Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#861
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
OFF
nem dohogás, de a metroszexuális szót életemben elõször a South Parkban hallottam :o
ON
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#862
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Oscar Wilde is buzi volt.

es neha engem is neznek annak, de hat szep vagyok, es fiatal. valamint szoke hosszu hajam van. :)

metroszexualisnak lenni nem feltetlen baj, de nehanyan tulzasba viszik, az mar gaz. [David Beckham a leginkabb emlegetett]

esik az eso dohogok
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#863
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Par ev vagy evtized mulva ugyis eltunnek a nemek , mar Renton a Trainspotting-ban is megmondta :)


Ezt hagyományos érdeklõdésemtõl függetlenül én is vallom, mármint, hogy az egész csupán a vonzalom kérdése

Aki tényleg mélyre akar merülni a témába; Oscar Wilde - Teleny :D

#864
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
nem zsírhajú, hanem waxos/zselés/stb, és az sem mindig. Nem nõi napszemüveg, hanem keretnélküli. Nõi edzõcipõbõl nem gyártanak 45öset (és különbenis kicsi/42s lábam van :), de JÉÉÉÉÉÉ még így is férfi cipõt hordok). Gallérfelhajtás meg jól néz ki, bár nem mindegyik gallérral és nem mindenkinek áll jól. Ingeim kb 20%nak ha jól néz ki felhajtva a gallérja, meg a farmerkabátomnak.

további kérdések?
Meguntam az aláírásom....

#865
cimarcimar

cimarcimar

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Miért vesz minden zsírhajú diszkókirály nõi napszemüveget? Miért kérnek a nõi edzõcipõkbõl negyvenötöst? Miért hajtják fel a pólójuk gallérját? Nehogy leégjen a nyakuk a tengerparton? Szánalmas!

#866
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

- Lelep oda ahol nem szolnak be, nem nezik le.


mondjuk én ezt tudnám a 3 közül legjobban honorálni, és mikor már elég nagy a koncentrációjuk, hát igen....
:P

#867
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Skacok tudom nem vagyok mod de ez miota dohogas? (Mindenestre reg rohogtem ilyen jot, elnezest azoktol akiket ez bant) Plusz sztem ez nem olyan tema amit eltetni kene, van eleg sok "furcsasag" igy is a vilagban.
A masik meg: Az hogy valakit nem neznek heteronak az valszeg attol fugg hogy milyenek a kulso belso tulajdonsagai, hogyan oltozkodik es cselekszik, vagyis milyen a stilusa. Ha az zavar valakit, hogy ez masoknak nem tetszik (mert o mar csak ilyen) akkor 3 dolgot tehet:
- Megszokja.
- Megvaltozik.
- Lelep oda ahol nem szolnak be, nem nezik le.
Egyebkent meg nem kell vele foglalkozni , ez manapsag ugyis divat
Ilyen egyszeru(?) az egesz.

(Ebben a postban az volt a dohogas, hogy zavar a tema tulzott felkapottsaga, tudom menjek mashova ;) )

Par ev vagy evtized mulva ugyis eltunnek a nemek , mar Renton a Trainspotting-ban is megmondta :)

#868
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás

van egy új szó a heteroszekszuális "buzikra", mostantól használjátok ezt: metroszekszuális. ;)


Nah, örülök, hogy egyre többen ismerik ezt a szót.

Rózsaszín lila és babakék póló tök ok, nem azt mondom hogy sok van belõle (najó babakékbõl de), de van és hordom.

Kala meg látens, még csak kezd érdeklõdni a dolog után, ne bántsátok, félénk. :D

jah és ma délelõtt egyik sim. csaj most látta elõször az új kabátomat, megszólal: olyan csajos .....nem is, inkább olyan buzis vagy ebben. Nem tudták mér röhögök annyira.
Meguntam az aláírásom....

