Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2621
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Hol látni ilyet autós vagy bármilyen más körökben????


Nemzetközi szállítmányozás, konkrétabban Kamionosok.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2622
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
dohogo off
A bringázásban az összetartás a legjobb.Amíg a másik hozzám hasonló bringással ismeretlenül köszöntjük egymást addig se autós , se gyalogos nem ellenél.
Hol látni ilyet autós vagy bármilyen más körökben????
dohogo on

#2623
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás

Azért itt gondolom ti is látjátok ,hogy létezik egy bringás társadalom és ebben ,ha egyikünk csinál valamit ,akkor másikunk megihatja a levét és fordítva.


Ez így van. A helyzetet még az is nehezíti, hogy a bicajozás minden irányzatát is egy kalap alá veszik. Pl. ha valaki dirt-öl a lépcsõn és rossz élményeket okoz vkinek, attól kezdve a sima városi aszfaltbringás is utálva lesz. Semmi bajom különben a dirt-ösökkel, innen is jó egészséget mindenkinek! :)
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#2624
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Múltkor mentünk a körúton a szemerkélõ (szakadó) esõben (de rég volt, istenem...), ahol akkora volt a dugó, hogy sehogy nem fértünk el, úgyhogy egy idõ után meguntuk és felmentünk a járdára. Tekerek szépen csigatempóban, kerülgetem a tízezerhatszázmillió gyalogost, mire az egyik kiülõs hely mellett a mögöttem lévõ srác úgy gondolta, hogy most akkor õ jól bevág elém (gyalog!) és kikerül. Aha, csak közben megfogott és szó szerint arréb tuszkolt, én meg lecsúsztam a bringáról, be a gyalogosok közé. Utánamentem, és szóltam neki, hogy azért lelökni nem kellett volna, mire ez a hülye olyan meglepetten nézett rám, hogy kénytelen voltam rájönni, észre se vette, hogy lelökött. Bár nem tudom, hogyan, mert bringán ülve azért jóval magasabb voltam nála.

Ennyit embertársaink empatikus készségérõl.

:mad:
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2625
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
És ha majd mindenkinek lesz rendszáma, lehet majd számháborúzni.
Mert akkor alanyi jogon mindenkinek járhatna. ééés....
"....Micsoda álom , képzeljenek el egy olyan Magyarországot ahol mindenki büntethet és mindenki büntethetõ."

A múltkor a Moszkva tér felé mentem és egy idõs hölgy (még sosem láttam tuti)
olyan csúnyán nézett ,hogy sztem ha ölni tudott volna a szemével, már a pokol feneketlen mélyében lennék. Pedig azon kívül ,hogy a járdán közlekedtem (egyes õrült autósok miatt ugye... ) semmi szabálytalanságot nem csináltam. :)

Azért itt gondolom ti is látjátok ,hogy létezik egy bringás társadalom és ebben ,ha egyikünk csinál valamit ,akkor másikunk megihatja a levét és fordítva.
Merha mondjuk én ma "kellemetlen élményeket" okozok egy autósnak ,akkor lehet hogy holnap rajtad fog áthajtani stb. Persze most kicsit eltúloztam,de van benne realitás nem?
Ez fordítva is igaz, mert ha pl fellök az Omega koncertre érkezõ angry mob, mint engem. Akkor utána nehezen tudom megállni , hogy ne kerüljek el minden koncerthelyszínt, pedig igazábol csak az a pár ember volt g*ci aki ok nélkül fellökött. Mkay?

#2626
Libavér

Libavér

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Bringázásból jövünk haza amikor a fogas (alsó) végállomásától ötven méterre egy osztag nagymamával találkozunk:...a bicikli be lesz tiltva! Minden bicikli rendszámot fog kapni! Meg jogosítványt kell hozzá szerezni! Szemét banda!

Kérdem én, ennyire unatkoznak má a budai öregasszonyok? Elég jó dolguk lehet...

#2627
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
klafa.

