Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#721
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
tán mert Magyarországon vagy!!!Itt az idióták kapják a nagy zsét, és mindenki csodálkozik, hogy minden állami társaság veszteséges

#722
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
Máv...
Lemegyek ma az állomásra barcikán. Mondom a nõnek kérek a 13:02 Ipre meg a csatlakozó ICre jegye vasárnapra Budapestre. Mondja nekem, hogy jó de azt ugye tudom hogy csak 4 perc van átszállni és csak 7 perc minõsül átszállási idõnek úgyhogy a késik az IP az IC nem vár és a jegyem se kapom vissza.
Mondom neki, hogy ha most csináltak új menetrendet miért nem lehet hogy Ózdról 5 percel hamarabb induljon az IP és akkor mindenki jól jár?
Erre azt mondja, hogy csatlakozó vonatnak ott van a 12:30as személy ami beér Miskolcra 13:00ra és akkor ez csatlakozik a 13:28as IChez.
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
MÉÉ ilyen hülyék?
MÉÉ
MÉÉ nem indul 5 percel hamarabb az IP ózdról???
Belehalna a máv ha valamit értelmesen csinálna :(

#723
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

én plakátoló leszek :)
meg természetesen munkanélküli :)

kala Te böcsész vagy nen ? téged vár a segíthetek? család...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#724
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
én plakátoló leszek :)
meg természetesen munkanélküli :)

nem tudom mit háborogtok mindig a vizsgák miatt....

ez évrõl évre téma az azévi fórumos gólyáknak köszönhetõen :)

#725
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hat en is ugy voltam vele hogy inkabb leszek diploma nelkuli munkas, mint munkanelkuli diplomas...

azt kell mondjam, eddig ugy nez ki, igazam volt.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#726
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
diplomas munkanelkuli
ja nem azok a jogaszok gazdaszok bolcseszek
tenyleg ti mik lesztek

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#727
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Valaki világosítson fel pls, hogy végül is mik lesztek ha nagyok lesztek...:)

Mert egyben biztos vagyok nem jogászok!!!:)

#728
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
nem tudom mit háborogtok mindig a vizsgák miatt.... nem kötelezõ ez mán

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#729
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nagy gáz, ha második félévben nem veszem fel megint a mikro és makrót? Mit vesztek vele? (csak az átlag miatt jó lenne nem bukni egy 4 kredites tárgyból megint) meg kizárt h átmennék.

#730
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
OFF>

vizsgáról nincs infód? állítólag ott már átrugdosnak mindenkit. igaz e ez e? )

Hát nekünk még (húú, de rég volt, tán már 1 éve? :D) külön volt a polimertech alapjai és a polimerek techn-ja, 1-1 félév. Viszont úgy látom, nektek egybe van, különben nem lettél volna még a laborban :-) Az elõbbire vannak kidolgozott tételsorok, az utóbbi már kicsit nehezebb, de: barna könyv, nagykirály :-) /ha van eladó vennék ;-)/ És a könyv hátulján ott a bácsi, így lehet gyakorolni szóbelire :-)
ja és a köpenyes fijúkjányok bácsi is nagyon vicces :-) bár lehet, hogy õ Czigány tanár úr, nemtom, biztos késtem az elsõ 5 percrõl
ON>

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#731
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás
the_d: lehet lámaszemû vagyok, de nem látom a különbséget :D

RobesPierre: én is vezetek, és kapcsi meg se elõzném ilyen esetben a bike-ost.

nagy volt ma, havert épp figyelmeztetni akartam az út szélén lévõ sárra, amikor visszanézve megtapasztaltam, h elõttem állóra lassít az autó. hülye autósok, miért lassítanak elõttem, ha nem nézek oda :D

#732
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hát õõõõ.

elsõ órán Czigány tanárúr volt benn. õ elég látványosan dobálozott a telefonjával meg palackokkal h szemléltesse a müanyagok kiváló tulajdonságait :D elég érdekes volt, aztán jött Halász tanárnõ aki elkezdett kémiázni, na onnantól kezdve egyre ritkábban jártam be ) nem tom volt e benn Czikovszky, de a könyve egészen használható szerintem.

#733
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás

ki írta meg végül? :)

polimerbõl írtam ma gyakIVt. remélem most már meglesz különben csinálhatom ujra az összes buzi gyakorlatot :mad:

/off
viszont 4es lettem mérésmüszerbõl meg üzleti jogból :D



Neked nem tartott órát dr. Czikovszky? (õ polimeres asszem)

#734
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Bálna: Lehet hogy az idõjárás, csillagok állása vagy a telihold okozza, de meg vannak hülyülve a sofõrök. Tegnap én is majdnem szemtanúja voltam egy kerékpáros elütésének. Amióta kivasaltak engem, azóta iszonyat módon figyelem a közlekedés résztvevõit és mintha megéreztem volna itt lesz valami. Egy út mellett álltam, jött egy kerékpáros, olyan 30-as tempóval tekert. Megelõzte egy kisteherautó és miután elhagyta megállt az út közepén keresztbe és elkezdett betolatni egy mellékutcába. A kerékpáros még el akart gurulni mögötte (helyesebb lett volna a tolatólámpa kigyulladásakor fékeznie), de tolatásával bekényszerítette a mellékutcába. Épphogy elfért mögötte. Figyeltem a sofõr tekintetét, de szerintem fel sem fogta, hogy közben valakit veszélyeztet. Normális az ilyen sofõr? Megelõz egy kerékpárost utána 5 mp-vel rátolat a nyakára.

#735
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
LOL
mostmér? :D két ünnep között végig ezen dolgoztam, minden éjjel fotosoppoltam hogy kész legyen elsejéig!

azért köszi ;)

#736
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
bocsi Matt, nem leszólni akarlak vagy ilyenek, csak b*ssza a szememet már elgé régóta az avatárod (minõsége), gondoltam összedobok vmi normálisat neked :)

használd egészséggel

Feltöltött kép
Meguntam az aláírásom....

#737
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
kompozitos az tényleg jó volt :) csináltunk üvegszálat. meg a srác is jóarc. segített most is ZH-n! thx! )
szal alapjában véve többnyire jóarcok a srácok, meg érdekes is,deazér mégse lenne jó még egy labor amire muszáj bejárni. köv félévben lesz enélkül is egy rakat.
majd inkább önszántamból látogatom õket ha érdekel )

vizsgáról nincs infód? állítólag ott már átrugdosnak mindenkit. igaz e ez e? )

#738
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

MIT AKART? MIT GONDOLT????? MIT?????
De nem jöttem rá...

Ezeket a kérdéseket normális hangnemben a helyszínen feltenni neki, így most csak rágódsz és mérgelõdsz rajta...



@MaTT nagykirály gyakorlatok, legjobb a bejárat után jobbra, full vegyvédelmi cucc, bár a szemcsin már nem látsz de ne zavarjon :D

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#739
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
szerintem nem szélvédõtörés..
amikor a busz megállt látványosan elesni, majd fájó arccal felkelni, feljelenteni, és kártérítést követelni.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#740
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

bringarol leszal kritikalmasszosan pedallal elso szelvedo szilankosra tor


Komolyan mondom ott tartottam... Ilyen ideges nagyon ritkán vagyok, mint akkor lettem... Utána meg azon gondolkodtam, amin szintén felb@sztam az agyam, hogy MIT AKART? MIT GONDOLT????? MIT?????
De nem jöttem rá...