Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2061
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Nem szeretnék nagyképûnek tûnni de sok sofõrnél én 15 éves fejjel már jobban vezetek:chin:

És ezt nem a magam fényezése céljából írtam hanem azért mert elszomorító jónéhány magyar autós mentalitása ill. vezetõi tudása:(

#2062
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Persze, és neked nem két parkoló kocsi közé kellett betolatnod, hanem a strici meg a k*rvája közé :)

#2063
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Én 10bõl 9szer a 8kerben vezettem, az oktatóbácsi hesszelte a "hölgyeket" a Roda (gy.k.:Rákóczi tér) környékén:D Éjszakai vezetés is ott volt persze
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#2064
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
én babaáruházban:D
Autist Team:)



#2065
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Hehe, ez velem is így volt, voltam az oktatóval bankban, gazdaboltban, postán, stb. :D

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#2066
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
persze hogy.. én Pécsen tanultam vezetni, az volt a szokás, hogy 'természetesen' meglátogatjuk aput/anyut, oktató kurváját hazavittük Harkányba (országúti, éjszakai vezetés), meg mentünk tankolni a haverokhoz, postára, ilyesmi... 17 évesen még nem mertem beszólni, hogy nem így kéne.. na mindegy.. a lényeg, hogy mondjuk egy 60 perces órából 20 perc tétlen várakozás volt :(

Az én apámnak mondjuk csak egyszer borult el az agya, mikor én is ott ültem a kocsiban, úgyhogy túl sokat nem hoztam otthonról ebbõl az agresszióból..

#2067
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

... Bár az oktatók is jó nagy surmók :D


egen...pont ezt akartam magam is említeni ....persze tisztelet a kivételnek....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2068
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás

persze.. a ffi 'vezetõket' se csípem.. én nap mint nap azon gondolkozom, hogy miért van ennyi rossz sofõr.. ez nem lehet véletlen! Szerintem a dolog ott kezdõdik, hogy már az autósiskolák is "akcióznak" csak minél többen szerezzenek náluk jogsit.. lecsalják a vezetési órákat.. ehhh... és ez a vége!!! A sok balf*sz agresszív majom, aki a fék helyett a dudát nyomja, hogy a következõ pirosnál meg satufékkel álljon meg


Én azért itt inkább nevelési háttérre gondolok. A sok bunkó ezt hozza otthonról, mert már apuka is folyékonyan káromkodva szídta a másik sofõrt, még akkor is, ha õ volt a hülye. Intelligenciára nem vállal garanciát egyetlen ATI sem. Érthetõ... Bár az oktatók is jó nagy surmók :D

#2069
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
persze.. a ffi 'vezetõket' se csípem.. én nap mint nap azon gondolkozom, hogy miért van ennyi rossz sofõr.. ez nem lehet véletlen! Szerintem a dolog ott kezdõdik, hogy már az autósiskolák is "akcióznak" csak minél többen szerezzenek náluk jogsit.. lecsalják a vezetési órákat.. ehhh... és ez a vége!!! A sok balf*sz agresszív majom, aki a fék helyett a dudát nyomja, hogy a következõ pirosnál meg satufékkel álljon meg

#2070
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

A nõk alapvetõen nem figyelnek a közlekedés többi résztvevõjére, szerintem, legalábbis a tapasztalataim alapján..


szerintem abszólút nemtõl független a dolog.....általában szarnak rá mindenre ffi/nõ tökmindegy....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2071
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Persze.. határozottság.. az fontos, meg az, hogy szûk utcában úgyse fog kiszállni, és utánad menni se fog, ez adjon erõt :D persze csak ha igazad van... egyébként a pasi letekeri az ablakot, és teli torokból ordítja, hogy "take me down to the paradise city" :D nagyon vicces... biztos elege van az altatódalokból... :)

#2072
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás

A nõk alapvetõen nem figyelnek a közlekedés többi résztvevõjére, szerintem, legalábbis a tapasztalataim alapján.. a férfiak többsége meg mind Mikael Sumakker, fõként az egyhármas buzuki swiftben, amikor felbasszák az alufelnit, meg a teszkóban vett alu kipufogóvéget hehehe, ablak leteker, zene bömböl... mint a szemben lévõ cég egyik munkatársa, aki minden reggel jön a családi egyterûvel, ablakon a baby an board matrica, és bömbölteti a gánzenróziszt.. hehehe... reggelente kiéli az elfojtott vágyait :)


Szegényke, legalább a munkába menet megpróbál keménynek látszani. De legalább Gun's-ot hallgat, ez is valami. Gondold el, ha ugyanezt tenné, csak Britney aláfestéssel. Ha nem lenne gyerekülés hátul, még azt hinnék, hogy homokos :D
(Sorry, ha vki szereti Britneyt, ízlések és...)
Amúgy rájöttem, hogy azt rontottam el korábban, hogy nem voltam elég határozott. Sokkal jobb, még, ha néha pofátlannak is hisznek, mintha átmennek rajtam, mert nem tudom eldönteni, hogy most mehetek- e vagy sem :D

#2073
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
bekaphatják azok a tanárok, akik szopatnak, ráadásul olyan tárgyakból ami nekem számít. ha emiatt nemvesznek fel ahova akarok menni..
mértjó nekik? tegyek róla h nelegyen az? ha ez kell akkor teszek is.