#869
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Csak azért kérded mert lakótársat keresel, mi?:D


Igen, a seggLYUKAMBA:p
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#870
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Csak azért kérded mert lakótársat keresel, mi?:D

#871
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Rózsaszín póló a megfelelõ arcokon király szerintem.
Sõt a fekete rózsaszín kombó meg ütõs.
Ne add fel csuporka, passzív vagy aktív vagy?:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#872
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
tényleg! miért hordassz rózsaszín feszülõs pólót?:) (komolyan! milyen indíttatásból?)
Kala mindig feltünik ott, ahol ilyen téma lesz:D

#873
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Engem szerinted rozaszin feszülös poloban és rozaszin cipöben hányan néznek buzinak?


Ez a név, az avatar és az öltözködésed együtt azért már több mint gyanús. :D

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#874
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
van egy új szó a heteroszekszuális "buzikra", mostantól használjátok ezt: metroszekszuális. ;) és akkor nincs gond.
mondjuk ilyen névvel hogy "csuporka" meg sem fordult a fejemben, hogy nem nõ vagy.... :)

kala: irigykedsz? :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#875
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
"zacsipacsi" Sala, "magára adó" the_d, "jövõ pinája a segg" lor és a meghasonlott N_Vitya egy topikban, át is nevezhetnénk Kék Osztrigára :)

#876
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
melegedunk vazz

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#877
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Vitya télleg ne kapd fel a vizet ilyeneken. Most hogy így beszéltek róla, rájöttem hogy lassan 3 hónapja nem nézett senki buzinak!!!!
Pedig öltözködésem és viselt dolgaim (jól fõzök, jobban értem a nõket mint sok embertársam, stb) miatt volt már sok példa rá, csaj is pasi is nézett már annak.
Régen én is izéltem ezen, de 2 éve már nem nagyon.

Attól még hogy egy pasi ad magára nem buzi, ezt sokaknak meg kellene tanulnia.

Neked és másoknak is meg azt hogy a jó pasi és a buzi között sajna kicsi a különbség, de aki nem látja a különbséget, az haljon meg. Aki látja (lsd csuporka csaj-esete, én vt bnõim egy része), az meg jól jár ;)
Meguntam az aláírásom....

#878
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
És mi azzal a gond hogy buzinak néznek?

Engem szerinted rozaszin feszülös poloban és rozaszin cipöben hányan néznek buzinak? Volt már párszor hogy szorakozo helyeken oda jött csaj hohgy izé, ugye nem vagyok buzi mert teccek neki...(ez ráadásul azé jo mert ha nemteccik/van épp b-nö akkor rá kell vágni hogy igen :))

Illetve vannak olyanok akik csak ugy köszönek nekem "szia buzik királya" és kit érdekel? Már annyira megszoktuk hogy már a rájátszás is nagyon jol megy, mert hát köszöni csak kell az alatvaloknak :)

Még két dolog:

Csak azt lehet szivatni aki hagya magát, elöbb utobb rájönnek hogy ha nem kapod fel a vizet akkor nem éri meg téged szopatni..
Ha legközelebb lebuziz egyik spanod, akkor szépen menj oda hozzá, közbe igazisd meg a hajad, karod hajlisd be a kezed meg legyen szép egyenes, majd egy neki egy puszit és mond neki hogy a pucér testéröl álmodsz vagy hogy minid is bejött neked az ari kis nozija...Ezután tul gyakran nem fog ezzel szivatni, föleg ha van kis közönség is körülötettek...

Esetleg ha nagyon nem jön össze a dolog, küldhetek neked ugy 2 méter kötelet :lol1:

#879
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás
nkarcsi: alapja csak ez volt, meg az, h nem számolok be csak kevés embernek rövidtávú csajokról. na meg a hajam, bár elég bunyik dolog amiatt bármire gondolni. személy szerint én nem látom vele a problémát, de biztos mások okosabbak :bananadan

#880
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

N_Vitya, vmi alapja csak lehetett:) vagy ez hogy volt?

ne itt ismerkedj :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.