...

idõsebb autószerelõ mktárs, egy retekrozsdaszinre festett fiat ritmo /turismoCompetecione :-))/ büntette bunkókámékat, azt a tipust, aki 50el zizzen be egy keresztezõdésbe, persze nagyarcúan ferdén már a várható haladási irányba már a sávba dzsasszva a hajó orrát... s a nagyobb forgalmú útra vár besorolásért..ezzel a sportos manõverrel ajulásra késztetve a gyengébb idegzetû, drága városi kisautóval rendelkezõ alanyokat. Nem így tanult kollegámat a ~20 éves, "mindenmindegyennekmár" autójával:
bunker keresztezõdés, ritmo flashgáz..bámmm zuzódnak a szépen kreált német sárvédõ/ lámpa vonalak...
kopasz zene levesz, kiugrik..megöllek, többet ér a verda mint a retkes életed stb,stb..
mktárs vázolja a helyzetet,/stop tábla mutat /egyben elutasítva az "acc itt 300et bazmeg me' kiirtalak a kurvvaanyáddat gácci" lehetõséget...

rendõr ki..:szevasz, józsikám/ kollega polgárõr :-)))))/ csak nem adták meg az elsõbbséget? ejej...
akkor sajnos ez ennyi, szonda, szokásos téma, aztán ki merre lát, biztosítójához.

már volt neki két ilyen: egy új 3as bömös apucitól kérve,este, dizsi elõtt fél 10kor, meg egy kis corsa az a halálramaszkozott fóliázott zenegép jelleggel... az elég csúnya lett, láttam képeket...

"józsi bá" mosolyog, s agyal ki kéne cseppet kazánlemezelni belûlrõl a kasztnit elõl... :-)

#2628
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Bp ismet megmutatta az igazi arcat :-o

Szituacio:
Hatalmas kocsi begordul elenk keresztben ket nagydarab foszerral (a kerekpar es gyalogos utra) hogy a (neki )merolegesen halado jarmuoszlopba valo besorolasi idot ott varja ki a zebran! (ugye tipikus?)
Cselekmeny:
Erre en hangutanzo es hangulatfesto szavak alkalmazasaval (egy budos karomkodas nem hangzott me'g el :) ) probaltam tavolrol kozolni vele nemtetszesemet es kerultem. Mire o nem kicsit hangosan (orditott) probalta ertesemre adni, hogy most kinyir vagy valami hasonlo es a sajat es a tobbi jarmu "testi" eppseget veszellyeztetve mar szalt is volna ki a kocsibol hogy bevaltsa igeretet, am kedves baratunk radobbenhetett hogy "meretes" luxusverdahoz edzodott teste nem felel meg a kemeny utcai kovetelmenyeknek (futas) vagyis tul lomha (plane a fux-al) ahoz hogy eljatsza (... ide mindenki kepzelje el kedvenc akciohoset...) es visszaszallt a "szerencsed hogy most nincs kedvem futni utanad" megjegyzes kozepette.
Konkluzio:
En meg nem tudtam, most oruljek vagy sirjak.

Tudom ez nem egyedi eset ,de jo volt kiirni magambol :D

#2629
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
én az ágyamból pont látom a tévét, úgyhogy tegnap el is aludtam a RTL Klubos filmen amiben Joey volt

#2630
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

nem kötelezõ tévézni
én arra használom hogy jót lehet rajta aludni


+próbáltam...qrva kényelmetlen, rohadtul nyomja a hátam...lehet nagyobb tv-t kéne vennem ? :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2631
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
nem kötelezõ tévézni
én arra használom hogy jót lehet rajta aludni

#2632
Fredo

Fredo

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
A mióta ker. Tv-khez kerülnek egyes sportesemények, azóta az van ami más mûsorokkal is: el*rvulnak, azaz tehetségtelen szpikerek mondják a kötelezõ (elõre megírt) szöveget, vajmi keveset törõdve a tényekkel és történésekkel...

