Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fehérvár

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6921 hozzászólás a témában

#101
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Mindenféle villanypásztorral találkoztam a piros+ Bodza/Hurka völgy elõtt. Mondjuk legalább egy hónapja jártam arra utoljára...


Erdõtelepítés miatt 10 méterrel arrébb rakták az utat.


A sebesség mindent megold.

 


#102
bringa

bringa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 751 hozzászólás
Mindenféle villanypásztorral találkoztam a piros+ Bodza/Hurka völgy elõtt. Mondjuk legalább egy hónapja jártam arra utoljára...

#103
Kobike

Kobike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.140 hozzászólás

Nincs valakinek egy 26.0mm nyeregcsõve,250-300mm hosszú????


Úgy emlékszem van egy fekete, valami alap cucc. Este megnézem.
Failure is always an option.

#104
beno01

beno01

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Nincs valakinek egy 26.0mm nyeregcsõve,250-300mm hosszú????

#105
Kobike

Kobike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.140 hozzászólás

2

Hello
Nektek mi számít könnyûnek?? Alu,karbon,acél??,
58- KONA VÁZ « váz « ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR « Kategóriák tallózása


Nekem jó az acélváz, ami van, de Bálint a mostani aluvázas, karbonvillás Gepida Brandonnál könnyebbet szeretne.
Failure is always an option.

#106
Kobike

Kobike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.140 hozzászólás

Tegyük fel hogy a lopásból élõ honfitársaim éppen az én 30cm-es karomtól fognak megijedni és munkakörömbõl adódóan pont nem lenne egyelõ a kirúgással a csapot-papot hagyás - de valaki elárulná nekem, hogy ezt miért is nem a jegyzõkönyvíróság... izé, nem... rendõrség csinálja?


Rendõrség annyira nem csinálja, hogy egyszer az eset után kb. 5 perccel úgy jelentettem be, hogy ellopták a bringámat, hogy átadtam a tolvaj személyi igazolványát és ott állt mellettem a társa. Nem lett meg a biciklim... Pont ezért tetszett meg ez a társaság, de kicsit jobban belemerülve veszítettek a szimpátiámból. Kicsit "csináljunk balhét és bizonyítsuk be hogy szar a rendszer" jellege (is) van.
Failure is always an option.

#107
MSanyi

MSanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Holnap megyünk egy fél Gázlót. Két hely van még. Indulás 7.30.

#108
fezso

fezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 497 hozzászólás

Írtam, ezt a választ kaptam:
Munka mellett ezt nemigen lehet csinálni. Csak akkor, ha riasztás esetén azonnal csapot-papot otthagyva tudsz rohanni, illetve nem baj, ha hajnali 3-kor történik ugyanez.


Tegyük fel hogy a lopásból élõ honfitársaim éppen az én 30cm-es karomtól fognak megijedni és munkakörömbõl adódóan pont nem lenne egyelõ a kirúgással a csapot-papot hagyás - de valaki elárulná nekem, hogy ezt miért is nem a jegyzõkönyvíróság... izé, nem... rendõrség csinálja?
"too proud to beg, too dumb to steel"

#109
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

2

Hello
Megnéztem "gázlot",nem lesz gyenge.Nektek mi számít könnyûnek?? Alu,karbon,acél??,
58- KONA VÁZ « váz « ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR « Kategóriák tallózása

2kg alatt villával.


A sebesség mindent megold.

 


#110
beno01

beno01

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
2

Írtam, ezt a választ kaptam:
Munka mellett ezt nemigen lehet csinálni. Csak akkor, ha riasztás esetén azonnal csapot-papot otthagyva tudsz rohanni, illetve nem baj, ha hajnali 3-kor történik ugyanez.


Hello
Megnéztem "gázlot",nem lesz gyenge.Nektek mi számít könnyûnek?? Alu,karbon,acél??,
58- KONA VÁZ « váz « ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR « Kategóriák tallózása

#111
Kobike

Kobike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.140 hozzászólás

Írt már valaki nekik?


Írtam, ezt a választ kaptam:
Munka mellett ezt nemigen lehet csinálni. Csak akkor, ha riasztás esetén azonnal csapot-papot otthagyva tudsz rohanni, illetve nem baj, ha hajnali 3-kor történik ugyanez.
Failure is always an option.

#112
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
100mm 1-1/8 31.8mm befogójú stucnija van valakinek? Próbára kellene. Adok kauciót.

#113
bullbiker

bullbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás

Tolvajkergetõk írta:
Figyelem, székesfehérváriak! Volna-e négy-öt tökös bringás köztetek, aki megalakítaná a Tolvajkergetõk helyi csapatát? Aki úgy gondolja, hogy igen, és õ az egyik, írjon üzenetet nekünk most!


Írt már valaki nekik?

#114
Kobike

Kobike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.140 hozzászólás
Tolvajkergetõk írta:
Figyelem, székesfehérváriak! Volna-e négy-öt tökös bringás köztetek, aki megalakítaná a Tolvajkergetõk helyi csapatát? Aki úgy gondolja, hogy igen, és õ az egyik, írjon üzenetet nekünk most!
Failure is always an option.

#115
MSanyi

MSanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Reggel 7.15-kor indulunk autóval valami közeli helyre . Érkezés 13 óra körül. 1 hely elvileg van még.

#116
bullbiker

bullbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Sziasztok a hétvégére tervez valaki tekerészt?

#117
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
Sziasztok valakinek van Cervelo országúti bringája ? A skálánál láttam tekerni. A bringa isteni szép volt.

#118
bullbiker

bullbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Sziasztok holnap délelõtt 10:00 kór a faháztól megyünk tekerni a velencei hgy-be ha van kedvetek csatlakozzatok

#119
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Holnap Kincsesbányán országúti verseny lesz. www.bringafieszta.hu


A sebesség mindent megold.

 


#120
etilin

etilin

    vendég

  • fórumtag
  • 228 hozzászólás
Pedig abszolut nem tünt komolynak az esésed. A 4. körben én is találkoztam az anyaföldel. Az egyik vízmosás megfogta az elsõ kereket én pedig vállal hárítottam a talaj támadását. Kicsit meghúzódott. De a rajtnál biztattak hogy menjek még egy kört és szép lassan még 2:40 perc alatt mentem egyet.