#2074
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Amúgy megfigyeltem, hogy általában a nõknek nincs vezetési kultúrájuk. Biztos élvezik, hogy van a seggük alatt egy autó és azt hiszik, hogy mind kõkemény "kihaénnem" nõcik lesznek ettõl. A pasikkal sokkal jobb tapasztalataim vannak, bár gondolom, azért is, mert egy rikító rózsaszín mezben tekerek, így messzirõl látszik, hogy nõnemû lény vagyok :D Micsoda mák!


A nõk alapvetõen nem figyelnek a közlekedés többi résztvevõjére, szerintem, legalábbis a tapasztalataim alapján.. a férfiak többsége meg mind Mikael Sumakker, fõként az egyhármas buzuki swiftben, amikor felbasszák az alufelnit, meg a teszkóban vett alu kipufogóvéget hehehe, ablak leteker, zene bömböl... mint a szemben lévõ cég egyik munkatársa, aki minden reggel jön a családi egyterûvel, ablakon a baby an board matrica, és bömbölteti a gánzenróziszt.. hehehe... reggelente kiéli az elfojtott vágyait :)

#2075
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
mintha nem tudnám/derült volna ki ez elõzõ beírásodból:D
Meguntam az aláírásom....

#2076
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás

Jan Ullrich is Józsaszín mezben teker........de nem menrnék fogadni hogy nincs töke:D


Hehe, köszi! :ona: Lány vagyok :D

#2077
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Jan Ullrich is Józsaszín mezben teker........de nem menrnék fogadni hogy nincs töke:D
Meguntam az aláírásom....

#2078
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás

tipikus, út jobb szélén tekerek, mögöttem autó gyorsít, majd élesen jobbra fordul elõttem a következõ utcába, én megállni alig-alig, utána mentem, mert pechjére ott meg dugó volt, aztán kedvesen közöltem vele, hogy egy pici több figyelem legközelebb, mert kár lenne összekarcolnom a vadiúj aputól kapott pözsó kéccázhetest, mer'hogy egy telefonáló hülyekisp*csa volt a "sofõr".. nah, tényleg jó ez a topik :)


Amúgy megfigyeltem, hogy általában a nõknek nincs vezetési kultúrájuk. Biztos élvezik, hogy van a seggük alatt egy autó és azt hiszik, hogy mind kõkemény "kihaénnem" nõcik lesznek ettõl. A pasikkal sokkal jobb tapasztalataim vannak, bár gondolom, azért is, mert egy rikító rózsaszín mezben tekerek, így messzirõl látszik, hogy nõnemû lény vagyok :D Micsoda mák!

#2079
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Basszus, de utálom, amikor frissen mosott függönyök röpködnek az ablakom elõtt, friss illat van az egész lakásban, erre az alattunk lakó kiáll az erkélyre cigizni, és mindennek cigifüstszaga lesz. :(


Új szomszéd, vidék, kertes ház.
3. adag mosás frissen kiteregetve...
Vidékiek innen rögtön tudják, hogy valaki tüzet fog rakni. Jesssz, ócsány koma nekiállt tarlót égetni a frissen vásárolt telkén. Jó beköszönés...

#2080
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
Ma délelõtt.
Borsod megyei kisfalu (Felsõkelecsény). Tekerek jó kis tempóban,majd egysáv szélességû "fõúton".
Egyik udvarból hirtelen farral kitolat egy IFA az ut közepére keresztbe.
De úgy hirtelen. Persze fék azonnal.
Majd nagy méltóságteljesen egy "barnárasült" köpcös figura komótosan az anyósülés felé veszi az útját.
Pont ott volt egy kis rés az úton,ahol el tudtam volna menni.
Nyugodt tempóban ajtót nyit (kitár) ,mire észreveszi nemtetszõ kifejezést az arcomon,de addigra már csak centik választanak el minket egymástól (szinte érzem a szagát ;-)
-Jóhogy rám nem mászol öcsém!
Mire én:
-Nehogy szétnézzen!
-Majd azonnal színt váltott a feje,hogy vissza mertem szólni: -Mindjárt lekaplak a bringádról!
Addigra én már csak elaraszolgattam mellette.
Többek között azért is fogtam sietõsebbre a dolgot,mert az udvarból idõközben szépszámú hasonszõrû "sötétebb" alakok kezdtek kifelé szivárogni a kocsihoz.
Azért még az utolsó mondatára hallótávolságból visszaszóltam:
-Lehet próbálkozni.
Ezek után "padlógáz".
Persze azért 4-5 KM-el odébb is vissza-visszatekintgettem,hogy nem-e fognak leszorítósdit játszani majd velem,de nem irányba vezetett (szerencsére) az utunk.
IFA vs. kerékpár
:-)

Arról már,hogy Szín községben (Savanyúgabi ismerõs?) szintén a kisebbségiek primitívebbnél primitívebb megjegyzésekkel illettek,de amolyan "nagyothallós" módon.
Csak pár 100m hatósugarúan.
Mondjuk attól jobb,hogy nem szedtek le a géprõl,de szvsz a "csúcsidõn kívüli" idõszakban jobb kerülni ezeket a vendégszeretõ településeket ,ha egyedül tekersz.
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."