#2633
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
sajna nincs sport1 közelemben, így kimarad korda báttya ... de biztos megalol lehat:

úristen megadja..NEM de MÉGIS 123230 Euró Úristen gyere má bazme' klárika befosol, ilyet


:-))

#2634
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ja a korda egy hihetetlenül röhejes köcsög.
A hangot meg nem veszem le, mert legalább szól a zene (bár néha már unalas) Éjszakára...hmmm izé no...alvásidõre?... szóval mikor összeesem ;) :D akkor jó ha ki van kapcsolva a folyamatosan mûködõ szgép amin menne a zene (is.)

Ride everywhere.

.


#2635
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

vedd le a hangot, s tekerd fel a hifit.
Faszomnak kommentátor a sporteseményekre, ha idióta:
focit ugyse néz senki, a boxhoz ált, nem értenek, a forma 1 meg csak a vernyogásról szól.,.. Sztem, elfelejtik, hogy én LÁTOK!! tehát ebbõl kifolyólag nem kell!! elmondaniuk azt, ami történik, hanem különbözõ a képsorokból ki nem derülõ dolgokkal kell traktálni a nézõt, ami által kaphat teljesebb képet a látott sporteseményrõl... a föld legbirkább kommentátora a palik"lehethomoszexuálisvagyok" lászló , miatta szoktam le a vasárnap délutáni "kinnesik,uccselehetmitcsinálni nézzünk ilyen formajegyet" dologról ......egyedül a sipos brigád komoly a túrdefranszon. Ha félálomban hallgatom a dögunalmat-180km keresztül a loáár võgyön, baszottul nem történik semmi..aztán valami vérökörséget köp be valamelyik..sikítva lehet röhögni :-)))

+ a Korda - Horváth János a sport1 póker mûsorban..alapba qrvára nem érdekel a póker, a Kordát világéletemben utáltam...de így együtt..annyira rossz hogy már szinte jó, muszáj szétröhögni magad..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2636
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
vedd le a hangot, s tekerd fel a hifit.
Faszomnak kommentátor a sporteseményekre, ha idióta:
focit ugyse néz senki, a boxhoz ált, nem értenek, a forma 1 meg csak a vernyogásról szól.,.. Sztem, elfelejtik, hogy én LÁTOK!! tehát ebbõl kifolyólag nem kell!! elmondaniuk azt, ami történik, hanem különbözõ a képsorokból ki nem derülõ dolgokkal kell traktálni a nézõt, ami által kaphat teljesebb képet a látott sporteseményrõl... a föld legbirkább kommentátora a palik"lehethomoszexuálisvagyok" lászló , miatta szoktam le a vasárnap délutáni "kinnesik,uccselehetmitcsinálni nézzünk ilyen formajegyet" dologról ......egyedül a sipos brigád komoly a túrdefranszon. Ha félálomban hallgatom a dögunalmat-180km keresztül a loáár võgyön, baszottul nem történik semmi..aztán valami vérökörséget köp be valamelyik..sikítva lehet röhögni :-)))

#2637
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
elegem van az extrémen a két hülye hozzánemértõ pöcsbõl, és a bugyuta fordítóból!

Ride everywhere.

.


#2638
mammutkergeto

mammutkergeto

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
meg a 14 éves pöcsök és társaik kis 50 cm3-s robogójukkal menõznek. Szánalmas azt hiszik menõk de néha kedvem lenne egye-kettõt lerúgni a járgányaikról

#2639
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
normális európai országokban forgalmazni Franciaországtól felfele..- ahová ezzel méc bõven OK a bicó. kivétel pizzafutár, mondjuk. :-)))
ez a barom keleti népek közlekedési eszköze, amin rajta ül az egész tetû család, s telefüstölik a kibaszott bazársort.



bocs. módosít...

#2640
mammutkergeto

mammutkergeto

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
egyetértek veletek, én gyakran megfordulok a velencei. hegységben és itt sajnos teljesen legális lett mind a qvad és a motocross is. teljesen szétszedik a hegységet és közveszélyesek, nincsenek tekintettel másra. de a múltkor az egyiket a mentõhelikopter vitt el mert akkorát perecelt