Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

helyesírás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
625 hozzászólás a témában

#621
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
atyavilág mik vannak?!

nektek is sok a szabadidõ vagy miabaj? ;)

ha az ember siet és gyorsan ír véletlenül is csinál hibákat, de azért ennyire nem kéne kiakadni:)
na mind1

vagy akkor mellékeljetek egy helysírás ellenõrzõt is:)

tiszta nyelvtanóra feeling vaz....
a régi szépidõk.

Ha mondjuk levelet írok akkor hajlandó vagyok még a Magyar Helyesírás c. könyvet is elõvenni,de itt azért... itt sietek és nem figyelek, de jó tudni,hogy van akit zavar. Majd ha eszembejuttok zap leellenõrzöm a hozzászólásaim;)

#622
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Igen,észrevettem a súlyos hibákat:kel-kell,fényképezö gépel-fényképezõgéppel,stb...
Én mindig nagybetûvel kezdek egy mondatot,ha valahol nem lenne így akkor az csak véletlen "baleset":)

#623
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
nem az egyedi írásmóddal van a baj. én is lusta vagyok néha shiftet nyomni a mondat elején. de azért van egy alapszint, amit ha ennek a kultúrának a része vagy, illik használni. mert esetleg téged is minõsít....

Aktuális civil


#624
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
bórzasztok, ám teccikérteni!
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#625
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Hát igen...Vannak köztünk érdekes emberek is,pl akik nem tudnak írni!De hát mit is várunk el egy full egyszerû erdei huligántól aki még az erdõben élõ állatokra is azt mondja hogy "...hát az egy igen hülye állat",csak azért mert megzavarta egy lefelé való száguldozást a dzsungelben...
Persze nem akarok senkit se piszkálni az egyedi írásáért,csak azért borzasztóak az ilyen emberek!!!

#626
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Ami sok az sok. Emberek figyeljetek már kicsit oda, hogy mit írtok! Hihetetlen, hogy ilyen helyesírással emberek képesek kijárni a 8 osztályt.

ti emberek ezt kel csinálni fényképezö gépel járni és csinálni egy pár képet hogy mi hogy is van az erdöbe mert szerintem itt akad egy pár dh-ás aki jobban ismeri a mecseket mint bámejik erdész abba kel gondoljatok hogy mekora botrány az hogy minket akkarnak kizavarni mert rongáljuk irtjuk a természetet miközbe ezt az erdészet csinálja. ténylegesen azt kell csinálni hogy be küldeni a dunántuliba vagy bilkkhez biztos berakják.. ez nekik is sztori^^ én szerény véleményem....(nem voltam olyasokszor a mecsekbe 3-szor :) edig de hát még kezdö vagyok)


/ehh, itt már a modok kijavították a jókat/


és barátai.

akinek ilyenekrõl nincs fogalma, az kérdezze meg már itt, hogy pl:
- különbözõ, vagy külömbözõ
- milyen "j" a bármelyik
- hány "l" a kell
- hova kell vesszõ

Nem helyesírási versenyt kell nyerni, de ne legyünk már ennyire igénytelen parasztok! :mad:

Aktuális civil