hatassal vagy az emberekre.
igen rank is! :-p
/minket is az oruletbe kergetsz/

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1820
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts
a barati körbõl ez a 2 volt ilyen akit ismertem eddig, .. mé' pont a legjobb baarataim? :(