Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2041
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nekem van. :) Bringázáshoz ideális.

Én is gondolkoztam ilyen dolgokon....
Akartam venni egy pólót a Tomcat-rõl, ez az üzenet volt rajta: "Ha elütsz, szájbarúglak!!".....de mi van akkor ha valami f@sz direkt elüt miatta és azt mondja:"Na, gyere rúgjál szájba!!"
lehet veszek is csak nem nagyon fogom hordani, pedig annyira tetszik....:D


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2042
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás

70 éves lúzerekhez hasonlítod magad?
hát, náluk tuti jobban. esetleg szõkenõknél is?
kb ez a kettõ széria akiktõl már be kéne vonni a jogsit most azonnal.


Thez! Így nem lesz szüke barátnõd, az tuti :D Ha megutáltatod magad velük. Amúgy szerintem ez nem hajszín kérdése, bár a sztereotípia néha totálisan helytálló. Ja, és a szõke nõs viccek tényleg jók :D

Posted ImageKét szõke nõ beszélget.
- Tudtad, hogy Budapesten félóránként elütnek egy embert?
- Tényleg? Szegéééény...

#2043
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás

Leslie....nem mondasz hülyeséget: ezt a topikot mondjuk írják/olvassák max 300an (fejlett hasraütõtechnikám van), annak a fele 150. Az ország népességének a fele ugye 5milla.......tegyük fel hogy csak azokat nézzük akiknek van jogsija, akkor máriscsak köbö 2,5milla ember (olyan 5 milla jogsi lehet forgalomban sztem (ugye 2,5 milla 17 év alatti, meg 2,5 milla jogsinélküli pl kissebségiek).....javítson vki ha tud pontos adatot).

Így kijön hogy mi vagyunk a 0,006%.......ennek jó esélye van benne lenni abban 2,5 millióban, pláne hogy mivel a magyar bicajos közösség többékevésbe, de építõ tagjai vagyunk, úgy gondolom többségünk az értelmesebbik és jobb képességû felébe tartozik ennek az országnak.:)


Mondjuk azért nem kellett vna fehérrel írnod......csak úgy tudtam elolvasni hogy kijelöltem:D

Azért ne kezdjük el egymás f@szát szopni...:)
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#2044
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Leslie....nem mondasz hülyeséget: ezt a topikot mondjuk írják/olvassák max 300an (fejlett hasraütõtechnikám van:D ), annak a fele 150. Az ország népességének a fele ugye 5milla.......tegyük fel hogy csak azokat nézzük akiknek van jogsija, akkor máriscsak köbö 2,5milla ember (olyan 5 milla jogsi lehet forgalomban sztem (ugye 2,5 milla 17 év alatti, meg 2,5 milla jogsinélküli pl kissebségiek).....javítson vki ha tud pontos adatot).

Így kijön hogy mi vagyunk a 0,006%.......ennek jó esélye van benne lenni abban 2,5 millióban, pláne hogy mivel a magyar bicajos közösség többékevésbe, de építõ tagjai vagyunk, úgy gondolom többségünk az értelmesebbik és jobb képességû felébe tartozik ennek az országnak.:)


Mondjuk azért nem kellett vna fehérrel írnod......csak úgy tudtam elolvasni hogy kijelöltem:D
Meguntam az aláírásom....

#2045
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ahh...
mindjár kiderül, hogy a fél fórum jobban vezet az ország felénél...


0 reakció idõ, hehe :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2046
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
[quote name='thez']reakcióidõ szintén a 0 körül van[quote]
Hány sportoló álmodik errõl...:P
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#2047
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
illetve kivétel erõsíti a szabályt:)

#2048
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
okosabb enged... :D

#2049
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
nagyfater 72 éves és jól vezet.. mindenki elismeri, szal nem csak családi elfogultság

#2050
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
felejtésrõl hallottál már?
és arról hogy csoda hogy egy 70 éves járni tud, nemhogy vezessen? térbeli látás 0, sõt sima látás is erõsen gyenge. hallás, és reakcióidõ szintén a 0 körül van, ami megvan nekik az az önérzet, és azt hiszik hogy még mindig olyan jó vezetõk.

#2051
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
jó mondjuk ez hülyeség volt, csak furának tartom h vki ennyi idõ után se tanult meg vezetni

#2052
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
az igazi kaszanova csendben ténykedik... ilyenekhez én a heyledben nem hasonlítanám magam... :D
csak annyi, hogy ha aszondanád hogy te is tudsz utánfutóval tolatni hegyen fölfelé mondjuk, az oké... jól vezetsz oszt kész. de ha futtatod magad, hitelét veszti a dolog...
(remélem nem értetted félre a stílust, nem kötöszködésként mondtam...!)

#2053
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

egyébként én is jobban vezetek sok embernél 17 éves fejjel pedig én is balfasz vagyok még
cska ma is jött egy tata a fiat unojával, úgy kanyarodott le hogy teljesen átment a szembejövõ sávba, én meg ott mentem, aztán utána rögtön balra akart kanyarodni, de még az én sávomban volt, és nekem volt elsõbbségem
erre meg ott megállt az én sávomban és várt h csináljak vmit, persze indexelés nélkül
elõszür nem tudtam mit akart, aztán meg fogtam magam és kikerültem balról utána meg félóránát röhögtem mekkora lúzer volt

vagy mikor mások autójában ülök, és 4esben vesznek be szük kanyraokat kb 10 km/óra sebességgel, úgyis átmennek a szemközti sávba, az autót meg a lefulladás kerülgeti..
vagy zöld lámpánál kapcsol egyesbe, az egész sor rá vár
szal sok a looser.. tényleg nem értem, mért olyna nehéz ezekre odafigyelni
nekem 4,5 hónapja van jogsim, én esküszöm semmi ilyemsi hibát nem vétek, sõt sok embernél jóval gyorsabban veszem a kanyarokat.


70 éves lúzerekhez hasonlítod magad?:)
hát, náluk tuti jobban. esetleg szõkenõknél is?:)
kb ez a kettõ széria akiktõl már be kéne vonni a jogsit most azonnal.

#2054
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
egyébként én is jobban vezetek sok embernél 17 éves fejjel pedig én is balfasz vagyok még
cska ma is jött egy tata a fiat unojával, úgy kanyarodott le hogy teljesen átment a szembejövõ sávba, én meg ott mentem, aztán utána rögtön balra akart kanyarodni, de még az én sávomban volt, és nekem volt elsõbbségem
erre meg ott megállt az én sávomban és várt h csináljak vmit, persze indexelés nélkül
elõszür nem tudtam mit akart, aztán meg fogtam magam és kikerültem balról utána meg félóránát röhögtem mekkora lúzer volt

vagy mikor mások autójában ülök, és 4esben vesznek be szük kanyraokat kb 10 km/óra sebességgel, úgyis átmennek a szemközti sávba, az autót meg a lefulladás kerülgeti..
vagy zöld lámpánál kapcsol egyesbe, az egész sor rá vár
szal sok a looser.. tényleg nem értem, mért olyna nehéz ezekre odafigyelni
nekem 4,5 hónapja van jogsim, én esküszöm semmi ilyemsi hibát nem vétek, sõt sok embernél jóval gyorsabban veszem a kanyarokat.

#2055
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
azaz:D vagy tudod hol van a belváros szélén nem fizetõs parkolóhely, és hogy hogy lehet a leggyorsabban onnan tömegközlekedve eljutni a célodig:)

#2056
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
vagy van egy diplomata útlevele.. ;) :P

"attól emr valaki ordibál, még lehet "jó sofõr""
ezt én is így gondolom kb

de pesten tökmind1 hogy tudsz vezetni v nem, haladni úgysem fogsz... :P
max ha ismered a kis utcákat és naprakész vagy, hogy 10bõl melyik 2 nincs lezárva...

#2057
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

attól hogy valaki versenypályán jól tud vezetni, attól még lehet hogy nem tud vetzetni.. mármint lehet marha jól csúsztatja kanyarban a gépet, de:)
ugye nagyon nem errõl szól az egész, sõt életben ezt felhasználni elég ritkán tudja az ember ha betartja a szabályokat.


tudom, épp erre gondolok énis, hogy tán bátorság volt kijelenteni, hogy jobban vezet, mint..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2058
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

a mentalitás egyáltalán enm függ össze a vezetési tudással...
attól emr valaki ordibál, még lehet "jó sofõr".
és fordítva.

15éves fejjel? hmm..
versenyzel tán valahol? (namer versenypályán nem kötelezõ a jogsi.)



attól hogy valaki versenypályán jól tud vezetni, attól még lehet hogy nem tud vetzetni.. mármint lehet marha jól csúsztatja kanyarban a gépet, de:)
ugye nagyon nem errõl szól az egész, sõt életben ezt felhasználni elég ritkán tudja az ember ha betartja a szabályokat.

#2059
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Nem szeretnék nagyképûnek tûnni de sok sofõrnél én 15 éves fejjel már jobban vezetek:chin:

És ezt nem a magam fényezése céljából írtam hanem azért mert elszomorító jónéhány magyar autós mentalitása ill. vezetõi tudása:(


a mentalitás egyáltalán enm függ össze a vezetési tudással...
attól emr valaki ordibál, még lehet "jó sofõr".
és fordítva.

15éves fejjel? hmm..
versenyzel tán valahol? (namer versenypályán nem kötelezõ a jogsi.)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2060
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Én is gondolkoztam ilyen dolgokon....
Akartam venni egy pólót a Tomcat-rõl, ez az üzenet volt rajta: "Ha elütsz, szájbarúglak!!".....de mi van akkor ha valami f@sz direkt elüt miatta és azt mondja:"Na, gyere rúgjál szájba!!"
lehet veszek is csak nem nagyon fogom hordani, pedig annyira tetszik....:D